Komerční sděleníRodina a vztahy

Tutovka se vrací. Nový stírací los ukrývá hned 4 výhry ve výši 1 000 000 Kč

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Tutovka Sazka
Zdroj: Sazka

Hledáte los s garantovanou výhrou? Sáhněte po čerstvé novince s názvem Tutovka. Ta se vrací v novém, jedinečném kabátku jako balíček čtyř stíracích losů. A protože je to koneckonců Tutovka, minimálně jeden z losů v balíčku je tutově výherní. Budete to právě vy, kdo se díky této novince mezi stíracími losy stane milionářem?

Hra Tutovka byla v 90. letech natolik populární, že v té době asi neexistoval nikdo, kdo by ji na televizních obrazovkách neviděl. Úplně stejným směrem má nakročeno Tutovka i v roce 2021, kdy se vrací v podobě stíracích losů.

Přečtěte si také: „Díky výhře můžu pomoct těm, co to potřebují.“ Super Zlatá rybka výherkyni nadělila 4 miliony

Populární už od prvního dne

„Nové stírací losy Tutovka se k zákazníkům dostaly teprve před pár dny a podle dostupných dat si je okamžitě oblíbili. Prodavači našim obchodním zástupcům dokonce říkají, že jim Tutovka doslova mizí pod rukama,“ usmívá se brand manažerka stíracích losů Eva Nováková. Ta zároveň dodává, že si lidé Tutovku našli i bez jakékoliv reklamní podpory – kampaň má začít až v polovině dubna.

Jak už bylo řečeno, Tutovka je jako jediná na trhu k dispozici v balíčku, a to za cenu 200 Kč. Právě skutečnost, že za jednu cenu dostanete čtyři losy, je nejspíš dalším důvodem, proč se stala tolik populární. Jde o pěkný dárek třeba pro dospělé členy rodiny či kolegy, kteří si losy mohou setřít dohromady.

V hracím poli navíc čekají opravdu lákavé výhry. Pod stírací fólií můžete čtyřikrát najít hlavní výhru, tedy 1 000 000 Kč. Další čtyři šťastlivci získají rovných 500 000 Kč a pro další čtveřici je připravena částka 100 000 Kč.

Klikněte pro více informací o Tutovce

Princip Tutovky je pak dobře známý všem, kdo si nějaký ten los aspoň občas setřou. Na každém stíracím losu je jedno herní pole. V horní části najdete sekci Výherní čísla, která jsou celkem tři. V dolní části jsou Vaše čísla. V případě, že najdete mezi Výherními čísly a Vašimi čísly shodu, vyhráváte částku uvedenou pod tímto číslem.

Symbol Tutovky výhru zdvojnásobí

Krásné výhry slibuje také symbol Tutovka. Jestli ho v hracím poli objevíte, vyhráváte dvojnásobek částky, uvedené pod ním. Na každém losu je celkem dvanáct šancí, jak se stát milionářem – v jednom balíčku Tutovky je jich proto rovných osmačtyřicet.

Tutovku seženete po celé republice na několika tisících prodejních míst Sazky. Na seznamu nechybí trafiky, ale také pošty, čerpací stanice, supermarkety či různé další obchody.

Nejbližší prodejnu, kam si pro Tutovku můžete zajít, najdete na interaktivní mapě na tomto odkazu.

Autor: redakce

18+ | Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.


Související články