Horoskop: Některá znamení si v roce 2022 projdou v práci doslova očistcem. Možná patříte mezi ně

od Šárka Blahoňovská
4 minuty čtení
horoskop prace
Zdroj: Shutterstock

Rok 2021 je za pár dní u konce a většinu z nás zajímá, co si pro nás přichystá následujících dvanáct měsíců s dvojkou na konci. Web AstroSage přináší detailní přehled toho, co všechna znamení čeká v profesní oblasti. Kdo bude mít novou práci, kdo bude jak vycházet s kolegy a koho čeká kariérní růst?

BERAN

Začátek roku vám přinese dobré příležitosti na pracovní povýšení. Je také možné, že zaměstnání úplně změníte. Dostanete totiž práci snů, která se neodmítá.

Ovoce vaší tvrdé práce začnete sklízet v březnu, největší výhodu budou mít majitelé podniků. Ti se mohou těšit na velké výdělky.

V červenci se zajímavé nabídky dočkají lidé, kteří pracují s kovem, právníkům a účetním se bude dařit zase v srpnu.

Tento rok je ideální doba pro posílení vaší pracovní pozice, protože dostanete spoustu možností, jak vydělat krásné peníze.

BÝK

V roce 2022 budete svědky velkého kariérního posunu. Planetární propozice vám přinesou dobré příležitosti k posílení vaší práce.

Na začátku roku se bude Jupiter přesouvat do desátého domu, což může přinést změnu profese. I přesun Saturnu do devátého domu tyto změny podpoří a přinese vám štěstí.

Během téhle doby můžete být třeba povýšení. Těm, kdo obchodují s penězi, se bude dařit nejvíce v říjnu, ale měli by se mít stále na pozoru a obchodovat s rozumem.

BLÍŽENCI

Co se vás Blíženců týče, v roce 2022 získáte určitou finanční jistotu a budete mít možnost vydělat si z více zdrojů.

Hned na začátku roku budete mít možnost začít více pracovat a vydělat více peněz. Může za to Jupiter v desátém domě. Během toho můžete vydělat nějaké peníze z nemovitostí, úspěšné to bude hlavně pro dělníky, makléře nebo řemeslníky.

Vaše štěstí je ale kvůli Saturnu v dubnu nejisté a musíte pracovat opravdu tvrdě, abyste svou pozici obhájili. Příznivé období ale nastane pro ty, kdo pracují v mezinárodních společnostech.

RAK

Váš devátý dům štěstí bude na začátku roku v osmém domě nejistoty. To s sebou přinese některé chaotické situace na pracovišti. Budete mít neustálý strach ze ztráty zaměstnání a se svou prací nebudete moc spokojeni. Touha odejít bude opravdu velká.

Lepší pracovní podmínky nastanou zhruba v dubnu. Ti, kteří si najdou novou práci, si vydupou lepší pracovní podmínky, ale ti, kdo pracují v rodinných firmách, to nebudou mít lehké. Konec roku bude dobrý pro učitele, soudce nebo lékaře.

LEV

Vy se budete v práci podřizovat tzv. védské astrologii. Váš šestý dům služeb bude na začátku roku v dobrém umístění ve vašem znamení. Díky tomu budete v práci mimořádně zapálení a dynamičtí. Snadno tak budete přemáhat svou konkurenci a protivníky.

Na své kolegy uděláte dojem dobrou energií a profesionalitou. V dubnu se bude dařit všem, kteří pracují ve službách, protože získají nové klienty.

Opatrní musí být ale zaměstnanci rodinných firem, protože to s jejich příbuznými bude občas trochu skřípat.

PANNA

Vy si užijete hlavně učení se novým věcem na profesní rovině. Na začátku roku budete toužit proměnit své koníčky v povolání.

Bude to příznivé období pro ty, kteří se chtějí učit novým věcem a doplňovat své dovednosti. Majitelé podniků by nicméně měli být opatrní na všechny, kdo si od nich chtějí půjčit peníze. Možná už by je taky nemuseli vidět.

