Komerční sděleníRodičovstvíRodina a vztahy

Ujistěte se, že se vaše děti budou na první školní den opravdu těšit. Pomohou vám k tomu speciální razítka

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Obchod razitek
Zdroj: Obchodrazitek.cz

Prázdniny se sice teprve přehouply do své druhé poloviny, ale většina rodičů ví, že je už na čase začít přemýšlet nad dětskou výbavou do školy. Sešity, učebnice, psací pomůcky a vybavení na výtvarnou výchovu se už dnes objevují na regálech všech obchodů. Napadlo vás ale, jak by mohlo dětem zpříjemnit učení používání razítek?

Místo podpisu v první třídě děti na papír jednoduše natisknou své jméno. Budou mít radost z každého nového obrázku, které jejich razítko vytvoří. A seznámení se školou bude hned pro prvňáčky méně stresující.

Ať už chcete udělat radost svému potomkovi, nebo přemýšlíte o nákupu razítek pro celou třídu nových žáčků, kteří budou mít dost starostí se seznamováním se s novým prostředím, obchodrazitek.cz je správnou volbou.

Učebnice s originálním podpisem

Razítko se jménem prvňáčka se bude vyjímat krásně prakticky kdekoli. Je ideální pro každého malého kluka či holku, kteří nastoupí do první třídy a chtějí si stylově označit své učebnice a sešity. Jejich jméno vytištěné čitelným písmem navíc pomůže učitelům při identifikaci prací žáka.

Ať už si chtějí děti podepsat své obrázky, penál nebo učebnice, razítko se dá vyrobit se jménem žáka či studenta nebo s jakýmkoli textem pro označení konkrétního sešitu školním předmětem, na který bude používáno.

Boty a batůžky už neztratí

Obchodrazitek.cz připraví pro děti na vaše přání také razítka na textil, která slouží k označování batůžků, bačkůrek a dalších pomůcek, které si mohou děti ve škole zaměnit. Ale s podpisem k tomu rozhodně nedojde.

Razítko se čtyřmi řádky textu potiskne prakticky jakýkoli textilní materiál a vydrží několik praní. Nakonec se ale barva z látky dostane, a není se tak třeba bát, že dítěti oblečení zničíte.

Dbejte s razítky na hygienu dětí

V dnešní době je důležité dbát na své vlastní zdraví, ale především také na zdraví dětí, které mají ještě nízkou imunitu. A v tom může především ve škole, kde děti přicházejí do styku s bacily, pomoci razítko podporující čištění rukou AntiCovid.

Razítkem ráno natisknete dětem na obě ruce obrázek příšery Covidky. Večer pak zkontrolujete, že jsou obrázky zcela smyté. Tím zajistíte, že si během dne děti několikrát umyjí ruce vodou a mýdlem, což je nejlepší prevence nejen proti covidu, ale obecně proti mnoha nemocem.

Pokud chcete, aby se vaše děti těšily do školy, neztrácely věci a chodily domů čisté a zdravé, obchodrazitek.cz je rozhodně místem, kde byste se měli porozhlédnout po výbavě pro prvňáčky i starší děti.

Autor: redakce


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články