Komerční sděleníRodina a vztahy

Tři nejoriginálnější tipy nejen na vánoční dárky. Zkuste to tentokrát úplně jinak

od Nikola Jaroschová
3 minuty čtení
Zdroj: Shutterstock

Jako každý rok se v tuto dobu začínají objevovat vánoční ozdoby a obchody na nás opět vytvářejí nátlak na nákup vánočních dárků. Ať se tomu bráníme jakkoliv, podvědomí je silná zbraň a mnoho z nás již začíná přemýšlet, čím potěší své blízké. Jak ale udělat radost v dnešní době, kdy lidé mají všechno?

U dětí je to většinou jednoduché, ale co darovat dospělým, abychom jim udělali radost? Co takhle nekupovat tentokrát ponožky, domácí spotřebiče ani svetry, ale zkusit to jinak – něčím, co je opravdu překvapí. Něčím, co má vyšší smysl a může člověku pomoci cítit se v dnešní době lépe.

Našli jsme pro vás pár tipů na něco úplně jiného, netypického a velmi originálního.

Nepetka – osobní lahev na vodu s poselstvím a přívěskem z křišťálků

Možná si řeknete, co je zvláštního na lahvi na vodu. V první řadě současná situace vlastní osobní lahvi hodně nahrává. Zamoření plasty, virus kolem nás, potřeba pitného režimu… všechny tyto faktory dělají z osobní lahve na vodu dnes už v podstatě nutnost.

Ale toto opravdu není obyčejná lahev. Jedná se o zaručeně nejoriginálnější lahvičku, jakou jste viděli. Nepetka je skládací, takže ji po dopití složíte a kdekoliv opět můžete naplnit. Složená lahvička se vejde do dlaně.

Je vyrobena ze silikonu a je certifikována i pro děti do 3 let. Na lahvičce je přívěsek z pravých kamenů z Bali, který obsahuje křišťálky, které dobíjí energií vodu i jejího majitele.

U lahvičky najdete také karabinku na přichycení na batoh nebo kolo. K Nepetce dostanete krásný látkový pytlíček, který se šije ve chráněné dílně a který slouží k tomu, aby se vám lahvička v kabelce neumazala.

U každé lahvičky najdete také poselství, co lahvička přináší do života právě vám. Jedná se skutečně o velmi promyšlený koncept, který nás ohromil. Jako bonus přijde vše ještě v nádherném ekologickém balení.

Kouzelný slon Freli – pro klidný spánek dětí nebo odstranění stresu u dospělých

Tento projekt také upoutal naši pozornost. Nejzajímavější je tím, že každý slon je dělaný přímo na míru obdarovanému a má přinášet přesně to, co daný člověk potřebuje.

Slon Freli vypadá trochu jako polštář, je krásný a je vždy originální. Neexistují dva stejné. Stejně jako lidé. Každý slon je vyladěný přímo na energii konkrétního dítěte. Je uzpůsoben tak, aby dítě uklidňoval, podporoval spánek nebo pomáhal i se zklidněním během dne.

Přijde vám do pár týdnů po objednání v nádherném dárkovém balení. Jeho součástí je povídání pro rodiče a dopis pro dítě. Po přečtení budete velmi překvapeni. Najdete zde, co všechno přináší slon právě vašemu dítěti a zjistíte, jak moc to sedí. Proto se mu říká kouzelný slon.

V balíčku najdete také léčivou pohádku od Jižánků přímo pro vaše dítě. Slona můžete darovat i dospělému člověku, který je ve stresu, nemocný nebo potřebuje podporu. O účincích kouzelných slonů se můžete dočíst v celé řadě referencí od minulých zákazníků.

Sloni se doporučují i pro děti s postižením nebo vážnou nemocí. Na stránkách najdete i možnost darovat slona do různých zařízení nebo dětem, které nežijí v dobrých podmínkách. Jedná se o velmi láskyplný projekt.

Osobní náramek pro podporu zdraví, mysli nebo osobního přání

Nejspíš všichni milujeme krásné věci a obzvlášť šperky. Dnes už dávno nejsou pouze výsadou žen, ale stále větší množství mužů nosí náramky jako součást svého outfitu.

Tyto náramky jsou však unikátní a podobné na českém trhu nenajdete. Vyrábí je vášnivá cestovatelka Veronika Kremzová během svých cest po světě. Osobní náramky tvoří s vaším záměrem, který si sami určíte. Mohou být na vaši ochranu, podporu zdraví, harmonizaci nebo čehokoliv, co cítíte, že potřebujete. Podle toho vybere vhodné kameny pouze pro vás.

Náramky jsou poté očištěny ve svatých pramenech a nabité potřebnou energií. Všechny náramky jsou vyrobeny pouze z pravých kamenů, které jsou v té nejvyšší třídě a kvalitě.

Takto krásné kameny často na českém trhu ani v sehnání nejsou. Díky tomu jsou náramky v podstatě věčné. Neblednou ani při kontaktu s vodou. Na náramky dostáváte životní záruku.

I u tohoto třetího tipu dárku budete překvapeni jeho nádherným balením. Náramek vám přijde v kouzelném hedvábném pytlíčku s poselstvím přímo pro vás a přesným složením použitých kamenů.

Náramky mohou být pro ženy, muže, pro partnery nebo rodinné, které obsahují i náramky pro děti.

Vybrali jsme tyto tři tipy proto, že je to něco úplně jiného, originálního, a hlavně to podporuje i lidskou psychiku, zdraví a harmonii. A v dnešní době, kdy se kolem nás toho tolik děje, je toto nesmírně důležité.

Ať už ale vyberete k Vánocům cokoliv, užijte si je ve zdraví a se svou rodinou. Nenechte si vzít svojí domácí pohodu a klid. To je totiž mnohem důležitější než jakýkoliv dárek, který najdete pod stromečkem. A o tom by měly Vánoce pro každého z nás být.

Autor: redakce

Související články