Horoskop: Pořádně si partnera hlídejte. Tato znamení jsou v roce 2022 předurčena k nevěře

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
horoskop
Zdroj: Shutterstock

Možná si mnozí z vás už teď připravují novoroční řeč, těší se, jak se svou láskou stráví Silvestra, a plánují na příští rok nějaké velké kroky ve vztahu. Nebo budete trávit s partnerem svátky poprvé, ale cítíte, že by to konečně mohl být ten pravý. Jenomže pozor, některá znamení vás možná v příštím roce zklamou.

Možná to bude hádkami s partnerem, možná pokušením ze strany třetí osoby, možná zkrátka jenom touhou po změně. Horoskop pro několik znamení pro příští rok připravil podle my.astrofame.com nástrahy v podobě nevěry, a jejich partneři by si tak měli dávat dobrý pozor.

A nejen oni. Jak se píše na zahraničním webu yearly-horoscope.org, i sami nevěrníci budou možná svých činů litovat.

Kdo by si měl dávat pozor na své kroky a myslet na následky dříve, než něco udělá? A koho by si měli partneři raději pořádně hlídat? Podle hvězd jsou do roku 2022 předurčeni k nevěře především tato znamení.

Beran bude v pokušení kvůli alkoholu

Beran pravděpodobně nebude chtít svému partnerovi ublížit. Jenomže alkohol dělá s lidmi mnohé, a tak se možná jednoho dne objeví ráno v posteli úplně cizího člověka. A i když se na ten úlet bude snažit zapomenout, svědomí ho bude trápit dlouho a nakonec to praskne.

Pak bude především na partnerovi, zda dá Beranovi další šanci. Prevence problému je snadná. Na partnera dohlédněte a držte ho dál od alkoholu. Berani sami by měli vědět, kde jsou jejich hranice. A pokud je překročí, jednoduše si ponesou následky.

Vahám se ozve stará známost

Lidé ve znamení Vah byli kdysi zamilovaní do spolužáka, kamaráda nebo kolegy, jenomže neměli kvůli své povaze a vzhledu šanci.

Dnes je ale všechno jinak, po letech prošlo toto znamení transformací, která teď dostane do postele každého. Je ale otázkou, zda za to náhodné setkání se starou láskou stojí.

Možná z toho bude nakonec osudový vztah a Vahám dojde, že jejich současný partner nebyl ten pravý. Možná to ale bude jenom úlet, který zničí štěstí jich i jejich partnera. Váhy by si proto měly dobře dávat pozor, co dělají, a nad každým krokem se několikrát zamyslet.

Blíženci podvedou partnera z afektu

Blíženci mají tendence dělat v afektu strašlivé věci. Po hádce s partnerem je tak možné i to, že se seberou a nechají se sbalit náhodným člověkem v baru.

V tu chvíli jim přijde jako skvělý nápad se pomstít, jenomže je to opravdu řešení? Zkuste nejprve trochu vychladnout, než uděláte nějaký nesmysl.

Pokud je Blíženec vaším partnerem, doporučujeme si ho pořádně hlídat, nedávat mu záminku k problémům a po hádce se s ním raději snažit usmířit.

Pokud ho necháte prásknout dveřmi a odejít, možná to nebude jenom pro ten den, ale už napořád…

Zdroj: my.astrofame.com, yearly-horoscope.org

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články