Partnerský horoskop pro Ryby: Panny vás budou doplňovat, s Kozorohem musíte mluvit o pocitech. A co ostatní znamení?

od Nikola Jaroschová
5 minuty čtení
horoskop
Zdroj: Shutterstock

Narodila jste se ve znamení Ryb a v lásce zatím tápete? Nenašla jste si vhodný protějšek pro život a v posteli vám to také neklape? V následujícím partnerském horoskopu pro vaše znamení se dozvíte, v jakých hvězdných kruzích byste měla hledat. A pokud zrovna s nějakou Rybou randíte, následující odstavce se vám též budou hodit.

BERAN

Když se potkají Beran a Ryba, budou se navzájem velmi přitahovat a bude to mezi nimi velmi jiskřit. Napětí mezi nimi bude i na poli erotiky, ale když se poznají trochu blíž, zjistí, že jsou velmi rozdílní. Berana ovládá Mars, a je tak velmi temperamentní. Ryby jsou velmi citlivé a ovládané Neptunem. Beran může svůj protějšek pochopit, přesto se ale Ryby budou občas cítit ve svazku trochu svázané a utlačované. Beran ale na druhou stranu ocení citlivost a lásku, kterou jim Ryby poskytnou. Ryby se rády nechají vést a budou Berana velmi obdivovat.

BÝK

Začátek vztahu bude ovlivňovat vládce Ryb Neptun, takže je jasné, že první schůzka i milování budou velmi mystické. Býk si řekne, že určitě našel osudovou lásku. Jenže najednou si všimne, že Ryba má nevyrovnanou osobnost. Jednou chce to, podruhé ono, a Býka to začne štvát. Ten řeší problémy prakticky, nic neodkládá, kdežto Ryby mají trochu jiný přístup. Jsou nepraktické, libují si ve fantazii a neumí si nic zorganizovat. Býk převezme velení a Ryba se na něm brzy stane závislou ve všech aktivitách. Býk bude ochotný poskytnout jí díky Venuši bezpečný přístav a ostatní je budou označovat za božský pár. Jenže nic není na první pohled tak dokonalé, jak se zdá. Ryba Býka nejprve svými city poblázní, ale když začne jít do tuhého a přijdou praktické problémy, Býk si nebude brát servítky. To se citlivé Rybce vůbec nebude líbit a začne to brát jako nedostatek empatie, lásky a citu. Ale ve výsledku sladit povahy těchto dvou znamení nebude problém. Romantika ze vztahu jen tak nevyprchá.

BLÍŽENCI

Pokud existuje partnerství, kde není jasné, co bude za chvíli, je to vztah Blížence a Ryby. Ryby mají plnou hlavu nápadů, ale jsou mystické a tajemné a občas velmi nelogické. Blížence lapnou svou vnímavostí, intuicí i tím, že na začátku vztahu bude Ryba schopna splnit každé přání. Ale Blíženec brzy zjistí, že Ryba je velmi náladové znamení, které je i velmi nečitelné, což je problém. Blíženec je upřímný, a když se Ryba stáhne do ústraní, Blíženec neví, co se děje a proč se to děje. Problém nastane, i když se Blíženec začne bavit s někým jiným, Ryba bude žárlit. Ideální bude, když vztah udržíte v přátelské rovině a když si Ryba slovní úlety Blížence nebude brát osobně. Oba jste ale velmi flexibilní, máte schopnost vyrovnat se se změnami a dopřát si čas a prostor. Ryba si ale musí pamatovat, že Blížence nesmí nutit do vztahu, Blíženec zase musí vědět, že Ryba miluje, když ji někdo chválí.

RAK

Obě znamení jsou přecitlivělá, což se do vztahu určitě promítne. Rak je tady ze začátku ten silnější, protože je ochotný o Rybu pečovat, sdílet s ní, co řeší, což může být příjemné spojení. Erotický svět je u nich krásný do doby, než Rak zjistí, že Ryba ráda flirtuje s ostatními, což se Rakovi nelíbí a žárlí. U Raka se člověk musí připravit na to, že s ním málokdo vydrží ve vztahu, kde jsou kladeny nějaké požadavky. Ryba nesnáší, když chce Rak do všeho vnášet pravidla a není schopen ustoupit. Ryba i Rak touží po velké romantice, problém je v tom, když chce jeden druhého zadusit.

LEV

Ryba Lva přitahuje. Jemu se líbí, jak mluví o svých snech, ale ví, že jsou to jen sny, které on považuje za utopii. Ryba má pečovatelské sklony, čímž si Lva získá. Začne ho obdivovat, což Lev miluje, ale nepochopí, že musí obdivovat i Rybu. Pak nastává konfliktní situace. Lev zjistí, že navázat vztah s Rybou je osobní zodpovědností. Flirt ji může zranit, ale vážný vztah nebude jednoduchý. Ryby si nesou křivdy z minulosti a už je nechtějí prožít, už nechtějí zažít další negativní zkušenost. Mají sklony k závislostem, a to i na lidech. Když se na někoho upnou, je problém je zvládnout. Když se ale poddají energiím Lva, může je to velmi oslabit.