Druhá polovina roku se bude dařit hlavně těm, kteří pracují v administrativě. Využijte svých zkušeností, abyste se nedostali do žádných problémů, a to hlavně v červenci a v srpnu. Říjen bude dobrým zdrojem peněz.

VÁHY

Rok 2022 bude vaším kariérním boomem. Splníte si své sny bez ohledu na to, v jakém oboru přesně pracujete. Saturn na začátku roku přinese pracovní růst těm, kteří pracují ve stavebnictví, v automobilovém nebo třeba ropném průmyslu.

Období od dubna vám přinese větší možnost výdělku. Je to ideální doba pro rozjetí nových projektů. Pokud si chcete vydělat svými koníčky, měli byste zpozornět. Saturn aktivuje váš dům příjmů.

Chcete si najít novou práci? Změňte ji někdy po dubnu, to se naskytne ojedinělá příležitost.

ŠTÍR

Pro vás bude rok 2022 v práci velmi chaotický a problematický. Lidé v rodinných firmách budou čelit problémům se svými partnery a společníky.

Někteří z vás se možná dostanou do bodu, kdy se rozhodnou firmu zavřít. Opatrní buďte i ve chvíli, kdy budete jednat s nějakými obchodními partnery. Jejich jednání rozhodně nebude férové. Možná se dokonce objeví třetí osoba, která vás bude chtít na trhu pošpinit.

Jestliže plánujete investovat, je na to nejlepší období od dubna. V červenci a srpnu se dobré nabídky dočkají lidé, kteří si hledají svou první práci. Podnikatelé by si měli dát pozor na konec roku.

STŘELEC

Štěstí a peníze, to budou klíčová slova na začátek roku 2022. Slunce vám přinese velení a autoritu a své nadřízené přesvědčíte svou urputnou prací.

Během této doby budete dostatečně silní, abyste porazili své konkurenty a soupeře. Aspekt Jupitera přinese štěstí všem, kteří pracují ve školském sektoru, a úspěch zaznamenají i ti, kteří pracují se svými příbuznými. V červenci se zase dočkají ti, již pracují s penězi nebo s auty.

KOZOROH

Začátek roku pro vás bude úspěšný, protože Saturn bude v tomto období ve vašem znamení a v desátém domě povolání. Během toho získáte výsledky svého snažení z loňských měsíců.

Ostatní budou z vaší práce nadšení, a vy se tak možná budete radovat z povýšení. V červenci se uznání dočkají pracující v průmyslu, zabodují hlavně svou diplomacií. V říjnu a listopadu se všichni umělci mohou připravit na větší výdělky.

VODNÁŘ

Nový rok pro vás nebude vůbec jednoduchý. Budete čelit vzestupům, ale i pádům. Začátek roku přinese určitou změnu vaší profese.

Náročná doba to bude hlavně pro všechny zaměstnance, protože budete trpět tím, co se ve vaší práci děje. Možná se budete muset se svým současným povoláním rozloučit.

V dubnu se dočkají lepších zítřků hlavně podnikatelé, kteří budou moci dělat obchody, které jim navýší příjmy.

Poslední dva měsíce roku přinesou trochu nejistoty, ale je možné, že to bude začátek konce. Třeba ten další rok začnete úplně někde jinde.

RYBY

Pro vás bude příznivá až druhá polovina roku, protože na začátku roku můžete přijít kvůli Jupiteru o nějakou věc či místo v práci.

Začátek roku si tak užijí spíše ti, kdo pracují v mezinárodních firmách. Ti ale zase mají mnohem větší finanční výdaje, a tak se musí hodně snažit, aby o práci nepřišli.

Přechod Jupitera v dubnu přinese s sebou sílu a stabilitu. Budete plní energie a ambicí a před vámi se budou otevírat nové cesty. Toto období vám pomůže dosáhnout vašich kariérních cílů a udělat krok vpřed ve vaší profesi.

Zdroj: Astrosage

Autor: Dagmar Škádlivá


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články