Horoskop: Znamení, která jsou černé ovce rodiny. Možná mezi ně patříte také

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
rodina
Zdroj: Shutterstock

Rodina by měla držet při sobě. Velmi často se ale také stává, že to tak úplně nedopadá. Nejspíš všichni sourozenci se někdy hádají, v některých případech je to ale horší než v jiných. Někdy si dcera s vlastní matkou nemohou přijít na jméno, jindy zase syn vytáčí svého dědečka jenom pohledem.

V nejhorších případech pak některé lidi označujeme doslova jako černou ovci rodiny. Nikdo s nimi nechce mít nic společného a jejich vztahy s těmi, které by měli milovat nejvíce, jsou velmi napjaté. K rodinným problémům mají navíc mnohá znamení blíže než jiná.

Pokud máte ve své rodině někoho s následujícím znamením, nebo k nim dokonce sami patříte, prozradíme, co vás v budoucnu pravděpodobně čeká. Možná se vám díky tomu podaří předejít problémům, které by vám jednou mohly způsobit obrovskou bolest.

U Býka jde vždy o peníze

Býk se na svou rodinu až příliš spoléhá. Ví, že kdykoli si řekne o peníze, dostane je. To ale jen do té doby, než ostatním členům dojde, jak je Býk využívá a že se jim peníze pravděpodobně nikdy nevrátí. Když se potom rozhodnou s ním o tom mluvit, on se urazí.

Býk bude tvrdit, že ho nemá rodina ráda, že se s ním kvůli pár korunám nechce bavit, že jim byl dobrý, ale teď, když nemá ani korunu, už s ním nechtějí mít nic společného. Pravda je přitom taková, že je pouze zneužívá a nakonec všechno obrátí proti nim.

Vodnář a jeho špatný životní styl

I když se Vodnář dostane do velkých problémů, rodina je ochotná mu pomoci. Jenomže když podlehne alkoholismu nebo drogám už poněkolikáté, otočí se k němu nakonec zády i ti nejbližší. Není se čemu divit, že když po letech přijde škemrat o odpuštění, nikdo už mu neuvěří ani slovo.

Lev a jeho milenky

Lev je znamení, které se předvádí, chce být ve všem nejlepší a chce mít všechno, na co si ukáže. Jenomže jeho touha zazářit ho nakonec dostane na scestí. Do Lva se každá snadno zamiluje a on se milenkám nebrání. Jenomže když se na to přijde, rozpadne se mu vztah.

Nejen manželka ho opustí, ale především děti. A těch se potom i v dospělosti mnozí ptají, co jim vlastně otec udělal, že se s ním odmítají bavit. Lvi si do smrti vyčítají, co provedli. Ne kvůli rozvodu a ztracené lásce, ale kvůli potomkům, kteří je nesnášejí.

Kozoroh a jeho spory se sourozencem

Kozoroh se nedokáže smířit s tím, že má jeho sourozenec něco lepšího. Neustále se ho snaží překonávat a dopadnout to může i tak, že mu ze zášti udělá nějaký opravdový podraz. A nikdo se potom nebude bavit s vlastním bratrem, který mu svedl manželku…

Zdroj: yourtango.com, thoughtcatalog.com

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články