Horoskop: Třem znamením přinesou hvězdy v roce 2022 velkou změnu. Čekají je zásnuby

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
horoskop
Zdroj: Shutterstock

Někteří lidé se do svatby nehrnou, jiní po ní zase naopak touží. Zásnuby jsou jedním z okamžiků, který si představuje snad každá žena. Některá se jich děsí, jiná se na ně zase těší. A i muži, ačkoli se to třeba nezdá, o nich přemýšlejí. V roce 2022 čekají zásnuby podle horoskopu tři konkrétní znamení.

Možná to byl nápad vašeho partnera, možná jste mu ho ale tak trochu vnukla. Každopádně už teď přemýšlí o tom velkém kroku, který by měl vztah posunout někam dál. A jak na jeho otázku zareagujete je jen a jen na vás. Rozhodně se jí ale podle horoskopu nevyhnete.

Rok 2022 je některým párům k posunu ve vztahu předurčen. Dejte si ale pozor, ne vždy může žádost o ruku znamenat posun vpřed. Někdy totiž naopak může všechno pořádně pokazit. Důležitý krok do života a náročné rozhodování čeká už velmi brzo tato znamení.

Vodnář čekal už dlouho na změnu

Pro člověka ve znamení Vodnáře je důležité, aby se vztah někam posouval. Jenže během posledního roku začal žít s partnerem ve stereotypu, a dokonce někdy přemýšlí, jaké by to bylo, kdyby byl opět sám a objevoval nepoznané možnosti.

Právě z tohoto přemýšlení vás ale vytrhnou zásnuby. Pokud se se svým partnerem zasnoubíte, život se vám změní od základů. Plánování svatby totiž zahrnuje také myšlenky na rodinu, možná přestěhování do většího a celkově nový život, který už tak dlouho potřebujete.

Střelec se snaží zásnubami zachránit situaci

Střelce trápí svědomí. Provedl totiž něco, co se ve vztahu nedělá. A bojí se, že to praskne. Proto se teď ze všech sil snaží si svého partnera pojistit. Otázkou ale je, zda je taková pojistka skutečně tím správným krokem, nebo toho může ještě více pokazit.

Pokud je viníkem muž, požádá náhle ženu o ruku a bude se modlit, aby řekla ano. Pokud je to žena ve znamení Střelce, která něco provedla, musí svého partnera nenápadně k žádosti dovést. Ani v jednom z případů ale není jasné, zda zásnuby dopadnou tak, jak by si člověk představoval.

Světlý moment v životě Vah

Váhy měly rok 2021 velmi náročný a v roce 2022 je nečeká nic moc lepšího. Budou se stresovat ohledně zdraví svého i své rodiny a potýkat se s pracovními problémy. Naštěstí mají ale partnera, který jim vždy a se vším psychicky pomůže.

Zásnuby budou v následujícím roce jedním ze světlých momentů, který Váhy zažijí. Stane se pro ně na dlouhý čas něčím, co jim bude zvedat náladu a díky čemu se nezhroutí ze všech problémů, které je doprovázejí. Jedině u Vah je jasné, že jejich zásnuby budou pozitivním přínosem do jejich života.

Zdroj: stylecaster.com

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články