Horoskop: První novoluní roku 2022 přinese významnou energii. Zjistěte, jak ji využít naplno

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
horoskop
Zdroj: Shutterstock

Když se řekne úplněk, každý si hned vybaví jeho vliv na lidské zdraví a fungování. Málokdo si ale uvědomuje, že i obrácená strana Měsíce má na nás velký vliv. A to konkrétně v různé roční doby na různá znamení. První novoluní roku 2022 nastane už 2. ledna. Jak ovlivní vás?

První novoluní následujícího roku by mělo podle odborníků sloužit jako velká motivační vzpruha a dodání silné energie, jak informuje web bustle.com. Ne každé znamení je ale předurčeno k tomu, aby dovedlo takovou sílu vstřebat, v mnoha případech se tak může projevit i negativně.

Existují tři znamení, která budou lednovým novoluním silně ovlivněna. Kozoroh, Býk a Panna jsou ale tři odlišné povahy, a na každého tak bude Měsíc ve své počáteční fázi působit úplně jinak. Možná právě vy byste si měli dávat pozor na každý svůj krok, kterým rok 2022 začnete.

Kozoroh směřuje špatným směrem

Právě ve znamení Kozoroha první novoluní roku proběhne a je tedy jasné, že na lidi narozené v tomto znamení bude mít astrologická událost obrovský vliv. Kozoroh pocítí silný příval energie a dobré nálady, bude mít pocit, že je najednou schopen všeho a rozhodne se začít nový rok ve velkém.

Jenomže je třeba dát si pozor na to, do čeho energii investujete. Kozorohové mají za to, že pracovní nasazení a peníze jsou důležité, v zaměstnání se jim začne dařit a oni se hodně posunou. Možná ale na úkor toho přijdou o rodinu, nebo o někoho, koho milují. Měli by proto zvážit, zda nevěnovat trochu této síly shůry také do socializace a do vztahů s blízkými.

Býk neví, kdy skončit

Býci jsou přirození vůdci. Snaží se vždy stát v čele a ostatním jít příkladem, zároveň si ale nenechají do ničeho mluvit a považují se za toho, kdo stojí za úspěchem celé skupiny. Když se něco zadaří, je to podle nich jen jejich zásluha a podíl ostatních je opomenutelný.

S prvním novoluním se tato jejich energie do velitelství ještě navýší, jenomže nikdo není tak silný, aby unesl takovou tíhu. Proto možná Býky čeká tvrdý pád. Pokusí se vystoupat tak vysoko, až konečně ostatní pochopí, že s tímhle už nechtějí mít nic společného. A Býk si najednou uvědomí, kolik toho pro něj ostatní dělají.

Panna pocítí velkou beznaděj, vzápětí se ale objeví naděje

První den roku 2022 bude pro Pannu náročný. Hned na začátku přijde celá řada ran, které se ji pokusí přesvědčit o tom, že tento rok nebude jejím šťastným. Lidé ve znamení Panny budou 1. ledna přemýšlet o tom, zda skutečně platí pořekadlo: Jak na Nový rok, tak po celý rok. A budou doufat, že to tak není.

2. ledna s novoluním přijde energie, která jim dodá sílu se vším bojovat. A Panny pochopí, že nic není ztraceno. Opřou se do řešení problémů a včerejšek hodí za hlavu. Díky tomu pocítí silnou naději a rok 2022 se pro ně stane výzvou, kterou se vyplatí překonat.

Zdroj: bustle.com

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články