Horoskop: Známý astrolog popsal, jak dynamika Štíra a Berana ovlivní rok 2022. Ve vašem životě nastanou důležité změny

od Šárka Blahoňovská
3 minuty čtení
horoskop
Zdroj: Shutterstock

Podle astrologa Colina Bedella, autora knihy Queer Cosmos, nás v příštím roce bude nejvíce ovlivňovat dynamika Býka a Štíra. To společnost nasměruje k tématům bezpečnosti, stability, ale i smyslnosti. Toto zaměření bude trvat po celý rok a dle všeho se máme na co těšit.

Bedell je přesvědčen, že nadcházející rok nás severní uzel v Býku vyzve k přemýšlení nad bezpečím a skutečnými hodnotami. Bude nás zajímat, jak prožít radostné dny, ačkoliv všude kolem nás bují pandemie koronaviru.

„Jižní uzel ve Štíru nás povzbudí, abychom se zbavili přehnané bdělosti, skepse a viny,“ tvrdí.

Vypadá to, že ať už jsme se narodili v jakémkoliv znamení, uvědomíme si, že život je krásný a není třeba být na okolní svět pořád pesimisticky naladěný.

Bedell připravil exkluzivně pro server Well and Good horoskop, kde uvádí, jaké změny vám rok 2022 přinese a to, jak vám zastřešující témata dynamiky Býka a Štíra ovlivní život.

Berani se zaměří na finance, Býci musí nalézt sami sebe, Blíženci by měli meditovat

Lidé narození ve znamení Berana zřejmě budou muset učinit nová finanční rozhodnutí nebo přehodnotit ta stará. Měli by se také zajímat o investice a o své úspory.

Pro Býka to bude rok, kdy bude muset nalézt sám sebe. „Býci milují bezpečí a stabilitu. Ale letošní výzvou pro ně bude přijmout to, kým jsou, a důvěřovat si uprostřed nejistoty,“ říká Bedell.

Blíženci se v příštím roce obrátí blíže ke hvězdám, náboženství, numerologii, meditaci nebo jinému směru, který se zabývá vnitřním mírem a porozuměním.

Duchovní praxe pro ně bude důležitá v milostném i pracovním životě a měli by ji přijmout jako každodenní součást svého bytí.

Raci by měli přehodnotit, s kým se stýkají, Lvi čeká kariérní zlom

U Raka budou největší roli hrát přátelé, známí, spolupracovníci i sousedé.

„S vaším 11. domem přátelství aktivovaným severním uzlem se vám s největší pravděpodobností bude dařit v přítomnosti tohoto širšího kruhu. A pokud nemáte pocit, že by tato skupina poskytovala spolehlivou podporu, je čas přehodnotit to, s kým se stýkáte a kdo patří mezi vaše blízké,“ tvrdí Bedell.

Lev zase provede jisté kroky ve své kariéře, projeví se jeho povaha vůdce. Měl by převzít zodpovědnost za svoje výsledky a konečně získat nad svou kariérou moc.

Panny by se měly přestat bát, Váhy touží po hloubce a Štíři po protikladech

Ačkoliv Panny nemají rády změny, tentokrát by měly učinit krok vpřed a vstříc neznámému.

„Se severním uzlem ve vašem devátém domě cestování a vzdělávání je čas uzavřít propast mezi zvědavostí a tím, kde jste a kde chcete být, ať už to znamená naučit se nové dovednosti nebo se přestěhovat do nového,“ říká Bedell.

U Vah bude dle Bedella důležitý jejich osmý dům intimity, což je prostor, kde budou v příštím roce hledat stabilitu. Budou hledat větší hloubku ve vztazích a dobře si rozmyslí, s kým do nějakého vkročí.

Štír konečně pozná, že protiklady se v milostném životě přitahují. „Prostřednictvím tohoto kontrastu budete mít příležitost dozvědět se o sobě více,“ předpovídá Bedell.

Střelec změní rutinu, Kozoroh začne žít

Střelci by se v roce 2022 měli zaměřit na rutinní záležitosti a každodenní situace. A to platí i pro věci, které dělají na podporu svého fyzického i duševního zdraví.

Bedell upozorňuje, že možná bude toto znamení muset udělat na každodenní bázi nějakou změnu, která ale povede určitě k lepšímu.

Kozoroh se v příštím roce uvolní a začne trochu žít. „Se severním uzlem ve vašem pátém domě radosti, kreativity a sebeodhalení najdete radost, která bude pramenit ze staré dobré zábavy,“ říká Bedell.

Vodnář bude hledat své „doma“. A co Ryby?

Vodnář bude lamentovat nad tím, kde se vlastně cítí doma. „Abyste zjistili, kam patříte, musíte nejprve přijmout všechny stránky sebe sama,“ upozorňuje astrolog.

Jakmile se Vodnáři přijmou takoví, jací jsou, zlepší se i jejich mezilidské vztahy a jejich dny budou radostnější.

Jupiter připraví Rybám hned několik různých příležitostí, bude však jen na nich, jestli se jich chopí. Důležité je, aby jednaly přímo, protože jedině jednání na rovinu přinese kýžené výsledky. To se týká všech aspektů lidského života.

Zdroj: Well and Good

Autor: Alice Konopásková


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články