Znamení a peníze: Co o vaší finanční situaci říkají hvězdy? Řiďte se jimi a zbytečně neplýtvejte

od Šárka Blahoňovská
3 minuty čtení
zena horoskop
Zdroj: Shutterstock

S finanční situací vám mohou pomoci hvězdy. Zkuste se jimi následující dny řídit a uvidíte, že se může zlepšit. Cenné rady neberte na lehkou váhu a řiďte se i rozumem. Jak to s penězi má Beran, Kozoroh nebo Rak? Komu se bude dařit a kdo by měl spíše šetřit? Zjistěte v našem horoskopu.

BERAN

Budou to hodně ošemetné dny pro jednání, profesní expanzi a legalizaci nějakého nového projektu. Opatrní byste měli být hlavně v případě vydělávání větších peněz. Je ale také možnost, že dostanete příležitost, jak si krátkodobě přivydělat, a zajistit si tak větší finanční klid do dalších dní.

BÝK

Jste-li narozeni během dne, vyhněte se hazardním hrám nebo riskování v jakékoliv formě, hlavně tedy nesázejte. Přišli byste o peníze a vykoledovali si i veřejnou ostudu, že děláte něco, čemu vůbec nerozumíte. Proto se raději nepouštějte do takových věcí a hýčkejte si své finance.

BLÍŽENCI

Užívejte si všechny současné krásy letních dní. Doma i v práci je klid, šéf vás nezlobí, a dokonce vám ještě zbyla i nějaká dovolená. Na kontě v bance jste dokonce v plusu, což se u vás moc často nestává. To jsou všechno důvody k optimismu, proto šiřte svoji pozitivní energii dál mezi ostatní.

RAK

Od začátku týdne si dávejte pozor na majetek a peníze. Na obědech si hlídejte svoje osobní věci a střežte to jako oko v hlavě. Než odejdete z práce domů, vypněte si a zaheslujte si počítač. Nedostane se do něj kolega, který vám chce ukrást nápady a nečekaně vás podvést a zradit.

LEV

Hvězdy vám naznačují zisk prostřednictvím ztráty někoho jiného. Tím pádem je možné, že nakouknete do aukcí a dražeb, protože s velkou pravděpodobností se bude jednat o cenný předmět či nějakou sbírku, kterou zadlužený majitel nabízí hodně pod cenou. Pokud vám šéf slíbil povýšení, konečně se dočkáte.

PANNA

Tento týden budete muset řešit svoje finance, příjmy i výdaje. Mars začne směřovat do riskantních akcí, ale naopak Saturn vás bude upozorňovat, že i pro vás platí nějaké limity. Pokud se jedná o vedlejší pracovní poměr pro zlepšení vašich příjmů, všechno si důkladně promyslete. Mohli byste kývnout na práci, která by vám brala spoustu fyzických i psychických sil.

VÁHY

V těchto dnech jsou hvězdy k vaší finanční stránce hodně příznivě nakloněny. Prověří se vaše vynikající intuice i obchodní instinkt. Máte skvělou možnost začít podnikat. Do cesty vám přijdou zajímaví lidé i příležitosti, které byste se neměli bát využít. Tahle šance se už nemusí opakovat.

ŠTÍR

Tento týden vyřešíte všechno, co vás dlouhodobě trápí. Dokonce by se vám mohla naskytnout příležitost, jak získat poměrně velký finanční obnos, který vám v životě pomůže dál. Pozor si ale dejte na to, komu půjčujete peníze. Nemusely by se k vám vrátit ve slibovaném čase.

STŘELEC

Žádný den není ideální pro zhuntovaní nějakého kasina, vytunelování banky nebo vlaku. Je ale logické, že byste se neměli tento týden pouštět do žádných riskantních a rafinovaných finančních projektů. Možná by nemuselo být od věci, kdybyste se nepouštěli do žádných, které vypadají nedůvěryhodně.

KOZOROH

I když určitě nepatříte k utrácivým typům, tento týden uděláte nejednu výjimku. Stačí, když se podíváte do internetových obchodů, kde nabízejí různé venkovní dekorace nebo zahradní doplňky. Tyhle věci zkrátka milujete a nemůžete jim odolat. Klidně si to dopřejte, peníze na to máte, tak proč ne.

VODNÁŘ

Pokud podnikáte s někým, budete muset své společníky hlídat a krotit. Jinak vás jejich až moc velké riskování připraví o firemní peníze. Ostatním bude také přát, když odloží větší investice, protože za chvilku odložíte ještě finančně lukrativnější post. Právem na sebe budete hrdí, tohle bude koupě roku.

RYBY

Tento týden se do vaší pozornosti dostanou daně, majetek a půjčky. Budete muset učinit nějaké rozhodnutí a tím může být výzva uhradit nějakou platbu. Vy ale začnete otálet a spekulovat. A přitom s vámi bude lomcovat panika, co se stane, když platbu nezaplatíte. Takhle se můžete trápit spoustu dní, tak platbu odešlete raději hned, ať se v klidu vyspíte.

Zdroj: Zodiacenthusiastics.com

Autor: Barbora Turková


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články