Komerční sděleníRodina a vztahy

Na peníze už čekat nemusíte

od Luboš Klouček
2 minuty čtení
zena radost u pc
zena radost u pc

Žijeme v uspěchané době. Všechno potřebujeme mít vlastně hned, nejlépe včera. Obzvlášť teď, v době internetu, když má něco trvat jeden den, je to téměř nepředstavitelně dlouho. Lidé, kteří hledají nebankovní úvěry řeší své akutní potřeby, a proto chtějí, aby jim peníze ze sjednané půjčky přistály na účtu co možná nejdříve. Ve společnosti PROFI CREDIT dělají vše pro to, aby byli klienti spokojeni, a tak nyní přichází s revoluční změnou. Raketově rychlé vyplácení peněz.

V minulosti se vyplácení peněz u Osobní půjčky provádělo hromadným příkazem jednou denně v 15:30 hod. Banka tento požadavek zpracovala přes noc a od 8 hodin ráno začala rozesílat na jednotlivé účty. Tzn. že nejrychleji, kdy mohl mít klient peníze na svém účtu, bylo za 16,5 hodiny. Což není zas až tak špatné. Ale scénář, kdy zákazníkova smlouva dorazí v daný den až po půl čtvrté byl úplně jiná písnička. V takový okamžik totiž hromadný příkaz šel, až následující den v 15:30 hod. a až další den odcházely peníze z naší banky ke klientovi. Vychází to na více jak 40 hodin, a to už je opravdu dlouhá doba. Zvlášť pro klienty, kteří řeší akutní potřebu peněz.

Zdroj: 123RF.COM

PROFI CREDIT se snaží své služby stále zlepšovat a chtějí, aby jejich klienti byli se službami spokojeni. Je tedy pochopitelné, že existoval opravdu velký interní tlak na rychlejší vyplácení peněz.

Díky tomu vám můžeme nyní sdělit, že od 10. 6. 2019 PROFI CREDIT raketově zrychlil vyplácení peněz a nejdelší možná doba, kdy budou mít klienti peníze na svých účtech (ve všech velkých bankách v ČR) je pouhých 14 hodin! S Osobní půjčkou od PROFI CREDIT, tak klienti mohou mít peníze na svém účtu ve stejný den, co podají svou žádost. Navíc je zde možnost zřídit si k půjčce i Pojištění schopnosti splácet, které vás podrží v případě neočekávaných životních situací jako je dlouhodobá nemoc nebo ztráta zaměstnání. Díky tomu se opravdu nemusíte bát, že vám osud do cesty postaví překážku ve splácení a vy byste se tak dostali do problému s dluhy.

Autor: redakce


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články