Partnerský horoskop pro Lvy: Zjistěte, co zažije toto znamení s Blížencem, Váhami nebo s Rybami

od Nikola Jaroschová
5 minuty čtení
Horoskop
Zdroj: Shutterstock

Jste čerstvě zamilovaní a chcete vědět, co vás čeká? S kým si budete hned rozumět, a s kým naopak bude vztah jen ztrátou času? Partnerský horoskop pro Lvy je tady, zjistěte, co vás čeká s ostatními znameními.

BERAN

Tady se potkávají dva lidé s podobnou náturou. Oba jsou vášniví, ohniví a fyzicky zdatní. Lev je více kreativní a zábavný, což Berana nesmírně vzrušuje. A Lev je šťastný, když je v očích Berana tak oslňující. O to více září. Problém jsou ega obou partnerů. Beran velmi lehce dokáže Lva urazit nebo nedostatečně svého partnera nevzývá. Lví pýcha tak utrpí těžkou ránu. Hříva mu splihne, a on tak uražen odchází za někým jiným, kdo ho bude stále obdivovat. I přesto je tato kombinace nejúspěšnější v celém zvěrokruhu, protože oba dokážou občas ze svých pozic ustoupit. Jeden druhého obdivují a dokážou si přirozeně pomáhat. Hvězdy jim nadělily odvahu, sílu, vůli a vůdcovské kvality. Když se dokážou domluvit, nic na světě je nezastaví.

BÝK

Zapeklitá kombinace, protože se tady představují dva zástupci pevných znamení, která se zásadně staví na odpor všemu zvenčí. Tihle dva prostě nesnáší, když se jim někdo vměšuje do vztahu. Lev by ale měl oslovit pomalého a svůdného Býka jako první. Býk zase umí usměrnit lví pýchu. Prvotní jiskra, která u nich určitě funguje a kterou by měli proměnit ve vášnivý oheň, u nich určitě bude fungovat. Společné zájmy, velké cíle, velké zážitky a velký luxus. Určitě pomůže i stejný vkus a vynikající sex. Oba jsou také rodinně založeni. Lev miluje děti a Býk spokojenou domácnost. Jsou tady velké šance na partnerskou souhru. Pokud oba dokážou ustoupit ze svých pozic, dá se mluvit o pevném svazku.

BLÍŽENCI

Tihle dva si stejnou měrou nevyhovují, ale i přesto budou pozitiva na misce vah lehce převládat. Oba milují zábavu, jsou mentálně i fyzicky aktivní. Lev je dominantní a potřebuje silného partnera, který ustojí jeho manýry. Ty mohou být ale Blížencům k smíchu. Obdiv mu jde o poznání lépe. Žena Blíženec ale na oslnivém a dominujícím Lvu může oči nechat a bude ho chválit. Problém je jinde, protože Lev je věrné znamení, který sice potřebuje hodně obdivovatelek, ale věrný je vždycky jen jedné. Blíženec je ale jako motýl, který lítá sem a tam a potřebuje k životu nové podněty. Je jen na vzájemné dohodě a toleranci obou, jak toto dokážou vyřešit.

RAK

Lev je sebevědomý, všude byl a všechno zná. Rak má zase velké pochopení a ví, co je tolerance. Pokud se Lev vydá za kariérou, bude to právě Rak, kdo jej bude z domova podporovat. Musí se ale připravit na to, že si vždycky za každých okolností bude muset přiznat, že pro Lva je práce důležitější než vztah. Pro společný život jsou stvoření, ale v posteli jim to vůbec nejde.

LEV

Jak může dopadnout setkání dvou králů či královen? Dost špatně. Soužití takto dominantních znamení může být totiž velký problém. Oba vyžadují obdiv toho druhého, oba chtějí být první a oba milují jen sami sebe. Najdou trochu lásky i pro toho druhého? Zřejmě ano, ale budou se muset potkat dva čisté archetypy Lva, což ale není moc pravděpodobné. Každý z nás má ve svém znamení mnoho vlivů na další znamení. Každopádně budou-li dominovat u dvou jedinců archetypy Lva, budou mít oba zaděláno na velké problémy. Musí v sobě najít dostatek tolerance, úcty k tomu druhému a sebekontroly. Nebo do sebe musí být neskutečně zamilováni a musí jim to vydržet navěky.

PANNA

Na první pohled nesourodá dvojice, v praxi ale naopak velmi úspěšná. Dobře se k sobě hodí, protože jeden je dominantní a druhý submisivní. Navíc v sousedním znamení mají v horoskopu obvykle pár prvků ze znamení navzájem, takže mnoho Panen v sobě skrývá Lva a naopak. Královsky ohnivý Lev sice miluje hlavně sám sebe, ale křehké Panence, která k němu vzhlíží a ctí ho, snadno podlehne. Lvi totiž nehledají dominantní partnery, ale hledají věrnost a velkou romantickou lásku, což jim Panna nabídne. Svůj život podřídí partnerovi. Rozumějí si i v sexu, protože jsou oba zemití a vroucí. Lev toho na Pannu ale nesmí naložit až moc, jinak bude Panna moc kritická a odtažitá.

