Horoskop: Pravý přítel, nebo zrádce s kudlou v ruce? Hvězdy vědí, kdo vám ji v roce 2022 bodne do zad

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
horoskop
Zdroj: Shutterstock

Najít pravého přítele je náročné. Někdy si myslíte, že člověka znáte dokonale, on vás ale zklame v okamžiku, kdy to nejméně čekáte. Někteří přátelé se jenom jako přátelé tváří, ve skutečnosti ale jenom čekají na příležitost, jak vám bodnout kudlu do zad.

Rok 2022 bude pro mnohé nepříjemný v rámci vztahů. Komunikace s lidmi se mění, někteří zůstávají, jiní z našeho života vymizí, ale někdy se stane, že člověk, kterého jsme milovali, nebo pro nás byl skutečně důležitý, najednou skončí na úplně druhé straně – za hranicí nenávisti.

Vždy je dobré být ostražitý. Některá znamení budou totiž v roce 2022 podle popsugar.co.uk ohrožena a stane se jim hrozbou ten, u koho by to nejméně čekala. Dejte si pozor na to, koho považujete za přítele. Horoskop totiž některým z vás předpovídá zradu, která se neodpouští.

Beranovu pozici ve skupině ohrozí Vodnář

Berani jsou lidé, kteří si jdou tvrdě za svým. Rádi stojí v čele větší skupiny, nikdy je ale ani nenapadlo, že se vlastně povyšují nad ostatní. To, co dělají, myslí dobře pro všechny. Proto nemají ani ponětí, že někomu se jejich nadvláda nelíbí. A že jejich přítel, pro kterého by udělali cokoli, je brzy zradí.

Především pokud je vaším nejlepším přítelem Vodnář, dejte si pozor. Jeho pohár trpělivosti brzy přeteče. Pak vás shodí před všemi ostatními a označí vás za toho nejhoršího člověka, který chce všem jenom mluvit do života. Přitom vám ale do očí nikdy neřekl, že mu vaše chování jakkoli vadí.

Sebevědomí Lva zničí Panna nebo Váha

Lev miluje společnost. Předvádí se před ostatními a považuje se za krále humoru. Má pocit, že je oblíbený a každý by ho chtěl následovat. Přesto je ale v duši citlivý člověk, kterého se snadno dotknete. A když mu nejlepší kamarád vrazí kudlu do zad, bude dlouho trpět.

Lva čeká v roce 2022 zrada od někoho, kdo se narodil ve znamení Vah nebo Panny. Pokud je jeho nejlepším přítelem, stane se něco, co všechno naprosto změní a vztah těchto dvou skončí velkou hádkou. A ačkoli Lev nebude na vině, bude trpět daleko víc než ten, který ho zradil.

Střelec se až příliš upnul na Blížence

Střelec má celou řadu přátel, za pravého kamaráda, kterému může říci cokoli a se kterým doslova sdílí život, považuje ale pouze jednoho člověka. S ostatními řeší běžné věci, baví se s nimi, nikdo ho ale nezná tolik jako jeho nejlepší přítel. Pokud je tím člověkem ale Blíženec, je to problém.

Zničehonic se totiž Blíženec rozhodne, že už se Střelcem nechce mít nic společného. Najde si jinou partu, zapomene. A při pokusech obnovit vztah Střelec jenom utrpí, protože ho Blíženec krutě odkopne. Právě velké sblížení, které Střelec dopustil, pak bude příčinou obrovské bolesti při ztrátě kamaráda.

Zdroj: popsugar.co.uk, uk.style.yahoo.com

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články