Horoskop: Rok 2022 přinese vztahové tornádo. Možná zasáhne i vás

od Šárka Cvrkalová
3 minuty čtení
horoskop
Zdroj: Shutterstock

Někdo ve vztahu je, někdo po něm touží. Někdo je spokojený se svým partnerem, nechce žádnou velkou změnu, jiný by si přál děti nebo svatbu. Nový rok poskytne každému ze znamení horoskopu nějakou tu vztahovou změnu. Která čeká vás?

Hvězdy jsou nekompromisní a svému osudu se tak podle bustle.com, nevyhnete. Můžete se ale připravit na to, co vás čeká. Podívejte se, jakou budoucnost pro vás podle astrologů rok 2022 má. Možná vám očekávání trochu usnadní přijmout to, co nastane.

Skvělý začátek pro Berana

Pro Berana začne rok 2022 skvěle. K člověku, který je vám blízko, pocítíte velmi silné pouto a bude se zdát, že tenhle pár jen tak něco nerozhází. Dejte si ale pozor na svou tvrdohlavost. Beran by se měl naučit ustupovat a občas svému partnerovi vyhovět, jinak bude vztah brzy plný komplikací.

Býka čeká velký vztahový otřes

Býk v roce 2022 zjistí, že není ve vztahu tak úplně spokojený. Bude chtít změnu a té docílí buď rozchodem, nebo dlouhým rozhovorem se svou drahou polovičkou. Připravte se na to, že i když zůstanete spolu, bude ve vašem vztahu najednou všechno jinak.

Blíženci zjistí, že se vlastně bojí

Blížencům vždy připadalo ve vztahu důležité spoutání. Dříve si přáli svatbu, jenomže když se o ní teď začíná mluvit, dochází jim, jak velký krok to je. Čeká vás strach z neznámého, nejistota a překonávání vlastních špatných myšlenek. Buď utečete a ztratíte všechno, nebo zůstanete a až časem zjistíte, zda to byla dobrá volba.

Rak chce nějaký ten posun

Raci mají ve vztahu už dlouho pocit, že se nikam neposunul. Žijí stereotypním životem a potřebují změnu. V roce 2022 je ta správná doba promluvit s partnerem o tom, že chcete něco udělat jinak. Nemusí jít o zásadní životní rozhodnutí, jako jsou děti nebo svatba. Možná si ale pořídíte pejska nebo budete více cestovat.

Lev musí brát vztahy konečně vážně

Lev si doposud chtěl užívat života. Partnery střídal jako na běžícím páse, jenomže jeho reputace i věk mu to v poslední době komplikují. Možná je konečně na čase zamyslet se nad tím, že každému z nás je určen jen jeden partner. Usaďte se a buďte konečně šťastní.

Panny si naopak budou užívat

Pro Panny bude rok 2022 ve vztazích velmi rozmanitý. Zažijí několik románků a budou se spíše rozhodovat, co jim vlastně vyhovuje. Každý vztah pro ně ale bude svým způsobem přínosný a ke konci roku se možná konečně usadí s partnerem, kterého si vybraly na základě toho, čím prošly.

Váhy budou činit pokušení

Váhy mají sice partnera, v roce 2022 ale zapůsobí hned na několik lidí a budou tedy ve velkém pokušení, protože mnoho z nich se pokusí je získat pro sebe. Zvládnete ten nátlak a zůstanete věrní partnerovi, nebo na základě náhodné známosti změníte svůj dosavadní život k nepoznání?

Štír možná zaexperimentuje

Štír udělá ve svém životě zásadní změnu. Kromě toho, že si najde jiného partnera, překvapí možná mnohé tím, kdo to bude. Místo milého a hodného chlapa, se kterým jste byla doposud, zatoužíte najednou po drsňákovi s temnou minulostí. Nebo dokonce po drsňačce?

Střelce čeká rozchod

Střelec by na svém životě sám nic neměnil, jeho partner se ale rozhodl, že je na čase jít dál. I když to pro vás bude těžké, přes rozchod se nakonec přenesete a najdete si někoho, s kým budete ve výsledku ještě spokojenější. I když budete nejprve za původního partnera bojovat, nakonec pochopíte, že za to nestál.

Kozoroh potká lásku na celý život

Kozoroh už si možná nějakým tím vztahem prošel, teprve v roce 2022 ale potká toho, kdo mu změní život k nepoznání. Partnera, se kterým skončíte, se držte. Podle hvězd je to totiž láska na celý život a měl by pro vás být v životě tento člověk bezmezně důležitým.

Samotáři Vodnáři se změní život

Po celé řadě neúspěchů je Vodnář už několik let sám a nehledá nikoho, s kým by strávil život. Jenže v příštím roce se vám naskytne příležitost ke vztahu s někým, kdo je úplně jiný a kdo vás okouzlí. Změní tím vaši povahu a vy konečně poznáte, že život ve dvou dává jednoduše větší smysl.

Ryby budou muset odpustit samy sobě

Ryby se během roku 2022 dopustí něčeho, čeho budou velmi litovat. Ať už za jejich úlet mohla opilost, nebo cokoli jiného, pravda je, že nikdy nechtěly být partnerovi nevěrné. Ryby budou muset samy sobě odpustit a hrozivé tajemství překonat, aby jejich vztah mohl normálně opět fungovat.

Zdroj: bustle.com, popsugar.co.uk, instyle.com

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články