Horoskop: Na svůj věk mají podivné záliby. Tahle znamení z puberty nikdy nevyrostou

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
horoskop
Zdroj: Shutterstock

„Nejsi už na to trochu starý?“ Tuhle větu nejspíš v životě už slyšela celá řada z nás. Pravdou ale je, že někteří lidé se na svůj věk opravdu nechovají. Jednoduše si neuvědomují, kolik je jim let, nebo se nechtějí nechávat nějakými čísly omezovat. A zatímco někdy to je správně, jindy je to možná trochu problém.

Říká se, že člověku je přesně tolik, na kolik se cítí. Takže pokud se někdo i v padesáti chce pouštět do odvážných rozhodnutí, která ve dvaceti promeškal, nejspíš na tom není nic špatného. Má to ale celou řadu háčků, které je dobré zvážit.

Někdy totiž takové jednání může obtěžovat vaše okolí, nebo vám dokonce ubližovat. Podle hvězdných konstelací některá znamení jednoduše nikdy nevyrostou z puberty. Která to jsou a jak se u nich zlozvyky z mládí projevují?

Lev a jeho vtípky

Lev je od přírody člověk, který hledá pozornost, nerad je sám, chce být středem pozornosti. Proto vyhledává velké party, místa, kde může říkat vtípky a snažit se zapůsobit. Pokud tak uvidíte mezi mladými na nějakém koncertu doslova pařit nějakého důchodce, jistě to bude Lev.

Navíc si bude chtít s každým povídat, bude házet staré, ale dobré vtipy, které jsou sice ohrané, ale rádi se jim zasmějete, a pokusí se jednoduše za každou cenu na sebe přitáhnout pozornost. Večer ho pak možná budou bolet jeho stará záda, ale psychicky se bude cítit na dvacet.

Váhy se nedokážou vzdát her

Lidé ve znamení Vah milují hry. A je jedno, jestli deskové, nebo počítačové. Když jsou v práci, myslí neustále na to, až se vrátí domů a budou moci začít hrát tu svou oblíbenou. A je jedno, jestli je jim dvacet, čtyřicet nebo šedesát. A pokud jsou Váhy už v důchodu, nic jim nebrání prosedět půl dne u počítače nebo konzole a pokoušet se překonat rekordy svých pubertálních dvojčat.

Nesamostatný Rak chce pořád maminku

Rak je rozmazlený člověk, který se jednoduše drží stále tam, kde je mu dobře a kde se cítí bezpečně. Někdy se z domu odstěhuje ve třiceti, jindy třeba vůbec, pokud má rodina dvougenerační dům. Nechává si prát, vařit, uklízet. V partnerském životě je pak trochu nesamostatný.

Dokonce i když si někoho najde, dává stále přednost rodině, které ve všem věří. Právě Rak tak nejspíš větu o tom, že na některé věci už je možná dost starý, slýchá nejspíš nejčastěji. Jeho partner se ho totiž rozhodně bude snažit přesvědčit k vlastnímu bydlení.

Býk se pouští do odvážných kroků

Býk si chce připadat mladě, proto jedná nerozvážně a unáhleně. V šedesáti si najde mladou dvacetiletou přítelkyni, zasnoubí se s ní a myslí si, že když si ji vezme, zestárne po jejím boku pomaleji. Bohužel to tak obvykle není a takové vztahy pak nemívají šťastné konce

Zdroj: yourtango.com, allure.com, britannica.com

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články