Horoskop: Tahle znamení budou v roce 2022 k mání. Jestli jste mezi nimi i vy, možná to bude vaše prokletí

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
horoskop
Zdroj: Shutterstock

Někteří lidé už jsou ve vztahu jednoduše příliš dlouho a touží po svobodě. Jiní hledají nové příležitosti, a proto se rozhodnou opustit partnera a jít raději za štěstím, které v jejich dosavadním životě tak nějak chybělo. Někteří ale opustí vztah ne tak docela z vlastní vůle…

V roce 2022 čeká tři konkrétní znamení svoboda. Ne vždy je to to, co si přejí. Pro někoho se rozchod stane plevou, pro jiné bolestí, a samota se stane doslova prokletím. Možná jste mezi nimi právě vy, možná ale někdo, na koho si už dlouho myslíte. Budete mít v takovém případě nějakou šanci?

Ačkoli někteří lidé se rozejdou s partnerem s jistými úmysly, ne vždy je dobré hned po rozchodu na někoho tlačit a snažit se ho získat. Hvězdy vám podle webu stylecaster.com prozradí nejen to, zda jste mezi znameními, která skončí sama, ale také jaké jsou vaše šance v případě, že se vaše tajná láska rozešla s dlouholetým partnerem.

Blíženci nikdy nezůstanou sami

Hvězdné konstelace Blížencům nepřejí a v roce 2022 to pro ně nevypadá se vztahy příliš nadějně. Ačkoli se budou snažit najít si partnera poté, co se vzpamatují z komplikovaného rozchodu, najít toho pravého nebude snadné. Naštěstí lidé ve znamení Blíženců netrpí osamělostí tolik jako jiní.

Pokud se chcete někomu v tomto znamení dostat pod kůži, netlačte na pilu. Ukažte mu nejprve, že jste dobrým přítelem a snažte se spíše jenom o přátelský kontakt. Později pak Blíženci pochopí, že právě vy jste pro ně těmi pravými a dají vám šanci.

Arogantního Lva raději nechte na pokoji

Lev se rozešel ve zlém. Zda to byla jeho chyba, nebo nikoli, není až tak důležité. Podstatné je, že se teď cítí ublíženě a rozhodně nehledá nový vztah. Chce být sám, a pokud se k němu pokusíte přiblížit, skončí to maximálně milostným poměrem na jednu noc.

Lev je bohužel arogantní a po rozchodu bude chtít být sám a nezahazovat se se vztahy, které ho podle jeho názorů stejně jenom omezují. Jak dlouho bude jeho přesvědčení trvat, jasné není, ale pokud ho chcete získat, budete potřebovat hodně trpělivosti, než vám dá nějakou šanci.

Smutný rok pro Berana

Beran se rozcházet nechtěl. On i jeho partner ale nakonec uznali, že to tak bude nejlepší. Teď mu jeho polovička chybí, zároveň ale ví, že když byli spolu, všechno bylo špatně. Nějaký čas se bude Beran topit ve smutku, pokusí se ho zahnat různými věcmi a důležité je, aby si vybral raději sport nebo nějaký koníček než alkohol a deprese.

Nesnažte se ani s Beranem navázat žádný nový kontakt. Pokud chce kamaráda, vyhledává vás. A partnera nehledá určitě. Minimálně pár měsíců bude chtít Beran zůstat sám, aby se vyrovnal se vším, co se odehrálo. A možná někdy za rok dá šanci tomu, kdo mu bude chtít ukázat, že láska stále existuje.

Zdroj: herzindagi.com, hindustantimes.com, stylecaster.com

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články