Horoskop: Tato znamení prospí polovinu života. O víkendu je z postele před obědem nedostanete

od Šárka Blahoňovská
2 minuty čtení
zena spanek
zena spanek

Pokud patříte k těm, kteří ráno vstanou plní energie a hned se dají do práce, která je ten den čeká, jsou pro vás spáči někým, koho nikdy nepochopíte. Ale i když si třeba někdy rádi přispíte, vstanete v 9, dopřejete si snídani a začnete pracovat až v 10, kroutíte hlavou nad tím, jak někdo může spát až do oběda.

Někteří lidé doma nemají psa, který by je vzbudil v 8, protože chce na ranní procházku. A někteří ho třeba i mají, ale dokážou ho spolehlivě ignorovat. Když nemusí do práce, jsou schopni prospat polovinu dne. A pokud je budete budit, jediné, čeho se dočkáte, bude jejich naštvaný výraz.

Je lepší je nechat spát, protože pokud jim odepřete tuhle jejich oblíbenou činnost, nejspíš vás stejně budou jenom celý den probodávat pohledem a nic pořádného neudělají. Která znamení mají tendenci strávit v posteli snad polovinu svého života?

Beran ušetří za snídaně

Berani vstávají do práce jen hodně neradi. Dokážou se sice přemluvit k tomu, aby se zvedli, kopli do sebe dvě kávy a udrželi se nějak v kanceláři při vědomí, ale je to pro ně téměř nadlidský úkol, a než se pořádně proberou, všechny kolem sebe jenom obtěžují svým nabručeným výrazem.

O víkendech a ve dnech volna pak ale Berani rozhodně ušetří za snídani. Vstávají jako sluníčka plní pozitivní nálady, cenou za to ovšem je, že z postele vylezou až kolem dvanácté a očekávají, že jejich drahá polovička už pro ně bude mít hotový oběd.

Štír jde z práce rovnou do postele

Je úplně jedno, jestli má noční, ranní nebo odpolední. Štír se vrátí domů, padne do postele a minimálně dvě hodiny musí spát, aby se vyrovnal s náročným dnem v zaměstnání. Pokud přijde domů ve tři odpoledne, spí do pěti, pak se navečeří, koukne na film a jde zase spát.

Panna je schopná usnout kdykoli a kdekoli

Pokud jste měli na střední spolužáka, co spal při přednáškách, zeptejte se ho, v jakém znamení se narodil. S velkou pravděpodobností vám odpoví, že je Panna. A jestli v kině někdo svým chrápáním ruší film, buďte si jisti, že i on se narodil v tomto znamení.

Panny dokážou usnout kdykoli a kdekoli. Je jedno, jestli jim třeba zapnete hlasitou hudbu do ucha, vysáváte nebo vrtáte do zdi. I kdyby kolem nich padaly meteority, Panny si budou dopřávat spánku. A to jednoduše proto, že se nudí a je pro ně zábavnější spát než vás poslouchat.

Zdroj: yourtango.com, allure.com, britannica.com

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články