Horoskop: Karty promluvily o tom, co vás čeká podle tarotu v roce 2022. A bude to stát za to

od Šárka Cvrkalová
3 minuty čtení
horoskop
Zdroj: Shutterstock

Mnoho z nás jistě zajímá, co nás čeká v roce 2022. Existuje celá řada možností, jak si nechat předpovědět svou budoucnost. O tom, co se pro nás chystá, hovoří mimo jiné i tarotové karty. Zajímá vás, které z nich sedí k vašemu znamení a co si pro vás na příští rok připravily?

Horoskop nikdy nedokáže předpovědět konkrétní události, může vás ale varovat nebo vás na něco připravit. A podle metro.co.uk mají v tomto ohledu právě tarotové karty velké schopnosti. Podívejte se, co prozrazují o vašem znamení, a nechte se jimi v roce 2022 vést.

Beran – Trojka mečů, Soud a Trojka disků

Význam vašich karet dává dohromady oddanost. Jste podle všeho rozpolceni mezi přáteli, prací a dalšími povinnostmi. Bojíte se, že kvůli přehnanému množství věcí, na které musíte myslet, přijdete o přátele. Nenechte povinnosti, aby vás pohltily. Pak by se vám snadno mohlo stát, že zůstanete úplně sami.

Býk – Šestka pohárů, Měsíc a Královna mečů

Vaše karty znamenají nostalgické vzpomínky. Setkáte se s někým, kdo vám připomene nějaké zážitky z minulosti. Nesmíte se ale nechat oklamat. Ten člověk už je někým jiným, a i pokud byl kdysi dobrým přítelem, teď chce pravděpodobně jenom těžit z vašich úspěchů.

Blíženci – Devítka pohárů, Královna disků a Čtyřka disků

Vaše karty říkají, že vás v roce 2022 čeká něco velkého. Nebojte se trochu riskovat, vyplatí se to a vy se možná konečně dočkáte zaslouženého úspěchu. Může jít o pracovní, osobní nebo rodinnou změnu, každopádně zažijete něco, co vám převrátí v dobrém slova smyslu život naruby.

Rak – Král mečů, Smrt a Desítka mečů

Karty pro vás vybraly pro rok 2022 výraz odchod. Všichni vás obdivují a pořád po vás něco chtějí. Sice vám to dělá psychicky dobře, ale fyzicky už na to nemáte a začíná vám pomalu docházet, že vás jen zneužívají. Nenechte už ostatní těžit z toho, že vy jste dobří. Je na čase z této pozice odejít.

Lev – Dvojka pohárů, Zamilovaní a Blázen

Milostné vibrace. Takové heslo nesou vaše karty. Pokud jste nezadaní, do konce zimy už rozhodně nebudete. A pokud někoho máte, možná poznáte někoho jiného, kdo vám ukáže, co je to skutečná láska. Pak si třeba uvědomíte, že doteď jste vlastně žili ve vztahu, který za to nestál.

Panna – Desítka holí, Sedmička pohárů a Čtyřka disků

Panna by se měla podle všeho zaměřit na třídění. Je kolem vás až příliš mnoho věcí. Máte desítky zájmů, stovky přátel a tunu povinností. Na jednoho člověka je to zkrátka moc, a vy se tak konečně musíte rozhodnout vytřídit si priority a věnovat se naplno jenom tomu, co za to stojí.

Váhy – Věž, Král holí a Spravedlnost

Vahám karty ukazují význam bohatství. Nejedná se ale vyloženě o peníze, může jít jednoduše o nalezení něčeho, co je pro vás už velmi dlouho důležité a pátráte po tom několik let. Ano, v roce 2022 se vám konečně splní sen a získáte to, po čem tolik toužíte. Ať už je to láska, nebo peníze.

Štír – Poustevník, Osmička mečů a Eso disků

Tyto karty dohromady znamenají čerstvou perspektivu. Dá se říci, že se ve vašem životě stane něco, co vám změní náhled na nějakou věc. Díky tomu si uvědomíte, že něco ve vašem životě nebylo úplně v pořádku, že byste měli něco změnit. Anebo se třeba jenom utvrdíte v tom, že jste naopak ten nejšťastnější člověk na světě.

Střelec – Král mečů, Pětka pohárů a Viselec

Ačkoli se to podle názvů karet nemusí zdát, vaším heslem pro rok 2022 je pozitivní myšlení. Znamená to, že i když vás bude čekat celá řada problémů, pokud se budete soustředit jen na to hezké a myslet na pozitivní věci, které mohou nastat, překážky překonáte s nadhledem.

Kozoroh – Královna pohárů, Král pohárů a Eso holí

Propojení. Kozoroha čeká nalezení někoho, s kým si bude rozumět naprosto ve všem. Nemusí to ovšem znamenat někoho ve vztahu, ale třeba nového kamaráda nebo dlouho ztraceného sourozence. Najednou budete s někým jako jeden člověk a vždy, když budete na něco sami, on vám poradí. Nikdy vás nezklame a nikdy nepůjde proti vám.

Vodnář – Svět, Sedmička mečů a Eso pohárů

Vodnářovi předpovídají karty tajný projekt. S velkou pravděpodobností se bude jednat o pracovní plán, jehož naplněním získáte velké finance i vysoké postavení. Je ale třeba si dobře rozmyslet, koho do pracovního nasazení zapojíte, protože někteří lidé mohou všechno zkazit a z naděje vám pak zbyde jenom prach.

Ryby – Šestka holí, Ďábel a Osmička disků

Rybám karty předpovídají volnost. Konečně jste se dokázali odpoutat od něčeho, co vás už delší dobu nebavilo. Změnili jste svůj život a teď jste volní. Užívejte si, dokud to jde. V životě přijde celá řada spoutání a mnohá si ani neuvědomujeme. Vás ale v roce 2022 čeká jenom volné rozhodování a minimum problémů či povinností.

Zdroj: metro.co.uk

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články