Partnerský horoskop pro Váhy: Býk si užije a odejde, s Rybami to bude složité. S jedním znamením bude váš život dokonalý

od Nikola Jaroschová
5 minuty čtení
Partnersky horoskop vahy
Zdroj: Shutterstock

Jste čerstvě zamilovaní a chcete vědět, co vás čeká? Partnerský horoskop pro Váhy je tady, zjistěte, co vás čeká s ostatními znameními. Jak vám to půjde s Býkem, Beranem nebo Rybami?

BERAN

Beran a Váhy stojí ve zvěrokruhu v přesné opozici a jejich energie do sebe perfektně zapadají. V tomto vztahu má každý z partnerů to, co ten druhý potřebuje, a dokážou se vzájemně obohatit. Beran ví, co chce, umí se prosadit a nerad dělá kompromisy, zatímco Váhy jsou přizpůsobivé a trochu nerozhodné.

Občas si proto mohou lézt na nervy, ale hněv jim nikdy dlouho nevydrží. Mohlo by se zdát, že temperamentní Beran bude ve vztahu udávat krok, ale Váhy si dokážou udržet bezpečný odstup. Právě to přinese do vztahu rovnováhu a jeden druhému nezevšední.

BÝK

Skvělým základem je fakt, že oběma znamením vládne Venuše. Ale nenechte se zmást, jedná se o dvě naprosto odlišné osobnosti, které si ve vztahu nedají nic zadarmo. První problém nastane u řešení problémů. Býk všechno v životě plánuje a organizuje, Váha je naprostý opak.

Ta si těžkou hlavu s problémy nedělá a řeší je, až když už jich má dost. Býk sice vydrží hodně, ale tohle dlouho snášet nebude, Váha bude mít tendence házet svoje věci na jeho hlavu. Jednoho dne si Býk řekne dost a bouchne. To ale Váhu nerozhodí a dál bude Býkovi tolerovat jeho žárlivé výstupy, ke kterým sama zavdá podnět svým věčným koketováním.

Protože je ale mezi vámi obrovská přitažlivost, v ložnici všechno srovnáte. Váha se ale bude muset snažit i jinde, protože jakmile to Býka v sexu přestane bavit, s Váhou se klidně rozloučí. Sice dostanete šanci vybudovat umělecké dílo, ale budete se muset hodně snažit.

BLÍŽENCI

Tady se potkávají dva jedinci, kteří si dopřejí dostatek svobody, protože jste znamení vzduchu. Oba máte hodně přátel a milujete společenský život. Oba máte hodně aktivit mimo vztah, což může být svárem problémů. Zádrhel může například nastat, když Váha potřebuje nezávislost, ale i jistotu.

Jakmile Váha začne žárlit, prvotní sympatie se vytrácejí. Váha je totiž velmi romantické znamení a potřebuje cítit, že je milována. Dává svou lásku najevo a čeká to samé. Pokud se jí nedočká, promění se v soudce a svého partnera bude dost kárat. Blížencům ale vládne Merkur, který všechno okecá a Váha nenajde protiargument. Jste ideální pár, protože Váha se nebude moc rozčilovat, když Blíženec změní plán.

Pozor si ale musíte dát na to, že musíte řešit i problémy. Naučte se říkat, co se vám na tom druhém líbí, nebo nelíbí, protože oba si necháváte své pocity pro sebe, a to až do chvíle, kdy to už dál nepůjde a trpělivost přeteče. Jste pár, který umí vybudovat dlouhodobý vztah, ale pouze za předpokladu, že budete všechno řešit otevřeně a včas.

RAK

Nepropadejte falešným iluzím, že Váha je domácí stvoření, protože rozhodně není. Znervózňuji ji cokoliv, co je klidné a neměnné. Klid domova ji nutí vyhledávat vzrušení jinde. Rak na to bude reagovat třeba bojkotem sexu. Odlišně reagují i v případě financí, protože Váha je posedlá nákupy a hezkými věcmi.

Rak má zase rád jistotu. Pokud spolu budou chtít zůstat, musí Rak Váhu občas doprovodit do společnosti a nesmí mu vadit, že občas bude muset povolit finanční opasek. Shoda Raka s Váhou je poměrně vzácná, Rak preferuje pohodlí domova, domácí stravu a blízkost rodiny.

Váha zase ráda vyrazí do společnosti, jí v restauracích nebo zajde na párty. Rak myslí na budoucnost, kdežto Váha žije ze dne na den. Spojuje je erotická stránka vztahu a sklon k pohodlí.

LEV

Dva umělecky založení partneři. Váhy jsou většími estéty, Lev zase šaškem. V zábavě si skvěle rozumějí, jsou kreativní a oba milují pěkné a drahé kousky a luxusní požitky. Oba jsou králové, Váha vzhledově, Lev doopravdy.

Může tu nastat problém, protože oba jsou dost neústupní. Váha sice nenápadným způsobem, ale možná o to tvrdším. O Váze se říká, že je to železná pěst v hedvábné rukavičce, protože pokud se pro něco rozhodne, nepoleví.

Musíte mít velkou kupu argumentů a trpělivosti, abyste si ji získali a zviklali. Trpělivost Lvům většinou schází, je to ohnivé znamení, které miluje pohyb a akci. Otálení na místě ho nudí. Když zavelí, tak si jde a nečeká na nikoho.

