Horoskop: Vlivný numerolog prozradil, kudy se bude ubírat váš život v roce 2022. Připravte se na velkou várku bolesti

od Šárka Blahoňovská
3 minuty čtení
numerologie
Zdroj: Shutterstock

Rok 2020 byl pro mnohé z nás velkou výzvou, protože celý svět naplno ovládla pandemie. Z velké části se to překlenulo i do roku 2021, ale podle numerologie bychom se s tím v následujícím roce potkávat neměly. Numerolog Josh Siegel podle webu Well and Good sice tvrdí, že budoucnost bude náročná, ovšem čekají nás světlé zítřky.

Numerologie je sice složitá věda, avšak dá se z ní leccos vyčíst. Základnu tvoří číslo 20, která započala v roce 2000 a skončí v roce 2099.

Nese v sobě energii dvou soupeřících sil, které se ale snaží najít společnou řeč, jak píše magazín Well and Good. „Přesto je vyšší duchovní poselství v čísle 20, protože to znamená, že jsme spolu a umíme si navzájem pomoct,“ říká astrolog Josh Siegel. Tyto stavy, které vytváří iluzi oddělenosti a zároveň nalezení rovnováhy a harmonie, nejsou vůbec jednoduché a přináší s sebou i mnoho bolesti.

Rok 2020 nás naučil spolupráci

Rok 2020 byl kvůli pandemii velmi náročný. Lidé ale také museli mnohem více bojovat se společenskými nároky, rasismem či tématem voleb.

„Všichni jsme museli myslet nejen na sebe, ale i na osoby vedle nás. Vyžadovalo to velké množství spolupráce a připomínalo nám to, že nikdy nejsme sami,“ říká astrolog. Ovšem některé lidi mohli třeba volby, hlavně ty prezidentské v USA, názorově hodně rozdělit.

Rok 2021 je sice už za chvilku za námi, pár dní nám v něm ale ještě zbývá. A co přinese? Velkým tématem je očkování proti nemoci covid-19.

Siegel říká, že to s sebou opět přinese velkou dávku bolesti, ale zároveň i naději. „Rok 2021 se přidává k vlivu čísel 20 na 21, což snižuje část koncentrace na určité výzvy. Energie čísla 21 byla užitečná při hledání cest přes různá omezení. Mnoho podniků a firem bylo nuceno najít nové obchodní možnosti a to, jak k sobě přilákat zákazníky, když museli mít zavřeno,“ vysvětluje astrolog.

Přesto nerovnováha čísla 20 přinesla spoustu lidem mnoho ztrát. I proto je podle Siegela velmi důležité naučit se pomáhat si navzájem.

Číslo 21 v sobě také nese to, že lidé by se měli více vyjadřovat a stát si za vlastním názorem. I když je to podle astrologa dobrá cesta, někteří lidé nechápou, že ostatní mohou mít třeba trochu jiný názor než oni sami.

„Musíme být více otevřeni informacím, které k nám přichází, ale které také mohou náš názor a postoj změnit,“ upozorňuje Siegel.

Kreativní číslo 21

Výhodou čísla 21 je kreativita. Pokud tedy své kreativní myšlení posouváte na druhou kolej, nyní byste mu měli dát větší prioritu. Siegel také věří, že vliv čísla tři (2+1 =3) nám bude pomáhat více s našimi potřebami.

„To by mohlo být užitečné hlavně v případě, když potřebujeme provést určité změny, které jsme už dlouho odsouvaly,“ říká. Všichni jsme nějakým způsobem podstoupili nějakou transformaci a můžeme z toho mít různé pocity.

A co můžeme očekávat na základě numerologického významu v roce 2022? I když nám do jeho začátku chybí ještě pár dní, podle astrologa vliv roku 2022 pociťujeme už od října. Číslo 22 představuje v numerologii mistra stavitele, což znamená, že je spojeno s nějakým pevným budováním.

Příští rok se tedy zaměříme na návrat k normálu v našich životech. Siegel si také myslí, že třeba zavedeme nějaký nový způsob komunikace, která by nám s tím mohla pomoct.

Pracovití jedinci se mohou těšit na růst

Velkým tématem, a to nejen v práci, ale i ve vztazích, bude rovnováha. Podle astrologa to bude vyžadovat velké úsilí. To znamená, že energie čísla 22 bude velmi silná, co se týče práce.

Lidé, kteří jsou ochotni obětovat své práci hodně, se v následujících měsících mohou těšit na úspěch a osobní růst. Číslo 22 nám tedy může přinést zajímavé věci, ale Siegel přesto varuje na opoziční energii, kterou zažíváme už nyní a bude nás provázet i v následujících měsících.

I to je důvod, proč bychom se měli zaměřit na rovnováhu v našich životech. „Je na nás, abychom do našich životů zavedli rovnováhu a případně nastavili hranice.“

„Všichni můžeme přispět k tomu, že najdeme společný základ a budeme spolupracovat na vytváření lepších životů a budování komunity. To se s ohledem na okolnosti lehce řekne, ale těžko udělá. Z těchto těžkých časů se máme hlavně poučit,“ uzavírá Siegel.

Zdroj: Well and Good

Autor: Dagmar Škádlivá


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články