Partnerský horoskop pro Raky: Jak vám to půjde s Býkem nebo Vodnářem? S jedním znamením zažijete nepoznané

od Nikola Jaroschová
4 minuty čtení
Horoskop partneri
Zdroj: Shutterstock

Jste čerstvě zamilovaní a chcete vědět, co vás čeká? Partnerský horoskop pro Raky je tady, zjistěte, co vás čeká s ostatními znameními. S Rybou naprostý soulad a se Střelcem erotická jízda plná vášně.

BERAN

Protiklady se přitahují a tady to platí dvojnásob. Vztah ohnivého Berana s klidným vodním Rakem bude od začátku naplněn silnou přitažlivostí. Zamilují se do sebe rychle a intenzivně. Raka přitahuje rozhodnost Berana, který má velké sebevědomí.

Beran je pro Raka vytouženým partnerem, který ho bude vést a bude za jejich lásku bojovat. Beran zase ocení něhu a citlivost Raka a vcítí se do něj. Než ale najdou společnou řeč ohledně praktického života, bude to chvilku trvat. Po erotické stránce se v tomto vztahu může objevit napětí – nedočkavý Beran a citově založený Rak budou potřebovat čas, než se navzájem sladí.

BÝK

Zde se potká citlivá Luna a krásná Venuše. Je tedy jasné, že o něžnosti a lásku tady nebude nouze. Občas na vás dokonce bude okolí žárlit. Oba máte velký smysl pro rodinu, domácnost a úsměv na rtech, hlavně u dětí. Raději jste oba doma než v hlučné společnosti.

Jste to vy dva, kdo je ideálním párem, který může vytvořit harmonickou rodinu. Jeden na druhého se navíc můžete bezpečně spolehnout. Ale i uvnitř vztahu to může pořádně bublat, protože když si Býk na něco zvykne, nerad to mění, což se týká životního stylu i názorů.

Tvrdohlavost a neústupnost Býka tak může občas raka mrzet. Rak je navíc velmi náladový, emocionální a Býk, když se nekontroluje, zase umí být pořádně netaktní. Případné hádky ale vyřešíte v posteli. Rak potřebuje cítit lásku, kterou mu Býk velmi rád poskytne.

BLÍŽENCI

Rak přitahuje Blížence svým klidem, rozvážným chováním, ale také stabilitou na domácí půdě. Proto partner Blíženec nešetří na začátku vztahu komplimenty, kterými posiluje ego Raka. Oba milujete přírodu a porozumíte si i v tom, jak budete trávit čas.

Rak by nikdy neměl zapomínat na to, že Blíženec je vzdušné znamení, má rád společnost, rozruch a neklidný začne být v momentě, kdy se začne nudit. Rak je totiž znamení, které je nejraději rádo doma, což může být základem možných problémů.

Blíženec nemá naopak vůbec důvod zůstat doma, bere to jako omezování. Rak jedná citově, Blíženec zase sází na jistotu. Rak si potrpí na hlazení, kdežto Blíženec má rád sex. Klíčem k nastolení rovnováhy je upřímná komunikace. Blíženec by měl pochopit, že péče, kterou mu Rak poskytuje, je důkazem lásky. Měli byste to vnímat, stejně jako vnímáte důležité rozhovory mezi svými přáteli.

RAK

Partnerství dvou Raků je jako z pohádky. Společně vybudujete krásný domov plný zářivých barev, kde budete v klidu a míru vychovávat svoje děti a užívat si vzájemnou blízkost.

Jedinou vaší nevýhodou je to, že se u vás střídá dobrá a špatná nálada. Pokud se trefíte do stejného období, bude to pro oba peklo a budete si navzájem kazit den. Vzájemně si obvykle umíte psychicky pomoci, vaše okolí ale nikdy asi úplně nepochopí, jak je možné, že si tak dobře rozumíte.

LEV

Lev je sebevědomý, všude byl a všechno zná. Rak pro to má velké pochopení a ví, co je tolerance a že je občas potřeba ji použít. Pokud se Lev rozhodne věnovat se práci, je to právě Rak, který ho bude vždycky podporovat a fandit mu.

Rak se ale musí připravit na to, že občas a za určitých okolností si bude muset přiznat, co je pro Lva důležitější. A občas se bude muset smířit i s tím, že vztah to není. Pro společný život jsou sice tihle dva stvořeni, ale v posteli jim to skřípe, což se může ukázat jako velký problém.

