Horoskop: Tato znamení zvěrokruhu patří k největším slibotechnám. Držte se od nich raději dál

od Šárka Blahoňovská
2 minuty čtení
horoskop
Zdroj: Shutterstock

Sliby, chyby. Někteří lidé by se těmito dvěma slovy dali jednoduše a stručně popsat. Slibují, slibují a slibují, ale ve výsledku to pro ně vůbec nic neznamená. S vaší důvěrou si jenom hrají, a nakonec z toho nic není. Ale nějakým způsobem to umí a vy jim na to vždy znovu skočíte.

Ať už jde o to, že přidělají doma poličku, nebo o to, že už se nikdy neopijí, některým se jednoduše věřit nedá. Jenomže tyhle slibotechny jednoduše mají něco, co vás přinutí jim odpustit a důvěřovat jim zas a znova. Varujeme vás ale, že se jedině spálíte.

Na která znamení je třeba si v tomto ohledu dávat pozor? Víme, na koho se raději nespoléhat a nedělat si velké naděje, když vám něco slíbí? Možná vás jen využívají a předem vědí, že to neudělají. Ale možná jsou jednoduše zkrátka takoví a nedělají to ani schválně.

Váhy nad tím jenom mávnou rukou

Pokud vám partner slíbí, že doma něco opraví, přestěhuje nebo vymaluje, běžně jeho slova neberete na lehkou váhu. Ironicky ale právě u Vah je třeba myslet na to, že si nakonec všechno budete muset zařídit sami. Protože ačkoli vám přísahali se zvednutou pravou rukou, nic to pro ně neznamená.

Původně možná opravdu chtěl váš muž svůj slib dodržet, ale když má pak den volna, řekne si, že vy to nakonec stejně uděláte, když se na to sám vykašle. Jeho pohodlnost pro něj je víc než slib, který vám dal. A když potom uvidí, jak se se stěhováním mordujete sama, pokusí se to zachránit větou: „Vždyť jsem ti říkal, že to udělám.“

Štír už od začátku ví, že slib poruší

Štír je taktik. Slibuje jenom proto, aby si udržel vaši přízeň. Když se ho zeptáte, jestli vám zvýší plat po příští zakázce, slíbí vám to. Ale samozřejmě už v tu chvíli ví, jakou výmluvu si najde pro to, aby to dělat nemusel. A takhle to bude zkoušet pořád dokola, dokud vám nedojde, že jednoduše na jeho sliby není možné spoléhat.

Ryby slibují nemožné

Ryby jsou tak trochu jako Štír. Už ve chvíli, kdy vám slíbí s něčím pomoc, vědí, že to neudělají. Ale ne proto, že by se jim nechtělo. Jednoduše proto, že to není možné. Už na ten den něco mají, nebo nejsou schopné právě s tím, s čím pomoc chcete, cokoli udělat. I tak ale naslibují i nemožné, aby si udržely vaši přízeň.

Kozoroh jednoduše zapomněl

„Miláčku, než přijdu z práce, vyndáš prádlo z pračky?“ „Ano, jasně, žádný strach.“ Tento rozhovor možná ráno zazněl, ale když se večer vrátíte, Kozoroh leží na gauči a prádlo je pomalu plesnivé v koupelně. On totiž zapomněl, že něco takového měl udělat.

A stejně tak zapomněl i na to, že vám slíbil vyměnit žárovku v chodbě nebo nakoupit, protože přijede tchyně. Sice slíbil, že udělá spoustu věcí, ale splnil sotva polovinu, protože jednoduše na ten zbytek neměl čas myslet. I tak ale příště bude přísahat, že to zvládne všechno sám.

Zdroj: yourtango.com, allure.com, britannica.com

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články