Horoskop: Pokud jste se narodili v těchto znameních, v roce 2022 dejte velký pozor na své zdraví. Vyplatí se vám to

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
horoskop
Zdroj: Shutterstock

Když se přehoupl rok 2020 do roku 2021, mnoho lidí doufalo, že se pandemická situace uklidní a bude zase lépe. Bohužel ale celý tento rok byl spíše problematický a lidé trpěli nejen koronavirem, ale i mnoha dalšími nemocemi. Jak na tom budete se zdravím příští rok? Možná vám pravdu prozradí horoskop.

Nejen kvůli pandemii by lidé měli dbát na hygienu a hlídat si zdraví. Celá řada osob na to bohužel zapomíná a později na to doplácí. Příští rok bude velmi pravděpodobně i nadále komplikovaný a někteří lidé jsou podle hvězd k marodění mnohem náchylnější.

Patříte k nim i vy nebo váš partner? A jde spíše o mírné rýmičky, nebo vás v roce 2022 čeká nějaká vážná nemoc? Podle hvězdných konstelací by si na své zdraví měli dávat od ledna pozor především lidé narození v následujících znameních.

Blíženci budou neustále ležet s rýmou a bolestmi hlavy

Blížence čeká v roce 2022 hned několik týdnů v posteli. Bude se jim totiž stále dokola vracet rýma, bolesti hlavy a nevolnosti. Ačkoli nejde o nic vážného, možná by nebylo od věci poležet si jednou trochu déle a vykašlat se na práci, která stejně nikam neuteče.

Právě to, že člověk nemoc nedoléčí, totiž způsobí, že se mu za pár dní vrátí. A u Blíženců to bude platit dvojnásob. Nepodceňujte své zdraví a zůstaňte raději doma pod peřinou a s teplým čajem, dokud vám nebude opravdu dobře. I malé zakašlání může být předzvěstí něčeho většího.

Panny mají předpoklady k vážným nemocem

Panny si to možná neuvědomují, ale ve své rodině mají celou řadu závažných nemocí. Cukrovku, rakovinu, problémy s klouby. A to vše může být dědičné. Bohužel, lidé, kteří mají kolem sebe tyto nemoci, často nevnímají, že si vlastně ubližují.

Není na čase změnit životní styl? Dát raději šanci zdravému jídlu a pohybu? Genetické předpoklady sice nejsou všechno, ale pokud je budete podporovat svým špatným životním stylem, možná se dočkáte nemilých problémů, se kterými pak už bojovat nepůjde.

Váhy by měly zvážit bezpečnější styl života

Vahám se sice nemoci vyhýbají, i tak ale tráví v posteli nebo v nemocnicích hodně času. Mají totiž jedno zranění za druhým. A bohužel zlomené ruce či natažené šlachy jsou mnohdy problémem, který je bolestivější a léčí se daleko déle než nějaká ta nemoc.

Možná by nebylo od věci zkusit trochu bezpečnější životní styl. Vaše zájmy a koníčky jsou tím, kvůli čemu jste stále pomlácení, a pokud se dáte na nějakou bezpečnější zábavu, může vám to jedině prospět. Nezapomeňte, že rok 2022 pro vás má být v tomto ohledu kritický.

Zdroj: astrotalk.com, stylecaster.com

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články