Partnerský horoskop pro Štíry: S Raky to fungovat nebude, Ryby vás budou bezmezně milovat. A co ostatní znamení?

od Nikola Jaroschová
5 minuty čtení
horoskop partner
Zdroj: Shutterstock

Jste čerstvě zamilovaní a chcete vědět, co vás čeká? Partnerský horoskop pro Štíry je tady, zjistěte, co vás čeká s ostatními znameními.

BERAN

Obrovská energie, to přesně vystihuje tato dvě znamení. Jsou to hrdé a silné osobnosti, které si od svého protějšku nenechají nic diktovat, ale na druhou stranu se nebudou nudit. Jsou vášniví a nespoutaní a v sexu jim to bude skvěle klapat.

Jestliže by ale byla láska založena jen na sexu, neklapalo by jim to. Je tady něco víc. Štír je ovládaný Plutem i Marsem, pod kterým se narodil i jeho protějšek. Pro tuto dvojici nebude problém najít společný pohled na život, ale problém bude jejich umíněnost a tvrdohlavost. Ale díky spojení Beranova temperamentu a Štírovy intuice dosáhnou všeho, čeho budou chtít.

BÝK

Tady se sešla Venuše s Plutem, ale také s Marsem. Tato intenzivní milostná ženská a mužská směs je základ skvělého vztahu, protože láska se tady potká s obrovskou vášní. Štír je tajemné a sexem nabyté znamení, což Býk miluje. Přitahuje vás živočišnost, ale i oddanost a loajalita.

Býk si ale musí dávat pozor, aby partnera neustále neprovokoval. Štír je totiž velmi emočně rozložitý, a když se naštve, smete po cestě všechno, co potká. Obě znamení se ale zbožňují a obdivují se. Štír umí skvěle manipulovat, díky čemuž dosáhne všeho, co chce. Oba proto musíte mluvit otevřeně o všem, díky tomu předejdete mnoha problémům a nejistotě. Pojí vás totiž žárlivost a přesvědčit se navzájem o věrnosti bude neskutečně těžké.

BLÍŽENCI

Potkává se zde Merkur a Pluto, který se všemu snaží přijít na kloub. Blíženec chce mluvit, ale Štír je znamení, které raději koná, než mluví. Štírovi připadá mluvení jako ztráta času, ale zato má velkou potřebu hlubokého citového i duševního propojení, kdežto Blíženec všechno bere trochu lehkovážně. Štír chce být doma, Blíženec ve společnosti.

Oba ale nesnášíte nudu, milujete neobvyklé věci a dobrodružství. Štír by neměl zapomínat na to, že Blíženec nesnáší omezování, nechce cítit nátlak. Štír je skvělý stratég, a když ukáže výhody společného soužití, Blíženec bude nadšený.

Blíženec si zase musí být vědom toho, že Štír je vodní citlivé znamení, které umí citově vydírat, když se v něm probudí žárlivost a svému partnerovi může ze života udělat peklo. Je jasné, že cestu ke šťastnému soužití si budete muset proklestit. Štír je velmi loajální znamení, oddaný protějšek, a když mu Blíženec nedá důvod žárlit, vše bude zalité sluncem.

RAK

Když se potká Rak a Štír, může to vypadat, že si budou rozumět, protože jim vládne stejný živel, ale pro Raka to je velmi nebezpečný vztah a musí být hodně opatrný. Nejdříve nastává expanze, protože citlivý Rak je nabitý něhou a dokáže Štíra rozproudit tak, že na chvíli změkne a bude se chovat romanticky. Rak dává do vztahu všechno a Štír bude jen brát. A tak to půjde dál, až Rak zjistí, že už to takhle dál nejde a chce také začít brát.

Ale Štír je ten, kdo v tomhle vztahu vítězí a vyžaduje stále víc. A tak Rak začne mít emoční problémy, vyčítá a brečí. Štír scény nemá rád, i když je sám vyvolává. Žárlivost se zdvojnásobí a vyvolá spoustu problémů. Vztah je velmi komplikovaný, a pokud má vydržet, musejí oba vytrvat. Nebo odejít. Obě znamení jsou navíc dost hysterická.

LEV

Dvě pevná znamení, která stojí proti sobě v astrologické kvadratuře, což není lehké spojení. Na svém vztahu musejí pracovat, ale mohou se dopracovat ke skvělým partnerským výsledkům. Spojuje je hloubka citu, vřelost, solidnost, spolehlivost a řád.

Mají rádi věci na svém místě a určitě je spojuje i sex, který v jejich podání může pohnout zemí. Problémy mohou nastat v hádkách, protože oba jsou to paličáci, kteří jsou navíc emočně dost prudcí, tudíž v jejich domácnosti občas lítají talíře. Ani jeden z nich ale nemusí mít poslední slovo.

PANNA

Zemské znamení Panny se zde potkává s vodním Štírem. Dva, kteří si mohou velmi dobře rozumět. Panna ocení organizační talent Štíra, obdivuje jeho rozhodnost, sílu a odhodlání pro věc. Štír oceňuje starostlivost, důkladnost a solidnost Panny.

Rozumějí si v citových záležitostech, oba jsou hlubocí, i když Panna nenápadným způsobem. Ve víru vášně roztaje a pochopí, že život je i o emočních radostech. Štír zase pod jejím vlivem ukázní a nebude ukazovat hysterickou známku své povahy. Zvláště ženy Štírky umí v rámci své žárlivé povahy zničit ve vztahu úplně všechno. Panna jim to ale nedovolí.

