Horoskop: Sbalte si svých pět švestek a hledejte novou práci. V roce 2022 čeká vyhazov tahle znamení

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
horoskop
Zdroj: Shutterstock

Někdy je jednoduše čas na změnu. A ne vždy si to musíte myslet právě vy. I když se vám třeba v práci líbí a máte pocit, že všechno děláte skvěle, šéf na to má jiný názor. A nebo jenom potřebuje snížit stavy. Každopádně tak jako tak, v roce 2022 vás možná čeká nemilé překvapení.

Hvězdy jsou někdy kruté a předpovídají bohužel nejen pozitivní budoucnost, ale i tu negativní. A některým z vás nadělily na rok 2022 pořádné problémy.

Zatímco jedni se budou potýkat s komplikacemi ve vztahu nebo hádkami v rodině, tři konkrétní znamení čeká vyhazov z práce.

Je jedno, jak moc se budete snažit. Nakonec si stejně budete muset fotky svých blízkých a květinu z pracovního stolu zabalit do krabice a hledat pro ně nové útočiště. Pokud jste se narodili v jednom z následujících znamení, připravte se na to předem.

Štír byl velkým přínosem. Ale…

Štír je na pracovišti tím, kdo rozumí skvěle marketingu a strategii. Pomáhá firmě růst a dělá svou práci skvěle. Přitom je ale skromný a nežádá zbytečně o zvýšení platu a nevyskakuje si.

Jenže to ho nezachrání. Bohužel většina šéfů se cítí vedle Štírů podřadně.

I když děláte svou práci dobře, bude vám řečeno, že musíte skončit. Ředitel si nejspíš vymyslí nějakou nesmyslnou výmluvu, jako je problém s financováním.

Skutečnost je ale taková, že vlastně celou firmu táhnete vy a mnoho lidí už si všimlo toho, že byste na jeho pozici byli daleko lepším kandidátem…

Býka se dlouho zastávali

Býk je pracant. Sice přijde na pracoviště o hodinu později, protože zaspal, ale udělá dvakrát tolik práce.

Sice si obědovou pauzu prodlouží, protože zrovna potkal známého, ale po příchodu do firmy se osobně omluví šéfovi a dokáže mu, že všechno stíhá tak, jak má.

Jenže ačkoli se pro jeho pracovitost nadřízení už hodně Býka zastávali, nakonec přijde nařízení z vyšších pater, kterému už se zkrátka oponovat nedá.

Flákač musí práci opustit. A to i když je vlastně skvělým pracovníkem, kterého jen tak někdo nenahradí. Kazí totiž prý na pracovišti morálku.

Rak se málo věnoval práci, hodně soukromí ostatních

S Rakem se nejprve každému pracuje dobře. Rád si povídá s ostatními, sdílí s nimi zážitky ze svého života a dokáže vyslechnout, když nemají kolegové dobrou náladu.

Nakonec je to ale problém, který ho bude v roce 2022 práci stát. Většině lidí totiž začne lézt jeho povaha na nervy.

Místo práce dělá z kanceláře kavárnu, kde si lidé dvě hodiny povídají. Tahá z kolegů i osobní informace, které mu nechtějí říc, a tváří se jako vztahový poradce.

Brzy všechny omrzí, jak moc se chce tenhle jedinec socializovat. A kvůli velkému počtu stížností nebude mít šéf jinou šanci než s ním pracovní poměr ukončit.

Zdroj: stylecaster.com

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články