Horoskop: Klidně několik dní bez sprchy. Ty největší špindíry zvěrokruhu si domů nevoďte

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
horoskop
Zdroj: Shutterstock

Pro většinu z nás je ranní a večerní hygiena samozřejmostí. Stejně tak si bez přemýšlení umyjeme ruce, když přijdeme domů nebo když se něčím ušpiníme. Jenomže celá řada lidí má tyhle návyky trochu jinak. Někteří špindírové si ruce od kečupu jednoduše otřou do trička.

Někdy jsou večer líní, a tak si řeknou, že si dají sprchu až ráno. Jindy si zase sundají ponožky, uznají, že ještě není třeba je dávat do prádla a druhý den v nich vyjdou z domu znovu. Svůj vlastní zápach sice necítí, ale okolí se od nich po čase začne držet dál a někteří jim možná i na rovinu řeknou, co si o nich myslí.

Která znamení patří k těm největším špindírům světa? Kdo si neláme hlavu s mytím hlavy a koho netrápí špinavé a propocené oblečení? I když se to možná mnohým může zdát nechutné, i tito lidé skutečně existují a jejich návyky jsou příšerné.

Vodnář má problém s cizími koupelnami

U Vodnáře by člověk předpokládal, že bude ve vodě jako doma. A když jsou tito lidé ve svém prostředí, tak nemají s hygienou žádný problém. Komplikace ale nastávají v cizích domovech. Vodnář totiž nerad používá cizí koupelny, a pokud je někdy třeba na týden mimo domov, dokáže celou dobu vydržet bez sprchy.

Ať už jde o přespávačku s kamarády, o sportovní trénink, nebo několikadenní dovolenou, Vodnář do cizí sprchy či vany jednoduše nevleze. A když pak konečně sundá doma zpocené oblečení, možná si dokonce sám uvědomí, že takhle nezapáchal dlouho.

Váhy a jejich špinavé oblečení

Váhy mají paměť zlaté rybičky. Pokud je někdy v práci přistihnete ve špinavém tričku nebo z nich ucítíte podivný odér, je to jednoduše tím, že si tričko zapomněly vyprat. Někteří jedinci dokonce nemají problém vyndat oblečení z koše na prádlo a vzít si ho na sebe. Sice zapáchá, ale ladí jim přece s teniskami.

Kozoroh je špindíra náchylný k nemocem

Kozorohové si nemyjí ruce, když přijdou domů, zuby si vyčistí jednou za týden a ve vaně se opláchnou vodou, ale na šampony je moc neužije. Právě proto také mají neustále nějaké zdravotní problémy. Nejčastěji jsou to vyrážky, svědění a bolesti zubů.

Často ale bojují například i se žloutenkou, která se ne nadarmo označuje jako nemoc špinavých rukou. A když je někdo před problémy varuje, jenom pokrčí rameny a argumentují tím, že jsou přece očkovaní, tak proč by si myli ruce. A to pro ně platí jak v souvislosti se žloutenkou, tak i třeba s covidem.

Berana dostihne lenost a nestíhání

Večer si Beran řekne, že je příliš líný na to, aby se myl. Do postele tak jde špinavý, ale má představu toho, že ráno vstane dřív a před prací se vykoupe. Je ale jasné, jak to nakonec dopadne. Beran ráno zaspí, nestíhá nic a do práce přijde nejen pozdě, ale ještě špinavý a zapáchající.

Zdroj: yourtango.com, allure.com, britannica.com

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články