Horoskop: Všechno musí být dokonalé a bezchybné. Tito největší puntičkáři jinak v klidu neusnou

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
horoskop
Zdroj: Shutterstock

Celá řada lidí má ráda, když je doma uklizeno. Jenomže jednoduché porovnání věcí a umytí nádobí některé zkrátka neuspokojí. Dokud nebude vše do centimetru na svém místě porovnáno podle barev nebo abecedy, jednoduše budou mít pocit, že je něco špatně.

Některá znamení jsou daleko většími puntičkáři než jiná. Možná by vás až překvapilo, do jakých detailů jsou schopni zacházet, když něco rovnají nebo když si balí věci na dovolenou. Není divu, že jejich partneři s nimi musí mít skoro nekonečnou trpělivost.

Všechno musí být dokonalé, tím pádem to také déle trvá a někdy je s těmito lidmi jednoduše k nevydržení. O kom hvězdy říkají, že je ten největší puntičkář, co nedokáže v neuklizeném domě zamhouřit oko? Možná zjistíte, že následující tvrzení je pravdivější, než jste si mysleli.

Váhy a jejich cit pro barvy

Váhy milují, když jsou věci srovnané. Nestačí jim ale mít ve skříni vyžehlená a poskládaná trička. Mají totiž jednu zvláštní úchylku, a to konkrétně na barvy. Po každém praní a žehlení přerovnávají celou skříň, aby bylo vše seřazeno podle barev.

Když tak chtějí od partnera pomoci s úklidem, nestačí, aby jen prádlo složil na to, které je již ve skříni. Musí ho vyndat, porovnat a opět vrátit zpátky. A podobné je to i s dalšími věcmi, s ložním prádlem, nádobkami na koření, dokonce i boty musí být seřazeny podle barev a odstínů.

Býk odsune každý kousek nábytku

Někdy se stane, že člověk svůj nábytek přestěhuje, a tak jednoduše najde za skříní trochu toho prachu. Ale Býk takovou věc nedopustí. Kdykoli vysává, přesune každý kus nábytku včetně velkých komod, aby uklidil i za nimi. Dokonce je schopný oddělat při každém vytírání sokly pod kuchyňskou linkou, aby pod ní náhodou nezapomněl vytřít.

Blíženec vám přerovná doma úplně všechno

Lidé narození ve znamení Blížence nedokážou sledovat něco, co v jejich očích není dokonalé. Stačí, abyste si odešli na záchod, a oni vám doma na výstavce porovnají figurky podle velikosti nebo vám zarovnají květináče na okně do řady. Občas vám přerovnají i to, co nechcete, takže po takové návštěvě něco doma najít není nejsnadnější.

Rak uklízí opravdu důkladně

Puntičkářský Rak si na úklid vymezí vždy určitý čas a má přesný postup v tom, co kdy udělá. Aby nezapomněl na jediné smítko prachu, postupuje od koupelny a záchodu přes ložnici do kuchyně, a když všechno uklidí, vezme to raději celé ještě jednou.

Navíc mu nestačí setřít stůl, ale musí ho také naleštit a ošetřit. To by bylo celkem normální, kdyby se do toho ale člověk nepouštěl čtyřikrát týdně. Samozřejmě veškeré čisticí prostředky pak srovná pod umyvadlo podle abecedy.

Zdroj: yourtango.com, allure.com, britannica.com

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články