Horoskop: Pro tato 3 znamení bude silvestr jedna velká jízda. Objeví věci, o nichž neměla ani ponětí

od Šárka Blahoňovská
2 minuty čtení
silvestr
Zdroj: Shutterstock

Silvestr kupodivu není dnem, který by patřil mezi ty astrologicky významné. Neznamená to však, že by nešlo o den, který se vyznačuje velkou energií. Přidejme si k tomu odpočítávání do půlnoci a dočkáme se magického momentu, na nějž se těší spousta z nás. Pro jaká 3 znamení bude poslední den roku nejšťastnější?

Možná večer strávíte se svými přáteli, možná budete pouze se svou drahou polovičku. Ať už se chystáte silvestr strávit jakkoliv, bude dobré, když si najdete čas sami na sebe.

Na chvíli se zastavte a uvědomte si, co všechno jste za tento rok zažili a jaké překážky jste úspěšně překonali. A pokud se vám zrovna nedařilo, nezoufejte, je před vámi nový rok, do nějž vstupujete s čistým štítem.

Bez ohledu na to, jaké jste znamení, na letošní silvestrovskou noc jen tak nezapomenete. Měsíc bude totiž v dobrodružném Střelci, což prohloubí vaši touhu po nějakém adrenalinu.

Navíc spojí své síly s vášnivým Marsem, díky němuž budete mít chuť zůstat vzhůru celou noc. A pokud patříte mezi následující 3 šťastná znamení zvěrokruhu, bude váš konec roku přímo ukázkový.

Lev

Pokud má někdo nadějné vyhlídky do roku 2022, je to Lev. Zářivý bude i jeho silvestr – právě Lev bude ten, kdo inspiruje i ty stydlivější přátele, aby vstali a začali tančit.

Poslední den roku jej taky povzbudí ke kreativitě, takže možná bude vyvádět psí kusy, kterými pobaví ostatní. Máte-li v silvestrovské partě nějaké Lva, můžete si být jisti, že právě on roztočí zábavu.

Zároveň potlačí své negativní vlastnosti, což je dovednost, kterou nově objeví. Takže se nemusíte bát žádných cholerických výlevů nebo situací, v nichž se naplno projeví jeho ego.

Střelec

Poslední noc roku 2021 bude měsíc ve Střelci. Právě proto toto znamení snadno podlehne kouzlu přítomného okamžiku a jeho síle.

Střelci se budou cítit díky mocnému Marsu plni energie a sebevědoměji než kdy předtím. Proto by měli využít tuto dávku odvahy a přenést ji i do nového roku. Díky tomu zvládnou spoustu věcí, o nichž se jim ani nezdálo.

Kozoroh

Venuše se 31. prosince spojí s transformačním Plutem a bude Kozorohy tlačit, aby se vzdali strachu a pochybností, které jim brání v pěstování sebelásky.

Jakmile hodiny odbijí půlnoc, Kozorozi si uvědomí, že právě oni samotní jsou láskou svého života. Rok 2022 bude rokem, kdy tuto lásku oznámí světu.

Zdroj: EliteDaily.com

Autor: Alice Konopásková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články