VÁHY

Dva umělecky založení partneři. Váhy jsou většími estéty, Lev větším šaškem. V zábavě si rozumějí skvěle, protože jsou kreativní. Oba milují pěkné, drahé a luxusní požitky. Oba jsou králové, Váha vzhledově, Lev doopravdy. I tady ale může být problém, protože obě znamení jsou docela neústupná. Váha sice takovým nenápadným způsobem, ale možná o to tvrdším. Pokud se pro něco rozhodne, neustoupí. Musíte mít spoustu argumentů a trpělivost, abyste ji zviklali. Trpělivost Lvi většinou nemají, protože je to ohnivé znamení, které miluje pohyb kupředu. Otálení na místě ho nebaví a diskuze nudí. Zavelí a jde se, ať chcete, nebo ne.

ŠTÍR

Dvě pevná znamení, která proti sobě stojí v astrologické kvadratuře, což není vůbec nic jednoduchého. Na svém vztahu musejí pracovat, ale mohou se dopracovat skvělých výsledků. Spojuje je hloubka citu, vřelost, solidnost, spolehlivost a řádnost. Mají rádi věci na svém místě, spojuje je i milování, které může pohnout světem. Problémy nastanou v konfliktních situacích, protože to jsou paličáci, navíc emočně dost prudcí a v jejich domácnosti tak občas létají talíře. Hádky by měli řešit rychle a bez emocí, aby z toho nakonec nebyl rozchod. A ani jeden z nich nemusí mít poslední slovo.

STŘELEC

Harmonické spojení, které spojuje element ohně. Jsou si podobní, mají rádi stejné věci, podobné životní tempo a názor na svět. Rozumějí si, i když Střelec je více volnomyšlenkářský a snílek, ale i Lev dokáže mít hlavu v oblacích. Jsou hraví, zábavní a život si užívají. Vzájemně se podporují a dokážou jít společně štěstí naproti. Pro své potomky jsou inspirativními rodiči, které chce mít každý. Problém může nastat v momentě, kdy se potká lví pýcha se střeleckou kritikou. Střelec může svou pověstnou upřímností zranit jakékoliv znamení, natož pak jeho krále. Lev potřebuje obdiv, ne kritiku, což ví i Panna, která je v kritice mistrem.

KOZOROH

Ohnivé znamení Lva tu potkává zemského Kozoroha, což je trochu obtížná kombinace. Oheň zemi moc neprospívá, a naopak země oheň dusí. Ano, dusivá atmosféra tady může nastat. Lev se chce totiž bavit, Kozoroh je zase zvyklý tvrdě pracovat, mít disciplínu a střídmost. Oba jsou individualisté, jednají sami za sebe, dohoda mezi nimi je hodně těžká. Lepší to je, když je Kozoroh žena, protože u ní vítězí smysl pro rodinu, praktičnost a Lvu poskytne i patřičný obdiv. Obrácená kombinace je pro muže Kozoroha těžko stravitelná, manýry Lvice se mu moc nelíbí.

VODNÁŘ

Dvě opoziční znamení, která leží přímo proti sobě. Tito dva si pro ideální soužití potřebují osvojit nejlepší vlastnosti toho druhého. Vodnář v sobě musí najít kousek radosti ze života a aspoň trochu rozpustit své ledové srdce v kapce lví romantiky a něhy. Naopak Lev by se měl naučit vodnářskému odstupu a nebrat všechno tak vážně, hlavně sám sebe. Jinak si rozumějí moc dobře. Pevnost, solidnost, kreativita, nápaditost, originalita a jedinečnost, to jsou vlastnosti, které mají Lev a Vodnář společné. Pokud se domluví na rozdělení rolí, je tady jedinečný vztah, který může vydržet roky.

RYBY

Mohlo by se zdát, že se submisivní Ryba ztratí ve zlaté hřívě Lva, ale opak je pravdou. Flegmatická Ryba může horkokrevného Lva pěkně zchladit. Tím slabším tady je paradoxně Lev, protože si s ufňukanou a naivní Rybou neví moc rady, a tak odchází otráveně pryč. Přitom by to mohlo pěkně klapat, protože oba oplývají magickou přitažlivostí a jsou svým způsobem tajemní a nedostupní. Lev loví, Ryba uniká, věčný koloběh. Rozumějí si v zábavě i v rodině. Lev ale musí shlédnout ze svých královských výšin a pochopit, že ta malá Ryba není vůbec tak nešikovná a že život s ní je dost fajn.

Autor: Barbora Turková


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články