Horoskop: Všechna znamení čekají v roce 2022 pořádné životní lekce. Připravte se na ně už teď

od Šárka Blahoňovská
4 minuty čtení
par laska
Zdroj: Shutterstock

Připravte se, držte si klobouky, jdeme na to. V roce 2022 vás v oblasti lásky čekají velké životní lekce. A to všechna znamení, takže se máme na co těšit. Připravili jsme pro vás velký horoskop lásky.

BERAN

Aktivuje se sice váš osmý dům, který je ve znamení sexu a transformace, ale zároveň se připravte na nelehkou práci, co se vztahů týče.

Jste připraveni zbavit se minulosti a vztahů, které nevyšly? Věřte, že se to stane v roce 2022. Než Venuše na začátku května vstoupí do vašeho znamení, budete připraveni na novou lásku.

Mars, který ukončí rok v retrográdním pohybu, přinese totiž dvouměsíční období revize.

BÝK

Jak bude rok plynout, Venušin retrográdní stav vás může trochu vyvést z míry. Věřte, že se věci nejen zlepší, ale budou také neskutečně vzrušující.

Jak se aktivuje excentrický Uran ve vašem znamení, uvidíte, že se rozvine vaše nejdivočejší chování, pokud jde o randění a vztahy.

Příležitost pro vás podle webu Myimperfectlife.com vyvrcholí, když Venuše vstoupí do vašeho znamení mezi 28. květnem a 22. červnem.

Bude to skvělý čas vyzkoušet si nějaké výstřední věci v ložnici nebo si začít s někým, kdo není tak úplně váš typ.

BLÍŽENCI

Následující rok pro vás bude z hlediska kariéry docela rušný, ale nezapomeňte si ponechat i nějakou energii i na lásku, aby všechno bylo v rovnováze.

Venuše navštíví vaše znamení od 23. června do 17. července. To bude ideální čas pro dovolenou, buď o samotě, nebo s vaší drahou polovičkou.

Mars ve vašem znamení bude od 20. srpna do konce roku. Je přímočarý, takže by ve vás mohl vzbudit hlad po nějakém vzrušení. Pozor ale, mohli byste se kvůli němu zamotat do nějakého milostného dramatu, třeba milostného trojúhelníku.

RAK

Vy se v roce 2022 budete hodně soustředit na lásku. Lednová retrográdní Venuše vás přiměje přehodnotit svůj přístup k partnerství, takže se neschovávejte a pracujte s tím.

Vesmírní milenci Venuše a Mars se v únoru a březnu potkají až třikrát ve vašich partnerských sektorech, takže si budete moct vybudovat lásku, která časem obstojí.

Než přijde listopad, připravte se na uvolnění zakořeněných obav a nejistot, které jste si ponechali, když byl Mars ve vašem znamení.

LEV

Pokud byly v minulosti vaše vztahy obtížné, musí přijít Saturn, který by vám s tím měl pomoci. To se bude dít právě v roce 2022.

Úspěšné vztahy vyžadují úsilí, takže vám nezbývá nic jiného než na nich pracovat. Pokud se ve vztahu dusíte, běžte jinam. Použijte konjunkci Venuše a Marsu od 6. března, abyste zjistili, co opravdu chcete.

Koneckonců Jupiter v Rybách by vás mohl přimět k tomu, abyste si uvědomili, že potřebujete někoho, s kým splynete na duchovní úrovni. Letos by tento člověk mohl dorazit na podzim, možná už i v létě.

PANNA

V roce 2022 to u vás s láskou vypadá sladce. Zaškrtněte si v kalendáři datum 12. dubna jako neuvěřitelný čas, kdy se posune váš vztah na další úroveň. Nebo možná potkáte někoho, kdo je pro vás ideálním partnerem.

6. března se dočkáte krásného spojení milenců – Venuše a Marsu – ve svém pátém domě sexu. Jste pilní jako včelka a velký dříč a v příštím roce získáte ze života opravdu hodně. Věnujte se lásce, spojení a zábavě.

VÁHY

Začátek roku bude velmi intenzivní. S vaší vládkyní Venuší, která je během ledna v retrográdním Kozorohu, vám změny ve vztazích mohou vzít hodně energie.

Dobrou zprávou je, že vaše úsilí bude brzy odměněno. Atmosféra kolem vašeho milostného života se zlepší, jakmile se Venuše potká s Marsem v polovině února a poté na začátku března, čímž se okolo vás spustí ohňostroj vášně.

Nejlepší čas na to, abyste se zamilovali, ale přichází na podzim. A to jakmile se Venuše potká ve vašem znamení od 29. září do 22. října.

ŠTÍR

Připravte se na to, abyste nechali za sebou všechno to, co víte o lásce. Některé staré názory o lásce už totiž dávno neplatí. Vzhledem k zatmění v roce 2022 se podnítí velké změny v této oblasti, jedním z nich je závazek.

Učíte se, jak být svobodnější a volnější. Pokud jste single, můžete se potkat s někým výstředním, ale fascinujícím. To platí hlavně v sextilu Jupiter–Uran okolo 17. února, kdy by vás mohl vesmír postavit tváří v tvář vlastnímu osudu. Jste připraveni?

STŘELEC

Pokud jde o lásku, míříte do velmi zajímavého roku. V roce 2022 by se váš život mohl zdát, že je rozdělený na dvě části, protože váš vládce Jupiter přepíná sem a tam.

Občas se budete cítit, že jste připraveni se zavázat. Někdy zase ale, že chcete být svobodní a volní a chcete chodit ven a flirtovat.

Pravdou je, že budete vyžadovat zvláštní druh člověka, který s vámi dokáže udržet krok. Pamatujte na to, než někomu dáte své srdce.

KOZOROH

Rok začnete a skončíte s Venuší, planetou rozkoše a lásky, která ve vašem znamení aktivuje mocné Pluto. Během příštího roku se zaměříte na svou vlastní hodnotu, která vám umožní věnovat se lásce, jež vám změní život.

To zahrnuje mít nebo najít partnera, který se stejně jako vy nebojí jít do hloubky. Ale občas to nemusí být až tak vážné, protože to není rok, kdybyste se museli bát toho, že nepůjdete s nikým na rande.

Bez ohledu na to, zda jste single, nebo zadaní, se vám v roce 2022 dost rozšíří obzory v oblasti lásky a romantiky.

VODNÁŘ

Život vám plyne takovou rychlostí, že máte pocit, že na lásku vůbec nemáte čas. Ale Juno – asteroid závazků – vám od 1. února do 9. dubna může přinést rozpolcení potřebou být s někým a mezi tím zůstat navždy svobodní.

Máte ale spoustu krásných dní, které jsou jako stvořené pro lásku. Některé přijdou v březnu, kdy Venuše a Mars navštíví vaše znamení. A pak znova v říjnu, kdy Venuše rozsvítí váš dům sexu a romantiky.

RYBY

V roce 2022 na vás budou zářit hvězdy, protože oba vaši planetární vládci – Jupiter a Neptun – pro vás mají od 12. dubna vzácné a krásné setkání.

Pokud jste single, může se potkat s někým zajímavým. Jestliže jste zadaní, je možné, že se váš vztah posune nebo se dočkáte rozšíření rodiny.

Asteroid závazků bude od 25. července do 23. října ve vašem znamení, což přinese důležité přenastavení vašich myšlenek.

Zdroj: Myimperfectlife.com

Autor: Dagmar Škádlivá


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články