Partnerský horoskop pro Panny: Lev je dobrý milenec, s Kozorohem přijde nuda. S jedním znamením budete opravdu šťastní

od Nikola Jaroschová
5 minuty čtení
Partnersky horoskop
Zdroj: Shutterstock

Jste čerstvě zamilovaní a chcete vědět, co vás čeká? Partnerský horoskop pro Panny je tady, zjistěte, co vás čeká s ostatními znameními. S Váhou to nemusí klapat, ale s Rakem najde soulad.

BERAN

Tito dva se potkali, aby ukázali, co umí síla protikladů. Jsou do sebe zamilovaní a jeden druhého obdivují, ale chvilku jim bude trvat, než najdou společnou řeč. Mají sklon jeden druhého kritizovat a neuvážená slova protějška si budou brát velmi osobně. Když budou mít společné zájmy, bude to něco jiného.

Budou si mít o čem povídat a přijdou na spoustu skvělých nápadů. Pokud se vyhnou kritice toho druhého a potáhnou za stejný konec, vytvoří Panna a Beran velmi nadějnou kombinaci.

BÝK

V tomto vztahu se potkávají dvě praktická znamení, která jsou skvělým rádcem v praktickém životě. Ani jeden nemá rád riskování a plýtvání penězi. Býk i Panna jsou konzervativní, takže namlouvání bude delší, ale jakmile se dáte dohromady, budete připomínat rozjetou lokomotivu, kterou jen tak nezastavíte.

Oba sázíte na zdravý rozum, jste materialisté a umíte tvrdě dřít. Panna si na Býkovi cení obětavosti, Býk zase obdivuje rychlost jejího myšlení. Býk je ale vášnivé znamení, což bude u váhavé Panny na začátku problém. Panna neustále něco analyzuje a občas sklouzne ke kritice.

Zato Býk je tvrdohlavý a jen tak si něco nenechá líbit. To ale může být u Panny kámen úrazu. Býk potřebuje, aby o něj bylo postaráno, což pečlivá Panna ráda zvládne.

BLÍŽENCI

Na začátku budete mít dojem, že pro toho druhého uděláte všechno. Fyzická přitažlivost mezi vámi bude velmi silná, ale jen do té doby, než budete muset něco rozhodnout. Sice vám oběma vládne Merkur, ale oba máte rozdílný přístup k životu.

Blíženec je vzdušné znamení, kdežto Panna je zemské. Panna má ke všemu až moc rozumný postoj, kdežto Blíženec miluje šílené nápady, se kterými ale u partnera nepochodí. Panna ve všech vidí chyby, ale v sobě vůbec. Kritika Panny bude Blížence štvát a rozčilovat, protože ať udělá cokoliv, praktická Panna vždycky najde chybu.

Panna má jasný cíl, kdežto Blíženec nic rozebírat nechce. Jste proměnlivá znamení, takže si musíte dávat pozor na stabilitu, kterou bude narušovat odlišnost názorů. I když to vypadá na začátku nemožně, časem se sami sobě přizpůsobíte.

RAK

Tato dvě znamení si navzájem umějí vyjít vstříc. Ideální život pro oba znamená mít vlastní klícku někde na předměstí, starat se o zahrádku a společně večeřet. To se jim klidně může podařit, když Panna popustí uzdu své fantazii a přestane pořád všechno počítat a nad vším přemýšlet. Rak jí bude vděčný, že nemusí pořád žít v zajetých kolejích a občas udělá něco podle jejího gusta.

LEV

Na první pohled nesourodá dvojice, v praxi ale naopak velmi úspěšná. Dobře se k sobě hodí, protože jeden je dominantní a druhý submisivní. Navíc v sousedním znamení mají v horoskopu obvykle pár prvků ze znamení navzájem, takže mnoho Panen v sobě skrývá Lva a opačně.

Královsky ohnivý Lev sice miluje hlavně sám sebe, ale křehké Panence, která k němu vzhlíží a ctí ho, snadno podlehne. Lvi totiž nehledají dominantní partnery, ale hledají věrnost a velkou romantickou lásku, což jim Panna nabídne. Svůj život podřídí partnerovi. Rozumějí si i v sexu, protože jsou oba zemití a vroucí. Lev toho na Pannu ale nesmí naložit až moc, jinak bude Panna moc kritická a odtažitá.

PANNA

Velmi častá a úspěšná kombinace. Dvě praktické, skromné a pracovité Panny si rozumí. I když by se mohlo zdát, že spolu vedou nudný život bez akce, je tomu naopak. Umějí si život užít, ale na rozdíl od ostatních znamení si ho umí lépe zorganizovat.