PANNA

Tato dvě znamení si umějí navzájem vyjít vstříc. Ideální život pro oba znamená mít svou vlastní oázu snů, kde budete mít svou zahrádku a společně večeřet a užívat si krásné chvilky.

To se jim klidně může podařit. Panna občas popustí uzdu své fantazii a přestane vše počítat a bude si dělat, co chce. Rak jí za to ale bude vděčný, protože alespoň nemusí žít celou dobu v ohraničených mantinelech a trochu se rozjede.

VÁHY

Shoda mezi Rakem a Váhami je poměrně vzácná. Rak preferuje pohodlí a klid domova, domácí stravu a blízkost svých nejbližších. To Váhy zase rády vyrazí do společnosti, dají si jídlo v restauraci a nevadí jim vyrazit na divoký večírek.

Rak myslí do budoucna a snaží se zabezpečit rodinu, kdežto Váha žije ze dne na den a nepřemýšlí, co bude zítra. Spojuje je ale erotická linka vztahu, tam všechno klape, jak má, a rovněž sklon k pohodlí. Někdo by to označil za lenost.

ŠTÍR

Raka a Štíra k sobě váže silné citové pouto, které ale může v některých případech přerůst až v závislost. Většinou mají krásný domov plný nápaditých detailů, kam se spolu čas od času schovají před světem a promilují klidně celý den i noci.

Společné chvilky v posteli zkrátka milují, klidně můžou jen ležet v objetí nebo ve vaně plné bublinek. Měli by se ale naučit dát si navzájem více svobody, jinak je zničí neustálé myšlenky na to, co zrovna dělá a s kým je ten druhý. A někdy by právě žárlivost a posedlost mohla jejich vztah pohřbít.

STŘELEC

Tenhle pár se přitahuje hlavně po erotické stránce. Vzájemně podporují své milostné fantazie, sny a představy. Rak vždycky ale bude tím, kdo se postará spíše o rodinný krb a domácí pohodu než o aktuální společenské vyžití. Na to zkrátka moc není.

Pro Střelce tedy bude přízemní, nudný a stálý. On sám hledá spíše vzrušení, dobrodružství a akci. Útulný a uklizený domov ocení až ve chvíli, kdy bude na večírky už příliš starý.

KOZOROH

Znamení, která jsou k sobě opoziční. Pro vzájemný soulad by se měla co nejvíce poučit z kladných vlastností toho druhého. Rak by měl získat citový nadhled a vnitřní sebekázeň a Kozoroh vnímavost k potřebám druhých.

Tato dvě kardinální znamení se nejvíce potkají v tradičním přístupu k rodině. Nedělá jim vůbec žádný problém se starat a pečovat o sebe navzájem, jsou skvělými rodiči a perfektně dokážou spravovat majetek a účty. Klidně ctí všechny členy rodiny bez výjimky.

Rak je na Kozoroha sice občas moc přecitlivělý, ale když se ho Kozoroh naučí chápat a občas řekne Rakovi, že ho miluje, tak spolu budou žít šťastně až do smrti.

VODNÁŘ

Rak a Vodnář nezkazí žádnou legraci, je ale nutné si přiznat, že si možná budou rozumět více jako přátelé a kolegové než jako partneři. Rak se rád vrací do minulosti a podléhá emotivním výstupům.

Vodnář je zase zaměřený na budoucnost a nedělá si těžkou hlavu s nějakými problémy. Přesto oba jsou schopni sdílet jednu domácnost a jednu postel. A to hlavně tehdy, když se Rak uvolí a vyrazí s Vodnářem do společnosti. Ten ale za to musí minimálně umýt nádobí.

RYBY

Rak a Ryba jsou ukázkovým párem. Rozumějí si snad ve všem, oba touží po rodině, chtějí mít spoustu dětí a jejich cílem je klidný a šťastný domov a všeobecná spokojenost.

Jejich děti mívají dokonalé dětství a oni dva následně i šťastné stáří. Jediný problém, který v této idylce může nastat, je případná nuda a lenost, kterou oba považují za pohodlí. Také musejí neustále myslet na to, jak vydělat peníze na zabezpečení dokonalého života.

Autor: Barbora Turková


Související články