Milenky podle horoskopu: Některá znamení to v posteli umí, jiná jsou spíše na povídání

od Nikola Jaroschová
3 minuty čtení
Horoskop
Zdroj: Shutterstock

Hvězdy mohou ovlivnit nejen povahu, temperament, ale klidně i sexuální apetit. Která znamení jsou sexuální dračice a která se raději drží stranou? Jaké jste milenky podle hvězd?

BERAN

Ženy ve znamení Berana patří mezi nejlepší milenky. Moc dobře víte, co chcete a nebojíte se to nahlas a důrazně říct svému partnerovi. To je fantastické a muži v posteli vás za to obdivují. Vás by okolí mělo uctívat kudy chodí, protože sex s vámi je to nejlepší, co můžou muži zažít.

BÝK

I když jste horkokrevné znamení, které miluje červenou barvu, v posteli to platí jen tehdy, když máte chuť a náladu. Býváte při milování skvělé, ale zkrátka jen když chcete vy. Když ne, mají to s vámi muži hodně těžké a budou si vyžadovat vaši pozornost. A bude to chtít, aby se obrnili trpělivostí.

BLÍŽENCI

Vy jste v posteli podobné jako v životě. Potřebujete mluvit, objevovat a cítit se vzrušeně. Rády experimentujete, rády měníte polohy a nevadí vám vzít si do postele nějakou sexuální hračku. Ovšem jen do té doby, než se začnete nudit. Pak se začnete porozhlížet po novém vzrušení.

RAK

Dokážete nadchnout svou krásou a ostatní budou doufat, že se budou moci stát vašimi otroky. Míváte ale často problém s vyjádřením své sexuality, protože vám jde hlavně a primárně o city. Musíte si proto najít správného partnera, abyste si uvědomily, že sex není nic špatného, a mohly jste tak naplno rozvinout svou osobnost. Jakmile budete mít vedle sebe pana Božského, budete šťastné.

LEV

Jste mnohem více sexuálně založené než Lvi muži. Jste méně líné, muži se rádi povalují a nechávají se obskakovat. Ženy projevují velký zájem o partnera a chtějí ho vždy a za každou cenu potěšit. Jste nadšené, když se vám něco povede a velmi rády tenhle druh potěšení dáváte. Na vás se dá vždycky spolehnout.

PANNA

Pozvat si vás do postele může být docela utrpení, protože vy ostatní rády a často ponižujete. Nikdo pro vás není dost dobrý, na což by se ostatní měli připravit. Na druhou stranu to pro někoho může být přitažlivé. Vy potřebujete ale dostatek času na odpočinek a důvěrnosti. U vás určitě nehrozí, že byste svůj milostný život probíraly s dalšími lidmi, chcete si ho uchovat jen a jen pro sebe.

VÁHY

V posteli chcete hlavně dobře vypadat. Na jednu stranu projevujete svou sexualitu, na druhou stranu jste ale v posteli docela nejisté. Máte totiž problém se sebedůvěrou, což se pro vašeho partnera může jevit jako obrovský problém. Pokud máte toho správného partnera, budete chtít experimentovat a chtít vyzkoušet všechno, co se objeví ve vaší hlavě a v mysli. A klidně o tom budete mluvit.

ŠTÍR

Jste naprosto nejlepší milenky. Jste dobré v posteli v jakémkoliv věku, ať jste vychrtlé, nebo máte pár kilo navíc. S vámi vaši partneři zažijí v posteli uragán. Sex s vámi je vášnivý a spontánní, přesto přemýšlivý a uspokojující. Nikdy nemáte problém být iniciativní a kdykoliv si řeknete, když něco potřebujete. Pro muže to může vypadat jako velká výzva, ale vy ve své podstatě potřebujete jen někoho, kdo bude respektovat vaše touhy.

STŘELEC

Jste famme fatale. Jste schopné předvést skvělý striptýz, jen abyste vašeho miláčka rozehřály. Jste velmi spontánní, někdy trošku nemotorné a plaché, ale vždy v posteli hledáte nový výzvy a dobrodružství. Uděláte všechno, co bude ve vaší moci, abyste se partnerovi stoprocentně oddala. Jste ochotná splnit ty nejtajnější erotická přání a fantazie, občas dokonce hodně divoká. Jste tvůrkyně erotických snů a dostat vás do postele je pro všechny výhra.

KOZOROH

S vámi se dá naplánovat perfektní manželství a disciplinovaný vztah, ale spontánnost od vás nikdo čekat nemůže. Sex máte jen tehdy, když to dovolí plán. Pak se váš partner může možná těšit na nějaké radovánky. S vámi to není o náhodě a nečekaném milování, s vámi se sex musí prostě naplánovat.

VODNÁŘ

Překvapení, to je vaše. Hlavně pokud jde o sex. Vaše mysl je plán fantazie, což se může projevit i v posteli. Potřebujete někoho, kdo je hodně zajímavý a kdo je ochoten experimentovat klidně i v přírodě nebo na trochu odvážnějších místech, která si dovedete jen představit. Rozhodně nejste úzkoprsé a nemáte rády muže, který vás neumí ocenit.

RYBY

Nejste moc náruživé, a někdo by o vás dokonce mohl říct, že jste trochu dětinské. Hlavně pokud jde o sex. Jste plaché a citlivé, obvykle předstíráte, že jste svobodné, ale ve skutečnosti prostě nemáte rády, když se někdo pokouší dostat do vaší duše. Abyste si sex užily, potřebujete někoho, s kým můžete sdílet skutečnou intimitu. Když najdete muže, se kterým se budete cítit v bezpečí, budete kreativní a rády v posteli vyzkoušíte vlastně úplně cokoliv.

Autor: Barbora Turková


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články