Horoskop: Slavný astrolog ví, kdo potká v roce 2022 osudovou lásku. Možná to budete právě vy

od Šárka Blahoňovská
4 minuty čtení
Laska
Zdroj: Shutterstock

Rok 2021 je už načase pomalu uzavřít a začít se věnovat tomu, co přinese následujících dvanáct měsíců s dvěma dvojkami na konci. Kdo potká svou životní lásku a kdo se může těšit na to, že mu budou bít svatební zvony? Slavný astrolog Kyle Thomas zná odpovědi.

BERAN

Pro Berany to bude rok léčení ran. Kdo chce najít v roce 2022 lásku, musí si dát načas a zamyslet se nad tím, co chce od sebe a taky co opravdu chce od lásky.

Jak píše web Popsugar.com, Saturn je planeta disciplíny, která sídlí v domě přátelství. V roce 2022 byste se proto podle astrologa Kylea Thomase měli zaměřit na platonické vztahy a vztah se svými přáteli.

„Přátelé jsou ve vašem životě hodně důležité, protože vás právě oni mohou dostat k vašim cílům a snům,“ říká Thomas.

BÝK

Jste připraveni potkat svou spřízněnou duši? Je možné, že právě rok 2022 by vám ji mohl dát. Je také ale možné, že jste svoji lásku už potkali, ale následující rok vám pomůže k tomu, abyste spolu byli ve vztahu. Pro vás bude hlavním tématem roku komunikace.

„Venuše je vaší vládnoucí planetou a na začátku roku můžete pociťovat nostalgii a toužit po lidech z vaší minulosti,“ říká astrolog Thomas.

BLÍŽENCI

Pryč se starým rokem, vítej nový! Pro vás bude rok 2022 o přehodnocování vašich myšlenek na lásku a nalezení nové síly. Venuše je planeta romantiky a lásky a v roce 2022 vstoupí do retrográdní fáze, což vás povzbudí, abyste prozkoumali své sexuální i intimní potřeby.

„Okolo října vstoupí Mars, což je planeta sexu, do retrográdního stavu v Blížencích. Vy budete mít pocit, že jste neskutečně přitažliví, sexy a připraveni na lásku,“ říká astrolog.

RAK

Pro vás je rok 2022 o uzdravení, nalezení intimity a ukončení všech rozjetých věcích. Udělejte si v roce 2022 čas na to, abyste se dozvěděli všechno o lásce.

Saturn, který vládne disciplíně a regulaci, zasáhne v průběhu roku do vašeho intimního života. Měli byste se začít soustředit na léčení svého srdce a na to, abyste začali opět lidem důvěřovat.

V roce 2022 se podle astrologa Thomase smiřujete s minulostí, kterou chcete definitivně uzavřít.

LEV

Vy byste se měli připravit na to, že rok 2022 je rokem houževnatosti a odolnosti. Pokud jste v roce 2021 čelili nějaké ztrátě nebo nepřízni osudu, můžete si být jistí, že na začátku roku 2022 si přitáhnete lásku a štěstí.

„Jupiter jako planeta štěstí se usmívá na váš sektor vztahů. Takže v oblasti intimity se vám dostane opravdu hodně energie. Pokud jste se letos léčili z minulých vztahů, příští rok budete připraveni na nové lásky,“ říká Thomas.

Zároveň ale upozorňuje na to, abyste nebyli moc hrdí a nebáli se říct si o pomoc, když potřebujete pomoc se svým uzdravením.

PANNA

Pro vás bude rok 2022 magickým obdobím, co se lásky týče. Pokud hledáte životního partnera, je velmi pravděpodobné, že ho v příštích dvanácti měsících najdete.

Pokud jste ve svém současném vztahu ztratili jiskru, můžete se těšit, že opět zažehnete oheň. Jupiter vás jako planeta štěstí přivede ke zvláštnímu spojení.

Svobodní i zadaní jedinci pocítí vzrušující zář romantiky. Někteří konečně najdou odvahu odejít z nefungujících vztahů.

VÁHY

Budete mít spoustu příležitostí potkat v roce 2022 lásku. Někteří z vás možná touží najít tu spřízněnou duši, někteří zase udržet vášeň a romantiku v současném vztahu.

Pamatujte ale na to, že každý máme svojí hodnotu, a nebojte se říct, po čem toužíte. Astrolog Thomas říká, že byste si měli dát pozor na tvrdé lekce, které vás čekají.

„Saturn, který má na starosti karmu a disciplínu, obíhá ve vaší oblasti vášně. Najít a udržet si lásku může být náročné, hlavně, když zjistíte, že být ve vztahu je někdy opravdu hodně těžké,“ upozorňuje Thomas.

ŠTÍR

Připravte se na to, že rok 2022 bude pro vás velice transformační. Inspiruje vás k tomu, abyste povýšili lásku na vyšší úroveň. Nebojte se opustit vztah, který nefunguje.

„Prostřednictvím své transformace v roce 2022 můžete mít pocit, že některý z vašich vztahů vám přerůstá přes hlavu. Máte sklony se jich vzdát a vytvořit místo toho nový. Můžete se rozhodnout a posunout svůj vztah na další úroveň, ať už svatbou či dětmi. Pokud se ale s partnerem neshodnete na budoucnosti, měli byste ze vztahu odejít,“ říká astrolog.

STŘELEC

Pro vás chystá rok 2022 přímo oheň lásky. Většina roku pro vás bude o rodině, ale první polovina roku bude hodně vášnivá a divoká. Nebojte se závazků a běžte do toho.

Planeta štěstí Jupiter se bude točit ve vaší oblasti od května do října. Důraz dávejte na své rodinné vztahy i partnerství.

„Když se Jupiter během léta přestěhuje do vašeho domu lásky, budete mít více času na randění a poznávání nových lidí,“ popisuje Thomas.

KOZOROH

Pro vás bude rok 2022 silným rokem v oblasti lásky – ať už té vážné, nebo té platonické. Procházíte ale velkými změnami, tudíž je možné, že některé lidi budete muset opustit, protože vám už nedávají to, co potřebujete.

Zatmění nastanou v oblastech lásky a přátelství, v těchto oblastech vás čekají velké změny. Nezadaní Kozorozi mohou potkat nové vztahy, zadaní se zase budou snažit o zažehnutí ohně se současným partnerem. Podle astrologa vás možná čeká i nějaký životní posun, jako je svatba nebo děti.

VODNÁŘ

Pro vás bude rok 2022 o sebelásce. Naučíte se, že nefunkční vztahy je potřeba opouštět, i když je vám to líto. Zůstaňte věrní tomu, co jste se naučili v letošním roce, a pokračujte v tom i v tom následujícím. Příští rok bude vaším velkým tématem uzavření.

„Saturn obíhá ve vašem znamení od roku 2021 a pomáhá vám překonat těžké lekce a uzdravit se z nich. Jupiter vám pak pomůže najít sebehodnotu,“ říká Thomas.

RYBY

Otevřete se snům, protože rok 2022 pro vás bude magický a šťastný. Využijte tento čas k zamyšlení a zhodnocení svých představ o lásce včetně toho, kam chcete, aby se váš vztah ubíral dál. To bude opravdu hodně důležité, protože v následujícím roce potkáte opravdu hodně lásky.

„Jupiter jako vaše šťastná planeta bude po většinu roku ve vašem znamení zvěrokruhu. Otevře vaše srdce a pomůže vám najít radost ve vztazích. Může se vám objevit někdo z minulosti, ale snažte se místo toho poznávat nové lidi,“ říká astrolog.

Zdroj: Popsugar.com

Autor: Dagmar Škádlivá


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články