Komerční sděleníPsychologieŽivotní styl

Kouzelná podpora pro váš život

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
zena stesti
Zdroj: Shutterstock

Možná máte pocit, že na kouzla už dnes věří jen děti. Ale opak je pravdou, kouzelný může být život každého z nás, když do něj dovolíme vstoupit té správné energii.

Metoda JIHⓇ je terapeutický koučink založený na vnímání a cítění. Díky tomu dokáže uvolňovat rozmanité energie ovlivňující náš život v podobě myšlenek, pocitů, emocí nebo dogmat a iluzí, které si tvoříme či bereme za své. Její autorky Jarka Matušková a Hanka Mokrá ale tuto sílu dokážou vložit i do její „hmotné“ podoby – pod jejich rukama ve společnosti Freli už více než rok vzniká i Kouzelný slon.

Dárek plný energie

Jeho kreslenou podobu, kterou najdete v logu Freli Kids, vytvořila Hanka Mokrá, a tu reálnou pak Jarka Matušková.

Každý z Kouzelných slonů je doslova plný energie JIHu a přináší s sebou do života svého majitele ohromnou podporu pro jeho záměry i život jako takový. Vede obdarovaného k ladění se na sebe sama a svou vlastní energii beze strachu a omezení.

Otevírá dveře jemnosti, lehkosti a jednoduchosti, s jakou se má život odvíjet.

Originál na míru

Žádný z Kouzelných slonů není stejný, každý je originál tvořený na míru pro toho, komu je určen. Začíná vznikat až po provedené objednávce a případně i vysloveném záměru, co má do života přinést. Teprve potom se vybírají barvy a látky a ladí se energie do slona vložená.

Pokud je objednáno, přichází se slonem zároveň i poselství – channelingem přijaté informace pro toho, komu slon patří, jako další podpora jeho života a pojmenování toho, co slon v energiích přináší.

Slona od Freli si prostě nespletete. V chobotu drží srdíčko, na hlavě nosí korunku a na zádech zase křídla. To vše v nejrůznějších barevných kombinacích, vždy citlivě sladěných k sobě.

Nejen pro děti

Sloni určení dětem pomáhají i v situacích, které každý rodič dobře zná. Ať už jsou to výbuchy emocí, probdělé noci s bolestmi zubů nebo noční neklid a nepříjemné sny. Děti vnímají velký svět kolem sebe jinak než my dospělí a především v noci jejich systém zpracovává nakumulované podněty, které posbíraly během dne.

Jemné ladění, které jim slon dovoluje, je zbavuje vypětí a vrací je do jejich vlastní energie, bez zátěže z okolí. Spokojený dětský spánek je pak darem pro dítě i jeho rodiče.

Bylo by ale velkým omylem mít Kouzelného slona za čistě dětskou záležitost. Díky Freli a Jarce s Hankou vznikají i Kouzelní sloni pro dospělé, opatření luxusními prvky lesklé zlaté látky, ale jinak ve stejné podobě. Nechybí jim ani srdíčko, korunka, ani křídla. I dospělé vrací slon do jejich energie, dává jim pocítit, jaký potenciál se v nich skrývá a podporuje je v dosažení jejich cílů a záměrů.

Výjimečný slon je pak ten svatební, který podporuje energii manželského svazku a soužití v partnerství, vzájemnou komunikaci, pochopení a lehkost.

Jak to vidí děti?

Kouzelný slon původně neměl žádný „návod” nebo instrukce. Postupem času k němu ale přibyly, protože je vytvořily samy děti. Jak tedy slon funguje?

Srdíčko, které slon drží v chobotu, je zásobárna lásky. Tak, jako se do auta tankuje benzín, tak můžeme skrz slonovo srdíčko „dotankovat“ lásku. Stačí jen přiložit ho na hrudník a vnímat, jak láska proudí.

Korunku zase stačí pohladit a přináší ty nejkrásnější sny. Sloní ocásek vymetá všechny špatné myšlenky a vrací nás do lehkosti a radosti.

Křídla nás odnáší do světa fantazie a pocitu, že nemáme žádná omezení. Ouško naslouchá našemu trápení a přináší úlevu a pocit pochopení.

Kouzelný slon je tu zkrátka pro všechny příležitosti. Pokud ho pozvete dál, jeho energie prostoupí váš život a můžete čekat i nečekané.

Autor: redakce

Související články