Horoskop na tento týden: Panny si budou užívat milostné chvilky, Kozorohové najdou životní lásku

od Nikola Jaroschová
3 minuty čtení
horoskop
Zdroj: Shutterstock

Co si pro vaše znamení přichystaly hvězdy na následujících sedm dní? Kdo se bude hádat s partnerem, kdo bude mít energie na rozdávání a kdo si najde novou lásku? To se dozvíte v horoskopu na týden od 12. do 18. dubna.

BERAN

Jestliže máte sedavé zaměstnání, vyrazte každý den alespoň na kratší procházku. Je totiž potřeba, abyste svůj pohyb zdvojnásobili. Pokud máte napjaté vztahy se sousedy či příbuznými, tento týden dojde ke smíru, nebo se alespoň přestanete vzájemně popichovat. Také zatoužíte po více informacích a rozhodnete se zapsat se do kurzu. Co se týče akcí s přáteli, raději mějte náhradní program. Občas totiž dojde ke změně, která se vám nemusí pozdávat.

BÝK

Novoluní na vaši mysl zafunguje jako kouzelný lektvar. Vyplaví se z ní špatné vzpomínky, noční můry i psychická bolest. Zkrátka přestanete myslet na to špatné, co bylo a budete se dívat vstříc budoucnosti. Zlepší se i vaše finanční stránka, která bude možná spojená s novou pracovní pozicí či kariérním vzestupem. Pokud máte spory s bývalým zaměstnavatelem, čeká vás tuhý boj, který ale nakonec vyhrajete.

BLÍŽENCI

Tento týden z vás neuvěřitelně hýří sebevědomí. Energií a elánem dokážete motivovat i ostatní a strhnete na svou stranu všechna znamení. Vaše akce budou promyšlené a naplánované, takže se nestane, že byste narazili na problém. Jestliže jste v minulosti někomu ublížili, svou chybu napravíte a omluvíte se.

RAK

Vaše profesní ambice dostávají zelenou, jen to teď nesmíte pokazit. Štěstí se na vás usměje hlavně ve chvíli, kdy věci budete řešit hned a okamžitě a nebudete nic prodlužovat. Jestliže se v minulosti vaše pověst poškodila, je ideální čas ji tento týden napravit. Kromě toho dostanete šanci vyhodit si z kopýtka, protože dostanete zpátky peníze, se kterými jste už ani nepočítali. Užijte si je.

LEV

Dejte si velký pozor, protože budete mít tendence brát zákon do svých rukou a poštvat proti lidem, které nemáte rádi, klidně i celou společnost. To by se vám ale mohlo stát osudným. Sice to váš záměr nebude, ale když se věci dají do pohybu, lavina už nepůjde zastavit. Myslete raději na svůj vztah a do něj investujte energii. Pokud se totiž s partnerem hádáte, konečně najdete společnou řeč. Jestliže jste single, běžte mezi lidi. Víkend už sami trávit nebudete.

PANNA

Připomenou se vám potlačované touhy po moci nebo po sexu. Konečně budete moci využít všechny svoje zbraně a získat přirozeně to, o co jste si v minulosti báli říct. Zkuste třeba na úřadě požádat o přidělování kompenzací či dávek. Dostanete se k penězům, o kterých se vám ani nesnilo. Možná budete také povýšeni či dostanete svoji vlastní kancelář. Skvělé je, že odhodíte zábrany a užijete si nejlepší chvilky v posteli od začátku roku.

VÁHY

Nevyhýbejte se reálným diskuzím či těm na sociálních sítích. Diplomaticky spojíte lidi, kteří by se nikdy nedali do řeči. Pokud podnikáte, dostanete nové nabídky. Skvěle získáte nové zákazníky a není vyloučena ani práce v zahraničí. A to nejlepší na konec. Okolo 17. dubna si vsaďte, protože Jupiter stojí na vaší straně a vám se ze samého štěstí málem zatočí hlava.

ŠTÍR

Pečlivě pozorujte, co doma i v práci děláte, protože díky novoluní v akčním Beranu si uvědomíte, které věci děláte dobře a jsou důležité, a které jsou naopak úplně zbytečné a vy s nimi ztrácíte čas. V druhé polovině týdne se věnujte starším osobám ve vaší rodině, protože budou potřebovat posluchače, který je vyslechne a zároveň jim pomůže napravit velmi starou křivdu.

STŘELEC

Mezi vašimi koníčky a prací se podaří nastolit balanc. Čas budete mít na oboje a budete v tom neuvěřitelně dobří. Sportovci a umělci dokonce získají velké množství nových fanoušků, a pokud jste single, najdete mezi nimi spřízněnou duši. Přáno bude i zadaným, kteří se rozhodnou rozšiřovat rodinu. Jestliže sháníte bydlení, o víkendu se na vás konečně usměje štěstí.

KOZOROH

Novoluní v Beranu pojmete jako takovou úpravu svého života i bytu. Vyházíte věci, které už neslouží nebo už se vám nelíbí. Budete obdařeni neuvěřitelnou estetikou, proto je tento týden ideální ke změně interiéru vašeho domova. Klidně si pořiďte i něco nového, klidně i dražšího, protože si finančně polepšíte.

VODNÁŘ

Co můžete udělat dnes, neodkládejte na zítřek. Tohoto hesla se budete držet celý tento týden. Ani jeden se nebudete flákat a budete velmi akční. Prokrastinace je pro vás tentokrát sprosté slovo. Žádné problémy nebudete nechávat na poslední chvíli, včetně hovorů nebo e-mailů. Možná zjistíte, že v nějakém oboru máte velké mezery a rozhodnete se začít se vzdělávat. Osamělí konečně najdou pravou lásku a spřízněnou duši.

RYBY

Hvězdy vám vytvoří ideální příležitost k vydělávání více peněz, tím pádem si můžete začít vytvářet finanční rezervu, po které toužíte už velmi dlouho. Tuhle šanci nepropásněte, do půl roku máte svůj sen splněný. Okolo středy jednejte diplomaticky, protože podle toho, jak zvládnete důležitý rozhovor, se bude odvíjet vaše následující kariéra. Pokud máte zvířecího kamaráda, budete s ním muset k lékaři, ale dopadne to naštěstí dobře.

Autor: Barbora Turková


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články