PANNA

Hezká kombinace dvou lidí, kteří by se v životě mohli dobře doplňovat. Panna by do života nepraktické Ryby mohla vnést řád a nezaměnitelný systém, což by Rybám prospělo.
Ryby svou fantazií Panně zase ukážou, co je životní sen. Hezky by se jim žilo. Musejí si ale uvědomit, že jsou proti sobě v opozici, stojí v astrologii naproti sobě. Proto by tato znamení měla čerpat ze svých nejlepších vlastností. Když Panna pochopí, že existuje universum, které do života vnáší nadhled, a Ryby si občas všimnou, že život se skládá z malých věcí, čeká je šťastný život. Jinak si rozumějí ve všem, i v tom, čemu nerozumí ostatní.

VÁHA

Partnerství, ve kterém ani jeden neví, co od toho druhého čekat. Citlivá a jemná Ryba Váhu znervózňuje svou nečinností, nekomunikativností. Ryba je zase někdy vyděšená citovou neúčastí Váhy. Ryba se pro vztah dokáže obětovat, ale když vidí, že její protějšek snahu neocení, přehraje se do role oběti a mlčí. Váha nechápe, rozumí slovům a činům, ale mlčení a vyzývavým pohledům ne. Oba musejí pracovat na komunikaci a toleranci. Ryby jsou citlivé a Váha s tím nic neudělá a měla by si všimnout, co jí Ryba do vztahu přináší. Ryba by si měla konečně zapamatovat, že to, že jí její protějšek pořád neříká, že ji miluje, nic nemění.

ŠTÍR

Když Štír potká Rybu a chce s ní být, prožijí noc plnou vášně. Ryba se oddává a Štír si to užívá. V jedno splynou nejen těla, ale i duše. Oba se mohou dostat do spirituálních výšin. Extáze, kterou spolu prožijí, oba překvapí. Podmínkou ale je, aby oba měli na sex chuť a aby se navzájem chtěli. Potom nastává ten romantický vztah. Ryba udělá Štírovi, co mu na očích uvidí, protože touží po lásce, což ale může být chyba. Štír je přirozený vůdce a Ryba chce být bez starostí, bez zodpovědnosti a potřeby cokoliv řešit. Když jí Štír takový život připraví, může to skvěle fungovat. Oba by si ale měli dávat pozor na alkohol. Pokud jsou pod jeho vlivem, mohou dělat hlouposti.

STŘELEC

Tito dva si spolu rozumějí. Oba touží něco prožívat a žít někde, kde je hodně vody. Ze začátku je vztah skvělý, protože oba objevují zvláštní světy. Dokážou vnímat vnitřní pochody toho druhého a objevují hlubiny svých duší. Je to krásné a zajímavé. Život plyne a nastávají první hádky, protože oba milují společnost a lidi, a Rybám začne vadit prostředí, které Střelec vytváří. Ryby rády pečují o toho druhého, ale když se Ryba přestane starat a zajímat, je to signál, že jí je ten druhý jedno. Mohou spolu vytvořit stabilní pár, když si nechají dost prostoru a Střelec nebude Rybu věčně do něčeho nutit. Oba zažili v minulosti hodně zklamání, a tak když si najdou toho pravého, nechtějí ho ztratit.

KOZOROH

Když Kozoroh potká Rybu, není mu jasné, zda s ním flirtuje, nebo má i zájem o vztah. Je to setkání dvou světů. Kozoroh je zemské znamení – pracovité, uzavřené, ambiciózní a zaměřené na peníze a hmotu. Ryba je romantická, ezoterická, obětavá. Kozoroh dokáže lidi odhadnout a hned pozná, že Ryba je herečka, ale jí se líbí, že je to silné znamení a ona se silnějšímu ráda poddá. Začne se rozvíjet příběh, který může dostat i silného Kozoroha. Ryba Kozorohovi zahne jen v případě, že se nebude cítit milována a pro něj bude práce důležitější než vztah. Partnerství může fungovat a partneři mohou být spokojeni, ale musí otevřeně mluvit o svých pocitech.

VODNÁŘ

Vodnář má daleko k tomu, aby se bláznivě zamiloval do každého, kdežto pro Rybu to není problém a téměř hned chce kvůli tomu měnit svůj život. Ženy Ryby, když potkají Vodnáře, nemají moc trpělivosti. Začnou ho vtahovat do své rodiny, seznamovat ho s kamarády či dětmi. Vodnář, který se nechce vázat a bojí se zodpovědnosti, se zarazí a začne přemýšlet, zda mu to za to stojí. V sexu si tito lidé rozumějí, ale jen do doby, než spolu začnou žít. Jakmile začne běžný život a běžné starosti, něco se může pokazit a sexuální přitažlivost, která zde byla na začátku, bude tatam. Vztah může fungovat, ale Ryba se bude muset změnit.

RYBA

Když se potkají dvě Ryby, mají velkou šanci zůstat spolu, ale jen v případě, že budou mít pod kontrolou své fantazie a světy. Budou si muset dávat velký pozor na finance a na závislosti. Nevýhodou spojení je také fakt, že si mohou prohlubovat vzájemné smutky, protože Ryby trpí melancholickými pocity. Potřebují k sobě spíše akční a stabilní znamení. Pozor si musí dávat také na to, aby jedna Ryba nezačala tu druhou vydírat. Jako partneři se dvě Ryby dostanou spíše do hlubin než do výšin.

Autor: Barbora Turková


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články