Horoskop: Tato ambiciózní znamení vám naslibují hory doly. Jejich plány ale skončí v troskách

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
horoskop
Zdroj: Shutterstock

Nejspíš každý někdy slyšel od rodičů, že má velké oči, když si na talíř naložil šest knedlíků a s nouzí do sebe nasoukal tři. Mnoho lidí má vlastnost přeceňovat se, začnou s něčím velkým a pak to nedokážou dokončit. A některým to zůstane i v dospělosti.

Mají vidinu toho, jak jednou povedou velikou firmu. Přitom ale při první chybě, kterou udělají, strčí hlavu do písku a všechno vzdají. Rozjedou velký projekt, který ale nedokážou financovat, a nakonec jejich plán zkrachuje. Jejich přehnané ambice se mohou týkat práce i vztahů.

Některá znamení mají velké plány, ale nikdy je nedokážou dotáhnout do konce. Pokud žijete po jejich boku, nejspíš jste si toho už všimli. Pokud ale zatím o nikom takovém nevíte, poradíme vám, v kterých případech si dávat pozor na to, do čeho se lidé kolem vás pouští.

Beran by si přál velkou rodinu

Když se Beran do něčeho pustí, jde do toho po hlavě. Po narození prvního miminka hned přemýšlí nad dalším, a i když si uvědomuje po pár letech, že dvě děti jsou docela velká starost, přeje si další, protože v budoucnu budou s partnerem jedna velká šťastná rodina.

Bohužel, nakonec právě děti bývají často v takových dobách důvodem k rozchodu. Beran potom rodinu opouští a z jeho velkého snu je jenom situace, nad kterou se dá zaplakat. Jeho partner nebo partnerka se pak sami musí postarat o tři děti, které by si nikdy nepořídili, kdyby to bylo jenom na nich.

Rak chce vydělávat miliony

Rak si představuje, jak jednou bude vydělávat velké peníze a vlastnit nějakou známou firmu. Když dostane nabídku na vyšší pozici, hned ji využije a píše si do deníčku o tom, jak jednou celé prostory společnosti bude vlastnit. Jenomže sotva se na něho šéf křivě podívá, Rak se rozhodne všechno vzdát a jeho ambice jsou tytam.

S Váhou se do společného bydlení nepouštějte

Váhy chtějí vybudovat domov. Koupit vám vše, na co si vzpomenete, postavit dům, mít velkou zahradu s grilem a posezením. Jenomže to všechno stojí peníze. Lidé v tomto znamení si často půjčují, aby mohli své sny splnit. Po čase ale zjistí, že peníze nerostou na stromech.

Nakonec to končí dvěma způsoby, ani jeden ale není šťastný. Váhy se buď dostanou do nekonečného koloběhu dluhů, které jim budou dělat stále větší a větší problémy, nebo se nového domova budou muset vzdát a dosavadní progres využít na to, aby uhradily to, co komu dluží.

Lev chce mít nekonečno přátel

Lev je jedno z nejvíce ambiciózních znamení. Myslí si, že si může všechny koupit svým úsměvem, humorem, nebo popřípadě penězi. Jenomže když to nevychází, Lev ztrácí peníze i přátele a z jeho velkých snů je nakonec jenom neštěstí. Nakonec zůstane sám a o svém snu si může leda tak nechat zdát.

Zdroj: yourtango.com, pinkvilla.com

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články