PANNA

Zajímavá kombinace partnerů, kteří si mohou, ale nemusejí rozumět. Mají podobný vkus, smysl pro eleganci, umírněnost. Doma dokážou skloubit řád a pořádek s harmonií, kde je dobře jim i jejich dětem. Váhy umí ocenit přitažlivý vzhled a Panna oplývá nenápadným, ale mladistvým půvabem, který si dodrží až do pozdějšího věku.

A to se Váze líbí, nerada stárne. Panna je plachá, Váha také. Nepotřebují se předhánět v tom, kdo jim doma velí, ale často u nich dochází ke konfliktům, hlavně kvůli penězům, způsobu trávení volného času i představě o práci. Váze se nelíbí to, že Panna až moc šetří a nechce nic měnit, včetně práce.

VÁHY

Potkají se tady dva zrozenci příjemného vzhledu i chování, stejného smyslu pro vkus, krásno, eleganci a harmonii. Partneři jasného intelektu, kterým vládne Venuše, planeta lásky. Dalo by se tedy říct, že milostné city u nich jen pokvetou. Částečně to pravda je, protože oba se snaží vyhýbat hádkám, konfliktům a názorovým střetům.

Oba milují krásný domov a umí ocenit toho druhého, jsou tolerantní. Partnerství či následně manželství si velmi cení. Problém je v tom, že Váhy jsou kardinální znamení, což znamená, že jsou zaměřené na dosažení cíle, a cíle dvou lidí mohou být rozdílné. Otázkou je, kdo a jestli vůbec někdo ustoupí ze svého stanoviska.

ŠTÍR

Kombinace vzdušných Vah a vodního Štíra v sobě nese výzvu i slabinu zároveň. Pro Váhu je výzvou získat partnerství šarmantního a tajemně svůdného Štíra, slabinou je, že nikdy nepočítá s tím, že Štír je emocionálně výrazné znamení. Scény a výlevy Váha nenávidí.

Její neochota ke konfliktům Štíra rozčiluje, proto se do ní více naváží jedovatými a úsečnými poznámkami. Pokud se smíří s rozdílnou hladinou svých povah, mohou žít v dokonalém partnerství. Doplňují se mentálně, jsou pracovití, organizačně zdatní, rozumějí si v sexu a oba jsou velmi citliví.

STŘELEC

Soužití Vah a Střelce je intelektuální výzvou, protože logické a analytické myšlení Vah se potkává se střeleckým vizionářství. A to může být hezky dohromady. Váha přemýšlí a koná organizovaně, Střelec zábavně. Nuda je tady rozhodně vyloučena.

Oba ctí svobodu toho druhého, jsou přátelští, společenští a rádi cestují. A kde bude problém? Váha je estét, miluje krásu i krásu svého protějšku. Střelci je jeho vzhled často jedno a jsou pro něj důležitější věci než krása. A Váha tiše trpí a trpí hodně.

KOZOROH

Potkávají se zde dvě znamení, která k sobě v astrologii zaujímají vztah kvadratury, tedy jejich soužití je náročnější, protože oba musejí překonávat základní rozdíly svých povah. Společný život je plný překážek. Pokud je překonají, jejich vztah bude pevnější a trvalejší.

Oba jsou pracovití, zodpovědní, mají ukázněnou mysl, vynikají v analytickém myšlení a jsou dobří organizátoři. Pro Váhu je Kozoroh trochu těžkopádný, moc solidní a suchar, ale zdání klame. Kozoroh není nudný, skrývá v sobě vřelé a zábavné jádro, které když z něj Váha dostane, oba se budou mít skvěle.

Váha pochopí, že Kozoroh miluje radost ze života, má vkus a smysl pro eleganci a hezké věci. Ten se ale musí smířit s přelétavou Váhou, po ničem nepátrat a vědět, že Váha je vztahové znamení, které Kozoroha jen tak neopustí.

VODNÁŘ

Váha se každou chvíli brání hádkám, aby nemusela řešit, jak konflikt ukončit. Pokud se ale nikdy nenaučí říkat ano, nebo ne, bude se Vodnář rozhodovat s pocitem, že je všechno v pořádku. Jednoho dne ale pohár trpělivosti přeteče a Váha ztropí hysterickou scénu.

Vodnář na to zareaguje útěkem, protože mu přišlo, že je všechno správně. A pokud cestou zakopne o jinou spřízněnou duši, už se nemusí vrátit. Oba dva jsou duší cestovatelé, což jim umožňuje získat dostatek zážitků a zkušeností, aby se rozhodovali dobře. Jsou to znamení velmi blízká, obklopena přáteli a díky duševní pohodě dokážou vytvořit i hezký domov.

Vzájemně si důvěřují, prosazují praktické a ekologické chování. Vodnář je ale větší individualista a občas se v životě může ztratit.

RYBY

Partnerství, ve kterém ani jeden neví, co od toho druhého čekat. Citlivá a jemná Ryba Váhu znervózňuje svou nečinností, nekomunikativností. Ryba je zase někdy vyděšená citovou neúčastí Váhy. Ryba se pro vztah dokáže obětovat, ale když vidí, že její protějšek snahu neocení, přehraje se do role oběti a mlčí.

Váha nechápe, rozumí slovům a činům, ale mlčení a vyzývavým pohledům ne. Oba musejí pracovat na komunikaci a toleranci. Ryby jsou citlivé a Váha s tím nic neudělá a měla by si všimnout, co jí Ryba do vztahu přináší. Ryba by si měla konečně zapamatovat, že to, že jí její protějšek pořád neříká, že jí miluje, nic nemění.

Autor: Barbora Turková


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články