Horoskop: Tahle znamení si na vás jen těžko najdou čas. Když se jich ale zeptáte, co dělají, nedokážou odpovědět

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
horoskop
Zdroj: Shutterstock

Někteří lidé, zdá se, nemají na nic čas. Kdykoli jim napíšete, mají něco na práci. Setkat se s nimi je nadlidský úkol. Když se jich ale zeptáte, co celé dny dělají, vlastně nevědí a většinou řeknou, že ani nic moc. A některá znamení jsou v tomto podivném chování přeborníky.

Dělají všechno, ale vlastně nic. Jejich hlavním uměním je multitasking, který ale nedopadá dobře. Neustále mají něco na práci, ale když se jich zeptáte, co za den udělali, vlastně nevědí. Některá znamení jsou stále zaměstnaná, ale večer přitom nedovedou říci, co přes den udělali.

Pokud se váš kamarád narodil v některém z těchto znamení, dobře to znáte. Zavoláte mu, ale on nebude mít čas. Večer se pak konečně ozve a řekne vám, že byl zaměstnaný. Když budete chtít vědět, co vlastně dělal, on sám nebude znát odpověď.

Býk má vždy velké plány

Býci patří k těm, kteří se ráno probudí a hned myslí na to, co všechno ten den dokážou. Mají představu, která je sice splnitelná, ale každý, kdo Býky zná, dobře ví, že v jejich případě to dopadne úplně jinak. Když jim dopoledne zavoláte, odpovědí vám, že ven nemohou, protože mají na odpoledne moc práce.

Jenomže pak se nějak čas krátí, Býk své plány odkládá a večer je mu líto, že s vámi ven nešel. Už ani neví, co si to ráno naplánoval, a jediné, co stihl, bylo podívat se na pár dílů seriálu a kvečeru si ustlat postel, do které stejně za dvě hodiny zase ulehne.

Váhy vydrží i hodiny zírat do zdi

Někteří lidé budou raději jenom sedět a sledovat bílou zeď, než aby se pustili do práce, která je ten den čeká. Váhy k nim rozhodně patří. Tihle lidé vědí, že by měli doma uklidit a uvařit partnerovi, po jeho návratu z práce ale není hotové nic. A na otázku, co dělali, neznají odpověď.

Beran dělá všechno a vlastně nic

Beran chce dělat příliš mnoho věcí. Nedokáže si ale stanovit priority a odbíhá od jednoho k druhému. Pokud se třeba rozhodne uklidit kuchyň, najednou zjistí, že vlastně uklízí v ložnici a na záchodě. A když se vrátí k původní místnosti, uvědomí si, že má ještě něco vyřešit v práci.

Nakonec dělá mnoho věcí naráz, neudělá nic pořádně a večer je sám znechucen z toho, že je doma větší nepořádek, než byl ráno. Sám ale nechápe, jak se to stalo, když vlastně celý den uklízel. I když si přehrává, co všechno porovnal a dal na místo, nevidí výsledek svého jednání.

Pro Blížence je náročné i ustlat

Blíženci se ráno zvednou z postele, nasnídají se, ustelou a pak se chtějí pustit do veškeré práce, kterou je potřeba za dopoledne stihnout. Ještě předtím ale kouknou na hodinky a zděsí se. I když vstali v půl sedmé, než se jim podařilo ustlat, nějak se stalo, že je poledne.

Zdroj: yourtango.com, allure.com, britannica.com

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články