VÁHY

Kombinace vzdušných Vah a vodního Štíra v sobě nese výzvu i slabinu zároveň. Pro Váhu je výzvou získat partnerství šarmantního a tajemně svůdného Štíra, slabinou je, že nikdy nepočítá s tím, že Štír je emocionálně výrazné znamení. Scény a výlevy Váha nenávidí.

Její neochota ke konfliktům Štíra rozčiluje, proto se do ní více naváží jedovatými a úsečnými poznámkami. Pokud se smíří s rozdílnou hladinou svých povah, mohou žít v dokonalém partnerství. Doplňují se mentálně, jsou pracovití, organizačně zdatní, rozumějí si v sexu a oba jsou velmi citliví.

ŠTÍR

Tento vztah může fungovat jen tehdy, když každý ze Štírů má svoji práci a svůj cíl, ale jeden z nich prostě musí být úspěšnější. Nejdříve tedy musíte vyřešit, kdo z vás je šéf. A kdo zajistí zázemí, což může být žena, ale může to být i opačně.

Podmínkou je, aby Štír, který bude uznán za vůdce, vydělával a byl ochoten se i dělit. Co se týče sexualit, Štír vlastně potká stejnou energii, jakou má sám. A tak si vyzkouší vlastní polohy, ale tím to hasne. Bude mu chybět něco nového. Kdyby chtěl prožít něco jiného, musel by hledat on sám nové sexuální praktiky a toho druhého musí přesvědčit. Když Štír potká Štíra a rozhodnou se spolu žít, často mezi nimi sexualita není vůbec důležitá a řeší úplně jiné věci.

STŘELEC

Když Štír potká Střelce, má pocit, že si s ním bude skvěle rozumět. Štírovi se líbí, jak je Střelec veselý, protože i on se rád baví. No a co, že Střelec má směšné nápady a pořád vymýšlí situace, jak se pobavit a kam ještě zajít? Štír ví, že život není jen o práci a starostech. Střelec je bezstarostné a veselé znamení, což se Štírovi, který myslí pozitivně, líbí.

Střelec dokáže z každého dne udělat zajímavý a legrační den. Štír si myslí, že Střelce zpracuje a bude z něj čerpat, ale nejde jen o energii, ale také o nápady a kontakty. Střelec je opatrný. Když se spolu pohádají, bude to právě on, kdo přijde s prosíkem. Štír ho ale rázně utne a bude ho ignorovat, což Střelce naštve. Když na sobě oba zapracují, mohou spolu žít.

KOZOROH

Když Štír potká Kozoroha, zjistí, že je to stejně silné znamení jako on, což ho přitahuje. Štír učí Kozoroha, aby nebyl tak racionální a vysvětluje mu, že existují i věci mezi nebem a zemí. Kozoroh ho zase učí větší píli, sebekontrole, vede ho k disciplíně a sebedůvěře. Běda ale, když se potkají dva problematičtí jedinci v těchto znameních.

Tehdy může vzniknout nebezpečná situace. V sexu si rozumějí a využívají svou energii a sílu. Společnou energii mohou investovat do adrenalinových sportů. Je to silný pár, který se bude muset naučit, co je to něha, protože s oběma se život moc nemazlí.

VODNÁŘ

Vodnář se Štírovi hrozně líbí a je z něj nadšen. Obdivuje jeho bezprostřednost, lehkost a legraci. Vodnáři jsou celoživotní děti a Štír se také touží odpoutat od starostí a užívat si života. Vodnář vidí ve Štírovi silnou osobnost a je připraven změnit svůj život a být vedle něj.

Když to Vodnář udělá, Štír získá více sebevědomí a začne Vodnáře tlačit do životních poloh, které mu vyhovují. Když k tomu ještě začne žárlit, je po vztahu. Vodnář si totiž bude dělat, co chce, a naoko se bude tvářit, že je všechno v pohodě.

Vodnáři nesnášejí, když je někdo omezuje, a když na někoho žárlí, tak mu to vyčítají. V oblasti sexu bude muset Štír Vodnáře vést. Vztah může fungovat, ale Štír se musí zklidnit a jít na energii Vodnáře diplomaticky. Když ho totiž Vodnář začne obdivovat, může se z něj stát milovaný partner.

RYBY

Když Štír potká Rybu a chce s ní být, prožijí noc plnou vášně. Ryba se oddává a Štír si to užívá. V jedno splynou nejen těla, ale i duše. Oba se mohou dostat do spirituálních výšin. Extáze, kterou spolu prožijí, oba překvapí. Podmínkou ale je, aby oba měli na sex chuť a aby se navzájem chtěli. Potom nastává ten romantický vztah.

Ryba udělá Štírovi, co mu na očích uvidí, protože touží po lásce, což ale může být chyba. Štír je přirozený vůdce a Ryba chce být bez starostí, bez zodpovědnosti a potřeby cokoliv řešit. Když jí Štír takový život připraví, může to skvěle fungovat. Oba by si ale měli dávat pozor na alkohol. Pokud jsou pod jeho vlivem, mohou dělat hlouposti.

Autor: Barbora Turková


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články