Horoskop: Nejšťastnější znamení v roce 2022. Podle odborníků vás čeká jenom smích a radost

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
horoskop
Zdroj: Shutterstock

Rok 2021 byl jistě náročný. Někomu se možná přihodila řada pozitivních věcí, všichni se ale jistě shodneme na tom, že problémy týkající se každého z nás bychom už raději pro následující rok hodili za hlavu. Jedno konkrétní znamení si to podle odborníků bude moci dovolit.

„Jupiter, planeta štěstí a expanze, bude v Rybách po celý rok a přinese s sebou hojnost příznivé energie,“ říká astroložka Renée Watt. Dodává, že pro některá znamení horoskopu bude tato energie mnohem výrazněji znatelná než pro jiná. Tím nejšťastnějším znamením se v roce 2022 mají stát právě Ryby.

Astroložka Athena Antares navíc podle myimperfectlife.com doplnila, že ačkoli toto konkrétní znamení pocítí vliv ve velkém, a dá se tak skutečně označit za to nejšťastnější, i u ostatních bude mít Jupiter nějakým způsobem vliv na jejich dobrou náladu. Ačkoli ji možná přebijí některé méně šťastné události.

Milostný život

Ryby se doposud lásky možná trochu bály, v roce 2022 ale potkají někoho, s kým jim najednou přijde možné všechno. Možná se bude jednat o novou lásku, možná si jenom u stálého partnera uvědomí, že on je skutečně tím, s kým chtějí strávit celý život. Ve svém milostném životě pocítí absolutní štěstí.

„Ryby by v roce 2022 měly pracovat na tom, aby jejich budoucnost někam směřovala. Právě pozitivní energie a štěstí jim totiž dodá inspiraci k tomu, aby začaly budovat společné bydlení, přemýšlet o dětech a myslet na kvalitní budoucnost po boku partnera,“ tvrdí astroložka Liz Simmons.

Kariérní postup

Odbornice dodává, že i v kariéře se bude Rybám nevídaně dařit. Zjistí, že jejich přirozeného talentu si lidé v práci cení. Pokud se přestanou soustředit samy na sebe a pomohou ostatním, projeví, že mají dobré srdce a nejsou jenom dříči, kterým jde o zisk, ocení to tedy kolegové i šéf.

Paradoxně tak Ryby právě díky tomu, že se vzdají snahy o kariérní postup, dostanou povýšení, a dokonce se mohou stát vedoucími na vysokých pozicích, kde se naučí vést tým a dostanou možnost spolupracovat s lidmi, které vždy uznávaly. Chce to jenom trochu zvolnit svou snahu o úspěch, on si vás najde sám.

Nečekejte, že přijde úspěch hned

Astrologové sice Rybám sdělují pouze dobré zprávy, varují ale před tím, že rok 2022 je dlouhý, a nemusí tak přijít úspěch hned. Začátek roku by mohl být komplikovaný a až později se objeví zlepšení jak v lásce, tak i v práci. Platí to ale zároveň i naopak.

Zatímco se vám může v první polovině roku zdát, že je vše dokonalé, pokud si nedáte pozor, velmi rychle přijde pád. Hvězdy tak Rybám sice nadělily pro rok 2022 dostatek štěstí, ale je jenom na nich, zda si ho udrží a naučí se s ním pracovat, nebo zda naději zahodí a ztratí možnost na dokonalý život.

Zdroj: myimperfectlife.com

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články