Horoskop: Letos se řiďte podle fází Měsíce. Dávejte pozor, ať nepromeškáte ty nejlepší příležitosti

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
zena mesic
Zdroj: Shutterstock

Během letošního roku si můžete své cíle naplánovat mnohem snadněji, pokud budete vědět, v jaké fázi se zrovna nachází Měsíc. Můžete díky němu realizovat své plány mnohem pečlivěji a budete úspěšnější.

Jak se zorientovat ve fázích Měsíce a jak podle nich naplánovat celý rok 2022? Mnoho lidí se fázemi Měsíce řídí, a určují si tak datum různých rituálů, půstu, nebo dokonce otěhotnění. Podle nich si můžete naplánovat, kdy zasadit květiny nebo se nechat ostříhat. Jednotlivé fáze popsal server wemystic.com.

Každých sedm dní se fáze Měsíce mění

Víte, jaké jsou charakteristiky jednotlivých fází? Jsou čtyři, každá trvá jeden týden. Podle nich si lidé, kteří svůj život řídí podle astrologie, plánují veškeré aktivity. Můžete se k nim snadno přidat, stačí vědět něco více o fázích a podle nich uzpůsobit svůj život. První z fází je novoluní, a jak název trochu napovídá, můžete v tomto období začít realizovat nové projekty.

V této fázi není Měsíc viditelný, ale přesto na obloze je. Dávejte si ale pozor, abyste nepromeškali tu nejlepší příležitost k novým začátkům. Vaše sny a projekty se mohou začít realizovat až třetí den lunace. V této fázi budete mít spoustu energie na vytváření nových cílů a plánů.

Další fáze je dorůstání Měsíce. Malinký srpek Měsíce se bude postupně zvětšovat a s ním také naděje na splnění všeho, co jste začali budovat už v novoluní. Dívejte se kolem sebe, zlepšujte své projekty, nebo se ohlédněte za tím, co jste již vytvořili. Můžete zhodnotit, jestli jste udělali správný krok. Nyní máte možnost pozvat své přátele na setkání, které dlouho odkládáte.

Nezaměřujte se jen na projekty ohledně práce nebo podnikání, ale věnujte se také vztahům, a to nejen v rodině. V této fázi Měsíce je můžete posilnit, protože je to ideální čas. Tři dny před úplňkem mějte oči otevřené. Můžete odhalit tajemství, které bylo dlouho skryté. Samotný úplněk pak mnoho lidí fascinuje, ale někteří se na tuto fázi vůbec netěší.

Během úplňku se můžete cítit velmi unavení

Úplněk vede podle některých k srdečním záležitostem, nemusí se ale jednat pouze o vztahy. Měli byste v tomto období pečovat hlavně o své zdraví, které může být náchylnější k různým komplikacím. Dávejte si pozor, o čem budete během této fáze rozhodovat, protože rozhodnutí už nebude možné změnit.

Emoce vás mohou velmi ovlivnit, zároveň se ale blíží vrchol vašeho snažení, které jste začali ve fázi novoluní. Pokud jste měli nějaké tajemství, během úplňku může vyplout na povrch. A poté už následuje poslední fáze Měsíce, ve které ubývá. V této části lunárního cyklu byste v sobě měli uzavřít mnoho věcí z různých oblastí života.

Tato fáze by vás měla donutit k tomu, abyste si uvědomili, jakých cílů jste během celého cyklu dosáhli. Na něčem jste skoro měsíc pracovali a je načase bilancovat, jestli se vám skutečně podařilo dosáhnout cíle, který jste chtěli. V této fázi je čas také na odpočinek a přípravu na další záležitosti, které rozjede v nové fázi novoluní.

Zdroj: wemystic.com

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články