Novoroční předsevzetí pro jednotlivá znamení: Zaměřte se další rok na ty správné věci i vy

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
horoskop
Zdroj: Shutterstock

Také si každý rok dáváte novoroční předsevzetí, které se během několika týdnů rozplyne a vás čeká jen selhání, jako už několik let po sobě? Nedodržení novoroční tradice je problémem většiny z nás, možná je to ale jenom tím, že si jednoduše dáváme ta špatná předsevzetí.

Podle zahraničního webu stylecaster.com by se měl každý zaměřovat na něco jiného. Je sice pravda, že pokud chcete zhubnout a nastavíte si laťku vysoko, je to obdivuhodné, ale možná máte předpoklady dodržet spíše vyšší pracovní nasazení, nebo méně hádek s rodinou. Podívejte se, jaké novoroční předsevzetí si podle horoskopu máte dát právě vy.

Beran a Vodnář se zaměří na peníze

Beran by se měl ve svém předsevzetí soustředit na to, že se chce naučit lépe pracovat s penězi. Už žádné zbytečné utrácení, raději si dávejte peníze stranou. Vodnář zase nejspíš není spokojený s tím, jak žije, měl by se tedy zamyslet nad změnou, která s sebou ale nese také potřebu myslet na finanční situaci. Můžete si dovolit změnit bydlení? Možná, pokud si dáte předsevzetí, že na něj do půl roku našetříte.

Býk a Váhy chtějí změnit sami sebe

Býci a Váhy jsou lidi, kteří jsou se sebou věčně nespokojení a přemýšlí, co by jim pomohlo. Nové bydlení? Jiná práce? Možná by bylo lepší zaměřit se na změnu svého chování. Buďte více ohleduplní, přátelští, nemyslete na změny věcí kolem sebe, ale na sebe samotné. S tímto předsevzetím to dotáhnete daleko.

Blíženci a Štíři by se měli soustředit na vztahy s přáteli

Každý z nás má někoho, s kým chce už dlouho urovnat vztahy, ale ne vždy to vyjde. V případě Štírů a Blíženců je téměř jasné, že pokud se budou snažit, podaří se jim získat zpět starého přítele, kterého ztratili už před lety. Zkuste si letos předsevzít alespoň jednu schůzku s lidmi, kteří vám opravdu chybí.

Rak a Panna se zaměří na práci

Rakové chtějí dostáhnout kariérního postupu. Proto by se měli soustředit především na dodržování deadlinů a plnění všech svých povinností. Pokud trochu zmírníte své zaspávající problémy, čeká vás odměna. Panny zase nejsou ve své práci spokojené a měly by si proto předsevzít změnu. Najděte si místo, kde konečně budete opravdu šťastní a přestaňte pátrat po takové práci, která vám sice dá velké peníze, ale bude vás psychicky mučit.

Kozoroh a Střelec musí více myslet na své zdraví

Kozorohové a Střelci letos byli neopatrní. Uvědomují si, že ačkoli se jim hodně problémů vyhnulo, mohli způsobit sobě i svým blízkým komplikace už jen tím, že si zapomínají umýt ruce po příchodu domů, anebo že na sobě příliš nepracují. Zdravý životní styl a trocha opatrnosti by vám rozhodně do dalšího roku neuškodila.

Ryby a Lev změní postoj k rodině

Pro Ryby a Lvy je nejlepším předsevzetím pro rok 2022 udělat nějaký velký krok. Ať už chcete požádat někoho o ruku nebo přemýšlíte o miminku, dejte si předsevzetí konečně se odhodlat k naplnění těchto myšlenek. Určitě se vám totiž splní a posilníte tím pouto s partnerem.

Zdroj: stylecaster.com, currently.att.yahoo.com, rd.com

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články