Komerční sděleníRodičovstvíŽivotní styl

Nezapomeňte ty nejkrásnější dětské hlášky. Pořiďte si Hláškovník

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Matka a deti
Zdroj: Shutterstock

Připravujete se na příchod děťátka na svět? To je nejlepší chvíle, kdy si nachystat Hláškovník. Do prvního slovíčka je sice ještě daleko, ale oplatí se jej mít po ruce. Protože to nejúžasnější, co s našimi dětmi zažíváme, jsou jejich první slovíčka, pokroky v mluvení i neopakovatelné hlášky. Tak ať je pak nezmeškáte a nezapomenete někam zapsat.

S narozením děťátka začne šrumec

Málokdo má doma dvacetihodinového spáče. Mnoho věcí, které jsme si říkali, že s dítětem stihneme, už prostě nezvládneme. Proto je na některé věci dobré být připraveni. Ať již jde o to, abychom si nachystali sadu na otisky ručičky a nožičky miminka, nebo si zaznamenávali, jak naše dítě rostlo.

Tohle vše je nádhernou památkou, ke které se budete s nostalgií vracet nejen vy, ale půjde i o krásnou vzpomínku pro dítě, za niž vám bude jednou velice vděčné. Už čtyř či pětileté děti se rády vracejí ke svým fotkám z dětství. Stejně tak ve chvíli, kdy se pak naučí abecedu, budou milovat číst si v Hláškovníku a s nadšením sledovat, že do něj zapisujete další hlášky i zážitky. Co vlastně Hláškovník je?

Hlaskovnik

Zdroj: Floby.cz

Dětské hlášky kniha zaznamená ve chvíli, kdy si je ještě přesně pamatujete

Představte si knihu, do které si zapisujete nejdříve první slovíčka dětí, pak prví větičky, nádherné zkomoleniny, vlastní řeč svých dětí, jenž si vytvoří, či později vtipné hlášky. To, co vypadne z dětí, nevymyslíte. Různé hlášky bývají naprosto unikátní a vystačí na knihu. Na tu, kterou z nich teď díky Hláškovníku můžete vytvořit.

Hlaškovník je předpřipravená kniha, kterou však dotvoříte vy spolu se svým dítětem. Na začátku do ní zapisujete první slůvka, později dětské hlášky, nakonec pak veselé zážitky, se kterými vám již mohou pomáhat vaše děti třeba tak, že k nim něco dokreslí. O to krásnější a vzácnější tato kniha pak pro celou vaši rodinu bude. Hláškovník je připraven i na dolepení veselých momentek. Určitě se při něm mnohokrát nasmějete.

Jak Hláškovník vypadá?

Na 100 stránek formátu A5 se vejde skutečně mnoho nádherných vzpomínek. Tvrdé, 120g stránky vám umožní vpisovat třeba i fixem. Stránky jsou nádherně barevně předpřipraveny, a pokud vám na hlášky a zážitky nebude stačit Hláškovník jeden, tak klidně přidejte další.

Má vaše dítě první slovíčka již dávno za sebou a je vám líto, že už si je nepamatujete? Tohle určitě neznamená, že už pro vás Hláškovník není. S dětmi je legrace dlouho, a když jste s ním nezačali v roce, klidně začněte ve čtyřech letech. Anebo směle až v šesti. Ještě ho určitě zaplníte!

Milnikove karticky

Zdroj: Floby.cz

Hláškovník je skvělým pokračováním milníkových kartiček

Každý z nás se v dospělosti rodičů rád ptá, kdy jsme začali mluvit, od kdy jsme chodili na nočník, kdy nám vyrostly první zoubky… Jenomže tyto údaje se brzy zapomenou. Milníkové kartičky slouží k jejich uchování. Spolu s Hláškovníkem, a třeba i s krásnými fotoknížkami, bývají nádhernou památkou na dětství.

Autor: redakce


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články