Horoskop: Planeta Chiron v Beranu má na 3 znamení velký vliv. Jejich láska bude bolestivá

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
horoskop
Zdroj: Shutterstock

Naše jednání i osudy jsou ovlivněny hvězdami. Podle astrologů závisí hodně na tom, v jakém rozpoložení tato kosmická tělesa jsou a v jakém znamení se právě nachází jednotlivé planety. Mezi 4. a 8. lednem má vliv planeta Chiron, která se bude tentokrát nacházet v Beranu.

Tato planeta velmi silně ovlivňuje lidské emoce, především pak ty, které nás spojují s někým dalším. Jenomže právě v Beranu je Chiron v tomto ohledu poměrně nebezpečný. Máme totiž tendenci se v tomto období zamilovávat do nesprávných osob.

Ať už někoho máme delší dobu, nebo se s někým teprve potkáme, v některých chvílích ho milujeme více a jindy zase méně, aniž bychom si to třeba uvědomovali. Především na tři znamení bude mít Chiron v Beranu vliv. Jak s vašimi osudy tento týden podle horoskopu zamává?

Rak se zamiluje ze zoufalství

Rak si během tohoto období projde nějakou těžkou situací. Možná mu zemře někdo v rodině, možná se rozejde, nebo bude řešit jinou krizi, která ho dostane na dno. Právě toho ale využije někdo, kdo se už dlouho snaží ho získat. Díky tomu, že bude najednou Rak bezmocný a bude hledat pomoc u kohokoli, snadno si ho kdokoli také získá.

Jenomže citlivý Rak se velmi rychle zamiluje. Padne do pasti jménem láska jenom proto, že se jeho protějšek bude tvářit jako ten, kdo mu může pomoci od trápení. Jakmile za pár dní špatné období přejde, dojde mu, že vlastně onu osobu nemiluje. Pak se bude muset vyrovnávat s následky svých činů.

Panna si někde uvnitř uvědomuje, že dělá chybu

Panna zoufale touží po vztahu. Tito lidé se bojí být sami a hledají někoho, kdo by tu pro ně neustále byl. Ale u některých lidí jednoduše víte, že nejsou do vztahu vhodní a že byste s nimi nikdy nemohli být. Jenomže Chiron v Beranu říká, že má cenu to zkusit.

I když Panny vědí, že to, co dělají, nebude mít budoucnost, i když se pomalu ale jistě propadají do vztahu, který už teď v duchu opouštějí, přesto to udělají. A nejhorší na tom všem je, že si začnou uvědomovat, že se skutečně zamilovaly a rozchod bude bolet obě strany.

Ryby už dlouho chtějí skončit, ale teď to nejde

Ryby jsou ve vztahu už nějaký ten čas, ale dlouho si uvědomují, že to není úplně ono. Možná by přece jen bylo lepší jít chvíli dál sám a hledat někoho, kdo se k nim hodí lépe. A právě během této astrologické fáze dostanou Ryby příležitost učinit zásadní krok.

Bohužel jim ale Chiron dá novou naději, a i přesto, že lze říci jasné NE, Ryby se nakonec rozhodnou dát partnerovi šanci. Rozejít se s ním mohou samozřejmě i později, potom už to ale bude vypadat, že to ony jsou tím, kdo vztah pokazil, že za sebou nechaly partnera s dětmi, že někomu nejspíš zničily život. Proto by bylo dobré udělat krok, dokud není pozdě.

Zdroj: yourtango.com

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články