Komerční sděleníRodina a vztahy

Co byste si pořídili vy za 250 milionů ze Sportky? Anketě na Facebooku kralovalo nové bydlení

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
bydleni
Zdroj: Shutterstock

Jen krátce před Štědrým dnem padl Superjackpot Sportky v hodnotě 250 151 476 Kč. Trefil ho pravidelný sázející, který si přes internet předplatil plný tiket se Šancí hned na několik slosování dopředu. Obří štěstí se na něj usmálo o poslední adventní neděli 19. prosince.

Našich fanoušků na Facebooku jsme se zeptali, co by si za výhru pořídili oni, pokud by 250 milionů vyhráli. Věřte, nebo ne, na celé čáře zvítězilo nové bydlení.

Výsledky ankety

66 % hlasujících by pořídilo nové bydlení,
23 % odpovídajících by část peněz využila na cestování,
10 % dotázaných by neváhalo s koupí nového auta,
2 % fanoušků by peníze rozhýřilo na večírcích.

Přečtěte si také: Padl Superjackpot Sportky! Výherce 250 milionů už má peníze na účtu

Nové bydlení by přitom naši fanoušci nepořizovali jen pro sebe, ale také pro další členy rodiny a přátele. Ale také pro úplně cizí lidi. „Někde na samotě u lesa bych postavila krásný domov pro důchodce. Byla by tam spousta zeleně a kytiček, aby se dědečkové a babičky měli kde procházet a užívat si sluníčka,“ napsala například paní Františka.

Stádo koní a cestování

Zcela konkrétní plány, jak výhru využít, má sportovkyně a milovnice zvířat Michaela: „V první řadě bych si pořídila nové bydlení, abych nemusela na stáří nic řešit. Kdybych chtěla moc utrácet, líbilo by se mi stádo Achaltekinských koní. Také bych víc cestovala po Evropě a zařídila si hodně volného času na mé koníčky, třeba na výlety nebo bych se věnovala zvířatům. Něco bych investovala a zbytek rozdala těm, co peníze potřebují,“ zasnila se Michaela.

Po bydlení bylo druhou nejčastější odpovědí cestování. Kupříkladu Honza by si rád splnil sen a procestoval Japonsko. Mezi vysněnými destinacemi ale nechyběl ani Mauricius, Bora Bora či země na severu Evropy.

Pan Jiří by postavil útulek

Do světa by se rozjel i pan Jiří. „Navštívil bych safari v Africe a za zbytek bych si založil útulek pro psy a kočky,“ prozradil tento sázející, který opuštěným zvířatům pomáhá pravidelně už nyní. Na charitu by vedle mnoha dalších myslela paní Věra, která by kromě útulků věnovala peníze seniorům a za část by poslala do zdravotnictví.

Na druhé by nezapomněl ani Radim, který by v Ústí nad Labem vybudoval chybějící sportovní halu. Paní Jana z Vysočiny by svým blízkým zprostředkovala nezapomenutelný zážitek: „S tak velkou sumou bych si pozvala skupinu U2 a na její koncert pozvala jen lidi, které miluji,“ napsala Jana a dodala, že by myslela také na opuštěné děti.

Pavel: „Oslava, auto, dům a dovolená k tomu!“

Celé to uzavřel milovník dobrého jídla a pití Pavel. „Udělal bych to přesně tak, jak jdou obrázky v anketě za sebou. Uspořádal bych oslavu, pořídil si nové auto, postavil vilu a nakonec bych odjel na dovolenou,“ prozradil sázející.

Krásná oslava, nové auto, dům a fantastická dovolená jsou sny, které si díky Sportce můžete splnit i vy. Superjackpot nyní ukrývá 33,9 milionu korun a váš může být, pokud si vsadíte.

Zajistěte si vstupenku do slosování na tomto odkazu.

Autor: redakce


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články