Horoskop: Tato tři znamení budou v roce 2022 bojovat s opravdovými nepříjemnostmi. Raději se připravte na nejhorší

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
horoskop
Zdroj: Shutterstock

Rok 2021 se chýlí ke konci a celá řada lidí očekává, že se v tom následujícím něco změní. Jenomže samozřejmě každý doufáme v to, že bude lépe. Bohužel se potvrzuje, že i když je hodně zle, vždy může být hůř. A pro některá znamení tato varování platí dvojnásob.

Možná byl váš rok úspěšný a v tom dalším vás srazí nepříjemnosti na kolena. Možná jste na problémy zvyklí a myslíte si, že už nic horšího přijít nemůže, takže budete brát potíže s nadhledem. Podle astrologů každopádně některé z nás čeká v roce 2022 velký pád.

Kdo by se měl připravit na nejhorší? Pro koho hvězdy nachystaly komplikace, se kterými se bude muset poprat, aby dalším rokem prošel alespoň s trochou zdravého rozumu? Podle zahraničního webu stylecaster.com čeká jen to nejhorší především tato znamení.

Váhy už dál nemohou předstírat

Váhy se už dlouho trápí. Dělají něco, co je nebaví, mluví s lidmi, které vlastně nemají rády, věnují se věcem, kterým se věnovat nechtějí. A to všechno jenom proto, že je to jednodušší, než se snažit cokoli změnit. Jenomže rok 2022 s sebou přinese nechuť k tomuto životu.

Už dál nebudete moci předstírat. Lidé na vás poznají, že to, co se kolem vás děje, vás jenom omezuje. Začnou vás přemlouvat, abyste v životě něco změnili. Jenomže vy vlastně nevíte, co chcete změnit, co chcete dělat. Uvědomíte si, že vlastně nemáte v životě žádný cíl a budete po něm pátrat. A to bude psychicky velmi náročné.

Lev se bude potýkat se samotou a odloučením

V roce 2022 dojde ke čtyřem zatměním, která směrem ke znamení Lva vytvoří jakýsi čtverec. Ten bude mít na osoby narozené v tomto znamení špatný vliv. Budete se muset potýkat s tím, co je pro vás nejhorší. Lev je totiž společenský člověk, který si chce užívat života.

Jenomže v roce 2022 budete trpět odloučením od svých milovaných. Možná se s někým pohádáte, někdo vám zemře, nebo nastane další karanténa a vy skončíte na několik měsíců sami v bytě, kde vám bude dělat společnost jen několik holých stěn. Jak se s tím vyrovnáte, Lve?

Vodnář se bude potýkat s nedostatkem porozumění

Vodnáři jsou lidé, kteří potřebují, aby jim někdo naslouchal. Zároveň ale také chtějí pochopení, lítost a nějaké to vyjádření. Bohužel se ale v roce 2022 postaví k nějakým problémům tak, že na jejich straně nebude vůbec nikdo. Ať už půjde o něco, co udělají, nebo o nějaký jejich názor, budou na to sami.

A to je pro Vodnáře to nejhorší, co se může stát. Nedokáže přijmout fakt, že ho nikdo nechápe, nerozumí mu a nestojí na jeho straně. Pokud mu kamarád nepodá pomocnou ruku, není to už kamarád. Možná je ale třeba jenom jít za svým cílem a přesvědčit všechny ostatní, že se mýlili. Nebo to vzdáte?

Zdroj: stylecaster.com, yahoo.com, msn.com

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články