Horoskop: Raci budou pro všechny neodolatelní, Kozorohy konečně ocení v práci. Někdo dokonce potká spřízněnou duši

od Nikola Jaroschová
3 minuty čtení
Horoskop duben kveten
Zdroj: Shutterstock

Co si pro vaše znamení přichystaly hvězdy na následujících sedm dní? Kdo se bude hádat s partnerem, kdo bude mít energie na rozdávání a kdo si najde novou lásku? To se dozvíte v horoskopu na týden od 26. dubna do 2. května.

BERAN

Udělejte si reálný obrázek o tom, jak jste na tom finančně, protože je možné, že třeba dostanete přeplatky spojené s užíváním bytu či různé kompenzace, možné je dokonce i nečekané dědictví. Zároveň se ale u vás peníze moc dlouho neohřejí, protože budete muset uhradit spoustu poplatků.

Nemusíte ale panikařit, protože všechno zvládnete. A ještě vám zbyde dost, abyste si trochu vyhodili z kopýtka.

BÝK

Úplněk si posvítí na lidi okolo vás, ukáže se, kdo je poctivý, loajální a komu nesmíte důvěřovat. Odstřihnete se od nesolidních jedinců. S tím vám pomůže Uran a bude to tak originálním a jedinečným způsobem, že na to nikdy nezapomenou.

To se týká osobní i pracovní sféry. Posílíte naopak vztahy s lidmi, kteří jsou poctiví, nesnaží se vás nijak omezovat a vždy vám dopřejí spoustu svobody. Vedle nich jste to opravdu vy.

BLÍŽENCI

Pokud jste v poslední době neměli moc pohybu, byli jste vystresováni a trápili jste se nesmyslnými dietami, měli byste absolvovat preventivní prohlídku, aby lékař zkontroloval, zda vám něco nechybí. Hlavně minerály a vitaminy.

Nepodceňujte ani bolest v podbřišku, může se jednat o neprůchodnost střev, u žen o problém s vejcovody.

V druhé polovině týdne se stanete hlavní hvězdou v rodině. Budete muset vyřešit nějakou věc, která souvisí s vaším otcem.

RAK

Budete neodolatelní, hlavně pokud jste single. Seznámit se a získat něčí srdce pro vás nebude problém. Pokud jste zadaní, raději brzděte. Touha po rodině se u vás natolik projeví, že byste vašeho miláčka mohli samou láskou a vášní až zadusit.

Věřte svým přátelům, umetou vám cestičku k důležitým lidem, kteří vám pomohou s budováním kariéry, což se týká hlavně uměleckých profesí. Díky nim se dostanete k lukrativním zakázkám.

LEV

Co jste doma přestali řešit, bude odhaleno, a dokonce je možné, že dojde k prolomení tabu. Začne se mluvit o něčem, o čem se ve vaší rodině mlčí už mnoho let.

Berte to tak, že se konečně smíříte s minulostí, třeba s nehezkou historií rodu. Bude to ale úleva, protože si konečně už nebudete muset dávat pozor na jazyk. Pozornost a uznání se dočkáte v práci. Zřejmě se vám něco povede, takže v kariérním žebříčku přeskočíte i ty mnohem zkušenější, ale málo flexibilní kolegy.

PANNA

Jestliže vám z nějakého výroku naskočí husí kůže, ale raději o tom mlčíte, tak tentokrát už o tom mluvte veřejně a nahlas. Vaše slova zafungují jako bolestivé hadí uštknutí a pro příště vám zaručí, že vám dotyčný dá konečně pokoj.

A nebude vás obtěžovat zbytečnými řečmi. Nečekané, ale pozitivní příležitosti vám způsobí Uran. Může se jednat o cestu do ciziny, další studium či zvrat v soudním sporu.

VÁHY

Úplněk zdvojnásobí vaši intuici a díky tomu objevíte nové příležitosti, jak zlepšit svou finanční situaci. Může jít o další zdroj příjmů, a to například formou brigády, nebo o prodej či koupi, nebo dokonce o vedlejší pracovní poměr.

Druhá polovina týdne nebude moc pozitivní. Budete se muset smířit s nějakou událostí, která se týká staršího muže z vaší rodiny nebo přátel. O víkendu nikomu nic nepůjčujte. Buď se vám věc nevrátí, nebo bude zničená.

ŠTÍR

Konečně dokončíte něco, co jste začali dělat před šesti měsíci. Může se to týkat nejen práce, ale i soukromí. Buďte na sebe hrdí a oslavte to s těmi, kteří vás podporovali. Naopak nepřežijí vztahy s lidmi, kteří vás ničí, podceňují nebo vám nevěří. V jejich společnosti si tak připadáte navíc.

Pokud vás omezuje váš partner a jste tak trochu podpantlofáci, ze dne na den se stanete svobodní. Možná tomu pomůžete dost okatou nevěrou.

STŘELEC

Vaše emoce budou tak intenzivní, že naprosto převálcují logiku i selský rozum. To vytáhne ven na světlo vaše démony a strach, který ve vás pulzoval poslední měsíce a narušoval vám klidné spaní.

Úplněk touto formou vyplaví všechno toxické a stresující a budete se cítit psychicky odolní jako už dlouho ne. Nečekané přesuny vás v práci zaskočí, ale nic neříkejte. Tyto změny vám rozhodně usnadní rutinní úkoly.

KOZOROH

Ujasníte si, kdo z vašich přátel za to opravdu stojí. Na druhou stranu odhalíte závistivé a nespokojené sobce, od kterých se raději izolujte, protože jejich negativní myšlení je toxické a postupně by nakazili i vás.

Jestliže jste single, díky svému koníčku potkáte spřízněnou duši. Pokud jste zadaní, toto období je ideální k početí potomka. Bez obav můžete i investovat, protože objevíte komoditu, na které nemůžete prodělat.

VODNÁŘ

Jestliže jste přepracovaní, nikdo vás dlouho neocenil a neodpovídá tomu ani váš plat, změňte to. Do vašeho kariérního sektoru posvítí úplněk tak intenzivně, že šéfové se vzpamatují a konečně vás spravedlivě ocení. Pokud podnikáte, měli byste se začít ucházet o veřejné zakázky, jedna bude dokonce šitá na míru přímo vám.

Nečekaná, ale radostná změna se odehraje ve vaší rodině a je zřejmé, že hlavní postavou bude buď váš otec, nebo děda.

RYBY

Pusťte se do studia, ideální bude, když se zaměříte na filozofické nebo duchovní nauky. Konečně tak pochopíte věci, které vám nedávaly smysl. Dopřejte si i jarní informační detox, hlavně nečtěte žádné politické diskuze na sociálních sítích.

Vyčistíte si hlavu a vykreslíte si obrázek, co je blábol a co je realita. Mile vás překvapí sousedé, možná si konečně uvědomí, že jejich prostor končí tam, kde začíná váš.

Autor: Barbora Turková


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články