Horoskop: Tyto věci v roce 2022 rozhodně nedělejte. Mohlo by to špatně dopadnout

od Šárka Blahoňovská
2 minuty čtení
zena stop
Zdroj: Shutterstock

Rok 2021 pomalu končí a vy možná přemítáte nad tím, co se vám podařilo, nebo naopak příliš nepovedlo. Jisté však je, že není třeba se dalšího roku bát, jelikož do něj vstupujete s čistým štítem. Pokud se navíc budete řídit dobře míněnou radu pro vaše znamení, máte našlápnuto k tomu, že rok 2022 bude úspěšný. Jdeme na to!

Beran by rozhodně neměl dovolit, aby mu minulost bránila v pohybu vpřed a růstu. Takže pokud jste narození v tomto znamení, vše, co jste se naučili v letošním roce, přeneste do toho dalšího, do kterého vstupte s úsměvem na rtech. Úspěch čeká hned za rohem!

Býci by měli odhodit svou nejistotu a zapracovat na tom, aby se zbavili svých úzkostí. To rozhodně není něco, co byste si chtěli přenášet i do nového roku, ačkoliv je to těžké.

Zkoušejte nové věci a nebojte se jít těžší cestou. I za cenu toho, že by mělo jít o odbornou pomoc. Zdraví, i to duševní, máme opravdu jen jedno.

I na životní styl a netrpělivost dojde

Blíženci by rozhodně neměli pokračovat ve špatném životním stylu, který po celý rok vedli. Rok 2022 otevírá nové možnosti a vy se chcete cítit lépe, musíte ale pro to něco udělat.

Pravidelné cvičení a zdravá strava je to, čím byste měli začít. Brzy si z toho vytvoříte rutinu a bude vás to bavit. Lenost nechte v roce 2021!

U Raka je to jasné. Jeho nejhorší vlastnosti se v roce 2021 projevily, nyní nastal čas je potlačit nebo s nimi začít pracovat. Pokud to neuděláte, bude s vámi vaše okolí mít velmi těžké pořízení.

Lev by měl v roce 2021 nechat svou netrpělivost. Jste cílevědomí, ale brzdí vás právě to, že se nemůžete dočkat. Zvolněte a výsledky se dostaví.

Panna na tom bude podobně jako Štír

Panny, vzdejte se přátelství s těmi, kteří o vás nestojí. Nemusíte být dokonalí ve všem, ani ve vztahu ke kamarádům.

Pokud pro ně děláte první poslední a oni pro vás ani nehnou brvou, je tu něco špatně. Proto neplýtvejte svou energií a v roce 2022 se bavte jen s těmi, kteří i dávají, ne jen dostávají.

Váhy minulé dva roky promrhaly. Příští rok to nesmíte dopustit. Udělejte si proto seznam věcí, které musíte v novém roce stihnout. Neztrácejte čas, jinak vám život proklouzne mezi prsty.

Štír na tom je podobně jako Panna. I u vás platí, že toxickým přátelům a rodinným příslušníkům je třeba se za každou cenu vyhýbat. To jsou lidé, kteří ve vás bohužel nevyvolají to nejlepší.

Střelec by se měl poučit z finančně nedobrého roku 2021 a přestat rozhazovat na všechny strany. Opravdu to k ničemu nevede a vám by kromě prázdného bankovního konta mohly zbýt ještě oči pro pláč.

Otroci moderní doby i strašpytlové

Kozoroh, to je otrok moderní doby. V roce 2022 odzvoní vašemu neustálému civění na obrazovku mobilního telefonu, jinak to odnesou vaši blízcí.

Na sociálních sítích jste trávili hodně času, a proto je dobré je omezit. I kdybyste si jimi částečně vydělávali, určitě to jde i jinak než zběsile hypnotizovat displej a počítat každý nový komentář nebo lajk.

Vodnář už by zas neměl být takový strašpytel. V roce 2021 trávil příliš času doma, proto by v příštím roce měl vystoupit z komfortní zóny a objevovat nové možnosti. Otevřete se novým nápadům, bude to stát za to!

Ryby trávily málo času s blízkými. Proto využijte příležitostibýt své rodině nablízku, svátky k tomu přímo vybízejí. Kdo ale říká, že se musíte třeba s širší rodinou vidět až za rok. Upevněte svazky, hodně toho získáte.

Zdroj: Times of India

Autor: Alice Konopásková


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články