Horoskop: Panny ukončí nefungující vztah, Váhy bude trápit černé svědomí. Někoho může překvapit povýšení

od Nikola Jaroschová
3 minuty čtení
Horoskop duben
Zdroj: Shutterstock

Co si pro vaše znamení přichystaly hvězdy na následujících sedm dní? Kdo se bude hádat s partnerem, kdo bude mít energie na rozdávání a kdo si najde novou lásku? To se dozvíte v horoskopu na týden od 19. do 25. dubna.

BERAN

Máte před sebou jeden z nejlepších týdnů tohoto roku z hlediska obchodování. Je jedno, jestli něco nakoupíte nebo prodáte, ale bude to za mnohem lepší cenu, než jste si mysleli. Kromě toho se vám splní přání.

Je možné, že dostanete opožděný a nečekaný dárek k narozeninám nebo se konečně potkáte s člověkem, se kterým jste se dlouho neviděli.

BÝK

Jestliže u vás v poslední době panuje napětí, vyvolejte hádku klidně vy. Při ní si nikdo z rodiny nebude brát servítky a konečně se zjistí, co vyvolává tu nepříjemnou atmosféru. Pro vás to ale bude všechno hračka vyřešit.

Mlčet byste neměli ani v práci, protože vaše názory a nápady budou jedinečné a nadčasové. O víkendu si vypněte mobil, protože si jinak vůbec neodpočinete.

BLÍŽENCI

Najdete rovnováhu mezi výživou těla a duše, proto si pravidelně dopřejte nějaký vizuální nebo poslechový zážitek. Vaše špatná nálada kvůli událostem z posledních měsíců se rychle zlepší, psychicky se zvednete a přeladíte se na pozitivní vlnu.

V druhé polovině týdne bude ve hře vaše kariéra, proto nevěřte kolegům, kteří se tváří jako kamarádi, ale realita je jiná. Nepůjde o projev přátelství, ale o trik, kterým se vás budou snažit oklamat a profesně znemožnit.

RAK

V první polovině týdne se finančně zvednete. Je možné, že dostanete přidáno nebo se vám vrátí dluh z minulých měsíců, na který jste už zapomněli. Také budete zavaleni spoustou pozvánek, ale pozor si dejte o víkendu.

Možná se vás budou snažit využít nějak vaši příbuzní, nebo sousedi budou tak hlasití, že pokud neprchnete někam mimo domov, určitě se nevyspíte.

LEV

Pokud vám naskočila husí kůže vždycky, když okolo vás prošli vaši šéfové, dojde tento týden ke změně. Stanou se totiž posly dobrých zpráv, protože se od nich dozvíte něco, co vás potěší. Je dokonce možné, že budete povýšeni.

Od čtvrtka neprodávejte nic na splátky a nedělejte žádnou práci bez toho, aniž byste měli stanovený termín. Dá se totiž předpokládat, že druhá strana podmínky nedodrží, a vy byste se tak mohli dostat do finanční tísně.

PANNA

Jste sice racionální, ale nepodceňujte své sny. Tentokrát vám váš vládce Merkur zprostředkuje prorocké vize, ale také zážitky, ze kterých budete trochu překvapeni. Bude to tak intenzivní, že možná přehodnotíte životní filozofii.

V duchu možná uznáte, že existuje něco mezi nebem a zemí, něco, co nejde vysvětlit. Pokud jste ve vztahu, který nedává smysl, konečně se rozhodnete jej nadobro ukončit.

VÁHY

Horoskop vám doporučuje nahlédnout do internetových aukcí a zaměřit se na stará platidla či mince. Jejich hodnota neustále stoupá, a když do nich něco investujete, vyděláte si pořádný balík, aniž byste museli vstát z gauče.

V práci nikomu nepomáhejte ani neraďte, protože by ostatní za vás mohli slíznout smetanu a vy byste ostrouhali. Pokud jste v minulosti byli nevěrní, o víkendu na vás dolehne černé svědomí a vy se skoro ani nevyspíte.

ŠTÍR

Uran naznačuje změny, které se vám ale vůbec nemusejí líbit. Neberte je jako konečné a začněte jednat. Díky Merkuru budete mít obrovský vyjednávací talent a dokážete zvrátit jakékoliv rozhodnutí, dokonce i věci, které už se dávno rozběhly.

O víkendu vám zase Neptun nasadí „růžové brýle“, proto nedělejte dobré skutky a své srdce raději před všemi zamkněte. Hrozí, že se špatně zamilujete nebo finančně podpoříte člověka, který si to vůbec nezaslouží.

STŘELEC

V práci vás překvapí milé zprávy. Je možné, že se dozvíte, že služebně za hranice vyrazí nebo odejde člověk, kterého nesnášíte, což může být nejen někdo z vašich kolegů, ale i šéfů. Rýsuje se i možnost povýšení, nechte se překvapit.

Než o víkendu vyrazíte ven, zkontrolujte zabezpečená okna i dveře. Nic nenechávejte otevřené. V místě, kde žijete, to nemusí být bezpečné a může tu řádit parta zlodějů.

KOZOROH

Energii, optimismus a kreativitu. To vám ostatní budou jen závidět. Nic nebudete hrotit, a když se cosi zasekne, právě vy všechno zklidníte a vyřešíte. Zaměřte se na skvělou volnočasovou aktivitu, možná půjde o adrenalinový sport.

Pokud jste single, z Venuše se dá na první pohled odvodit zamilování na první pohled. Sice si budete myslet, že jde jen o jarní flirt, ale je možné, že se to překulí v mnohem vážnější vztah.

VODNÁŘ

Možná uděláte osobní rekord v počtu objetí. Zaskočí vás nečekaná, ale skvělá zpráva. Ta se může týkat buď někoho z vašich rodičů, nebo dětí. V každém případě ale bude u vás doma od té doby jenom veselá a nadšená atmosféra jako už dlouho ne.

Je možné, že se ale může pokazit nějaký spotřebič, bez kterého se neobejdete. Ani to vám ale nezkazí dobrou náladu. Nakonec si vyberete skvělý přístroj, který bude za výhodnou cenu a vy z něj budete nadšení.

RYBY

Konečně se prolomí hradba mlčení a vy konečně dostanete příležitost objasnit si věci z minulosti, která vyvolala takový konflikt, že s vámi přestali mluvit někteří členové vaší rodiny. Vzájemná nedůvěra se naštěstí rychle rozplyne a vy se začnete opět často navštěvovat.

Pokud jste kreativní, objeví se ve vás jedinečný a originální styl. Na konci týdne se objeví zdravotní problémy, které souvisí s parazity. Jezte proto jen tepelně upravená jídla.

Autor: Barbora Turková


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články