Vědí, kdy je čas pracovat a kdy se bavit. Panny jsou inteligentní a bystré, tudíž mezi nimi je stále jiskřivá mentální energie, které je baví i v těch nejnudnějších dnech. Jsou realistické, spolehlivé, protějšky si pečlivě vybírají a jsou věrné. V lásce jsou romantické a něžné. Život si dokážou plně vychutnat i z jeho nejjemnější stránky.

VÁHY

Zajímavá kombinace partnerů, kteří si mohou, ale nemusejí rozumět. Mají podobný vkus, smysl pro eleganci, umírněnost. Doma dokážou skloubit řád a pořádek s harmonií, kde je dobře jim i jejich dětem. Váhy umějí ocenit přitažlivý vzhled a Panna oplývá nenápadným, ale mladistvým půvabem, který si udrží až do pozdějšího věku.

A to se Váze líbí, nerada stárne. Panna je plachá, Váhy také. Nepotřebují se předhánět v tom, kdo jim doma velí, ale často u nich dochází ke konfliktům, hlavně kvůli penězům, způsobu trávení volného času i představě o práci. Váze se nelíbí to, že Panna až moc šetří a nechce nic měnit, včetně práce.

ŠTÍR

Zemské znamení Panny se zde potkává s vodním Štírem. Dva, kteří si mohou velmi dobře rozumět. Panna ocení organizační talent Štíra, obdivuje jeho rozhodnost, sílu a odhodlání pro věc. Štír oceňuje starostlivost, důkladnost a solidnost Panny.

Rozumějí si v citových záležitostech, oba jsou hlubocí, i když Pana nenápadným způsobem. Ve víru vášně roztaje a pochopí, že život je i o emočních radostech. Štír zase pod jejím vlivem ukázní a nebude ukazovat hysterickou známku své povahy. Zvláště ženy Štírky umí v rámci své žárlivé povahy zničit ve vztahu úplně všechno. Panna jim to ale nedovolí.

STŘELEC

Je těžké říct, jestli a jak si tihle dva budou rozumět. Jisté je, že mezi sebou uzavírají tzv. astrologickou kvadraturu, která souladnosti moc nehoví a vyžaduje hodně úsilí. V jejich soužití se dostavují krize, které musejí občas překonat, ale pokud to dokážou, jejich vztah má ambice překonat všechno. Naučili se totiž vzájemné toleranci a ponechali si vlastní identitu.

Svoboda je důležitá hlavně pro Střelce, pokud mají pocit, že nemají otevřená vrátka, dusí se. Sbližuje je naopak intelektuální rozměr vztahu, živá diskuze, touha poznat nepoznané. Potkávají se i v oblasti milování, Panna podporuje Střelcovu fantazii a kreativitu a vede ho k nevšedním zážitkům. Soužití těchto dvou může nakonec být dobrodružství se šťastným koncem.

KOZOROH

Velmi častá a úspěšná partnerská kombinace. Panna si s Kozorohem velmi dobře rozumí. Spojuje je způsob myšlení, smysl pro drobné radosti života, shoda v zásadních věcech. Vždy to mezi nimi jiskří, Kozoroh si všimne dívčí/chlapecké nevinnosti Panny, jejího intelektu a bystrosti, líbí se mu její plachost.

Panna zase miluje Kozorohovu starostlivost, spolehlivost a individuálnost. Je okouzlena jeho smyslem pro humor, Kozoroh je jedním z nejvtipnějších znamení. Obě znamení ale mají sklon k pesimismu a kritice, pokud to přeženou z jejich života radost vyprchá a dostaví se šeď a nuda.

VODNÁŘ

Musíte se hodně uvolnit, aby zde dýchala nezávislost a individualismus Vodnáře, což může být Panně ku prospěchu. Pochopí, že lpění na detailu, systému a řádu je Vodnářovi jedno a že si jde zásadně po svém.

Z úzkoprsé Panny se vedle Vodnáře stane nezávislá osoba, která si umí vychutnávat život plnými doušky. Pochopí, že nečekaná změna či občasné nerespektování pravidel může být docela fajn. Vodnář sedí Panně skvěle, o všechno se postará, vždycky poradí, vše zařídí a vše chápe a odpustí. Možná je s ním někdy nuda, ale to se poddá.

RYBY

Hezká kombinace dvou lidí, kteří by se v životě mohli dobře doplňovat. Panna by do života nepraktické Ryby mohla vnést řád a nezaměnitelný systém, což by Rybám prospělo.

Ryby svou fantazií Panně zase ukážou, co je životní sen. Hezky by se jim žilo. Musejí si ale uvědomit, že jsou proti sobě v opozici, stojí v astrologii naproti sobě. Proto by tato znamení měla čerpat ze svých nejlepších vlastností.

Když Panna pochopí, že existuje universum, které do života vnáší nadhled, a Ryby si občas všimnou, že život se skládá z malých věcí, čeká je šťastný život. Jinak si rozumějí ve všem, i v tom, čemu nerozumí ostatní.

Autor: Barbora Turková


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články