Horoskop: Největší zaslepenci horoskopu mají dlouhé vedení. Pozor, soužití s nimi je o nervy

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
horoskop
Zdroj: Shutterstock

S některými lidmi je opravdu těžké vyjít. Jednoduše proto, že jsou to zaslepenci, kteří nevidí, co se kolem nich děje. Pokud jim něco neřeknete vyloženě na rovinu, nepochopí to. Náznaky a nějaké pošťuchování jim nic neřekne, protože jednoduše nevidí, co se jim snažíte říci. Anebo to vidět nechtějí.

I když jim jasně dáte najevo, co po nich chcete nebo jak se vůči nim cítíte, oni na to reagují jenom pokrčením ramen a informaci tak nějak přejdou, aniž by v jejich životě cokoli změnila. Nedochází jim základní věci a ve vztahu nebo i ve společnosti jsou potom úplně mimo.

Někdy se vám zdá, že to skoro až musí dělat naschvál. Je vůbec možné, aby vaše vysílané signály tak moc nepochopili? Občas je pravda, že je přehlížejí záměrně, jindy jsou ale jednoduše opravdu tak moc nedůvtipní. O kterých znameních horoskopu je řeč?

Lev je zahleděný sám do sebe

Lev je arogantní, namyšlený a sebestředný. Má spoustu práce s vnímáním své vlastní dokonalosti a jejím propagováním před ostatními, že jednoduše nevidí, co se mu snažíte říci. Pokud ho pozvete na večeři, řekne vám, že nemá hlad. Když mu řeknete, že to přece vůbec nemusí být o jídle, nechápe, proč by s vámi tedy měl někam chodit.

Pokud ho přece jenom na nějaké to jídlo vezmete, bude naprosto ignorovat vaše snahy o flirt a bude mluvit jenom o sobě. A když se ho nakonec zeptáte, zda nechce přespat ve vašem bytě, odpoví, že to má domů kousek a nevidí důvod, proč by měl spát někde jinde.

Panna hloupou jenom dělá

Panna působí jako zaslepenec, ve skutečnosti ale ví dobře, co se kolem ní děje. Někdy je ale snadnější předstírat nevšímavost. Když s někým nechce randit, jednoduše dělá, že nevidí jeho signály. A když se jí nechce uklízet, večer jenom s klidem řekne, že vaši žádost, aby odpadky zmizely z kuchyně, pochopila tak, že je má dát do chodby.

Naivní a roztomilý Štír

Pokud se vám líbí někdo, kdo se narodil ve znamení Štíra, budete to mít složité. Štíři totiž spoustu věcí nepochopí a vnímají hodně informací doslovně. Aby pochopili, že k nim něco cítíte, musíte jim to vyloženě na rovinu říci, a i tak je někdy možnost, že to nepoberou.

Možná ale právě jejich naivita a roztomilost je to, co vás na nich přitahuje. Pokud se vám s nimi podaří nějaký vztah navázat, ani jako partneři nebudou příliš ideální. Jejich nechápavost často změní romantický večer ve velké zklamání, protože větu „Pojďme spát“, vnímají zkrátka doslova.

Býk vám radost dárkem neudělá

Vzpomínáte si na scénu z Mr. Beana, kdy mu jeho přítelkyně ukázala prsten ve výloze a on místo toho koupil obraz, který byl hned vedle něj? Tak nějak budete pravděpodobně trpět s Býkem. I když mu řeknete, co si přejete, on to pochopí špatně a zaskočí vás něčím, co opravdu nepochopíte. Pak na vás bude zírat s nechápavým výrazem a ptát se, jak měl vašim náznakům asi tak porozumět.

Zdroj: yourtango.com, allure.com, britannica.com

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články