Horoskop: Tahle znamení jednoduše klamou tělem. Nenechte se zmást prvním dojmem

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
horoskop
Zdroj: Shutterstock

Někteří lidé velmi rádi dají na první dojem. Jenomže pak se může stát, že budou mile, nebo naopak nemile překvapeni. Mnoho osob totiž působí při prvním setkání úplně jinak, než jací jsou ve skutečnosti. Drsňák se svaly se projeví jako citlivá duše, milá a usměvavá holčička jako nejzlobivější dítě v rodině.

Nikdy byste neměli soudit člověka podle vzhledu. Samozřejmě se velmi často stane, že někdo vypadá přesně tak, jak by odpovídalo jeho povaze. Mnohem častěji ale nemá vzhled člověka s jeho povahou nic společného. A u některých znamení to platí dvojnásob.

Tihle lidé jednoduše klamou tělem. Na svět působí úplně jinak než na ty, kteří je znají velmi dobře. Až když s nimi strávíte nějaký čas, pochopíte, že to, co je vidět na jejich zevnějšku, je přesný opak toho, co mají uvnitř. O kterých znameních je řeč a jak se jejich klamání tělem projevuje?

Silný Lev je vlastně sám se sebou nespokojený

Mezi Lvy obvykle bývají silní muži s přísným a pevným pohledem, kteří vás na první pohled přesvědčí o tom, že na každé párty jsou středem pozornosti. U žen jsou to pak ty nejhezčí osoby, za kterými se každý ohlédne a ony toho umí využít. Ve skutečnosti je tohle všechno ale jenom zástěrka.

Lvi jsou se sebou věčně nespokojení. Ve velké společnosti se snaží být středem pozornosti, vypráví vtipné historky a poutají na sebe pozornost. Jenom pár pravých přátel o nich ví, že ve skutečnosti nejsou se svým vzhledem ani povahou spokojeni, pořád si něco vyčítají a v mnohém se podceňují.

Přecitlivělý svalnatec Kozoroh

Muži ve znamení Kozoroha bývají rádi v posilovně a často se chlubí svými svalnatými těly na sociálních sítích. Působí jako bojovníci bez emocí, které zajímá jen jejich tělo. Ženy pak často vystavují na odiv své vypracované postavy a nijak se nestydí za hrubý slovník. Ale ve skutečnosti jsou Kozorohové citlivé povahy, které rozpláče kdejaký film a pohne s nimi třeba jen pohled na roztomilé štěňátko.

Nevěřte Rybám jejich milý úsměv

Na prvním setkání se vám budou zdát Ryby sympatické. Jejich úsměv vás dostane do kolen, to, jak mile s vámi budou jednat, vás přesvědčí, že ačkoli se skoro neznáte, ony se o vás zajímají. Jenomže lidé ve znamení Ryb jsou ve skutečnosti lhostejní ke svému okolí, a jakmile si jim budete s něčím stěžovat, právě s takovým úsměvem, s jakým si je pamatujete, vás pošlou do háje.

Nesympatický Býk musí promluvit, aby si vás získal

Pokud vám kamarádka představovala bratra, se kterým vás chce dát dohromady, a básnila o něm jako o krasavci, rozhodně jste si nemysleli, že na schůzku dojde křivozubý brýlatý mladík, který je navíc samý pupínek. Bude vám nesympatický a už ve dveřích budete přemýšlet o odchodu.

Potom ale Býk promluví a ve vás se něco zlomí. Večer si vlastně užijete a s radostí pak přijmete jeho pozvání na další večeři. A doma pak budete marně přemýšlet, co se vám na něm vlastně nelíbilo. Vždyť byl vlastně docela roztomilý, stačilo jen, aby začal mluvit.

Zdroj: yourtango.com, allure.com, britannica.com

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články