Horoskop: Tato znamení vám zaručeně zkazí advent. Jen zmínka o Vánocích jim leze krkem

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
horoskop
Zdroj: Shutterstock

Pro někoho jsou Vánoce svátky pohody, klidu a míru, kdy se člověk setká se svými blízkými a užije si společně strávený čas. Mnoho lidí, především dětí, se těší na to, co dostanou, starší zase chtějí vidět radost z darů, které někomu pořídili. Jenže pro celou řadu osob jde jen o svátky chaosu a utrpení.

Hodně osob říká, že aby byly Vánoce dokonalé, stačí jenom rodinná pohoda. Pravdou ale je, že než si sednete ke stromečku a rozbalíte si dárky, čeká vás stres, shánění dárků, utrácení a strach, že se nic nestihne. A adventní čas vám ještě více kazí někteří lidé, kteří Vánoce vyloženě nesnášejí.

Někteří k tomu mají oprávněný důvod, jiní si jenom myslí, že ho mají. Každopádně pokud i vy máte mezi svými blízkými někoho, kdo se narodil v následujícím znamení, dobře asi víte, jak dotyčný dokáže advent zkazit. Mnozí dokonce překonají i zlého Grinche, který tyto svátky k smrti nesnášel.

Býk vidí jen samý kýč

Býk míval Vánoce rád. Jenomže čím starší je, tím víc si uvědomuje, že se jenom neustále opakuje stejná situace a že lidé kolem něho jsou uneseni z něčeho, co už mnohokrát zažili. Atmosféra Vánoc mu připadá kýčovitá a kritizuje všechno kolem sebe.

Vytváření adventních věnců a zapalování svíček je podle Býka nesmysl, když rozkrojí jablko a má v něm hvězdičku, neraduje se, protože to přece nic neznamená. A jeho otrávený výraz vám jednoduše kazí pohodu, kterou jste se snažili během prosince doma nastolit.

Váhy si pojí s Vánoci smutek

Je velmi pravděpodobné, že lidé narozeni ve znamení Vah mají s Vánoci spojený nějaký smutný zážitek. Možná jim někdo zemřel, nebo se s nimi rozešel, zatímco zdobili vánoční stromeček. A i když se to třeba snaží nedávat znát, vy jednoduše nemáte to srdce se vedle nich radovat, když vidíte, jak mizerně jim je.

Panny jsou věčně s něčím nespokojené

Panny mají na Vánoce problém snad se vším. Na pečení cukroví jsou tihle lidé líní. Ale na sledování filmů a pohádek zase nemají čas. Zdobení stromečku je nebaví a dárek, který dostanou, očekávali. Nezavděčíte se jim ničím a jednoduše vás jen vytáčí, jak všechno kolem sebe negativně komentují.

Vodnář se strachuje o své finance

Vodnář vidí ve všem jenom peníze. Nedokáže si Vánoce užívat, protože se stresuje, že nebude mít letos na vánoční dárky. A když se mu snažíte říci, že od něho nic neočekáváte, jenom vyštěkne, že je to nesmysl, že to říkáte jenom tak a že pokud vám nic nekoupí, budete zklamaní.

Vodnáři nechápou, že Vánoce nejsou o penězích. Stresují z dárků, nákupů jídla před vánoční večeří, neustále počítají každou korunu. Nakonec nakoupí věci ve výprodejích a ve slevách, přitom ručně udělaným dárkem, který by je nestál ani haléř, by vám vlastně udělali radost větší.

Zdroj: thoughtcatalog.com, elitedaily.com, yourtango.com

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články